Viryklė Electrolux LKK560010X kaina
Viryklė Electrolux LKK560010X kaina
Viryklė ELECTROLUX LKK560010XKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 459 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
379.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Elektrolux LKK560010XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 417.0 € |
|
379.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė Electrolux LKK560010X |
|
414.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
414.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux SteamBake, LKK560010X |
|
358.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Viryklė ELECTROLUX LKK560010XKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 459 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
379.90 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Electrolux LKK560010X viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 37.99 eur/mėn |
|
379.90 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Elektrolux LKK560010XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 417.0 € |
|
379.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė Electrolux LKK560010X |
|
414.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
414.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dujinė viryklė Electrolux 600 serija su elektrine orkaitė Black 50cm LKK560010X .. |
|
500.70 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 15:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394025810 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.84 |
| Energijos klasė | a++ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 94.9 |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės/dujinės |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Orkaitės durų stiklai | 2 |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Rodyti daugiau | |




































