Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (38)
|
Technoringas.lt
|
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux LKK520002W |
|
283.25 €
|
Išparduotatechnoringas.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux Series 300 SurroundCook LKK520002.. |
|
309.00 €
|
Išparduota1a.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux Series 300 SurroundCook LKK520002.. |
|
309.00 €
|
Išparduotasenukai.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2022-11-29 14:08
! Praneškite apie klaidąKainų kitimo istorija - Viryklė Electrolux LKK520002W

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Viryklė Electrolux LKK520002W
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7332543768325 |
| Gamintojo kodas | lkk520002w |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.84 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 88cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 41kg |
| Dangtis | + |
| Orkaitės tūris | 54l |
| Laikmatis | + |
| Pardavėjo šalis | kita |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |




































