Viryklė Electrolux LKR520066W kaina
Viryklė Electrolux LKR520066W kaina
Viryklė ELECTROLUX LKR520066WKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
329.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Electrolux LKR520066WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 380.0 € |
|
332.28 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 400 serija LKR520066WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
339.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Viryklė Electrolux LKR520066W |
|
350.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
350.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux LKR520066W viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 54.40 eur/mėn |
|
326.40 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
326.40 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Elektrinė viryklė Electrolux LKR520066WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
326.40 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
326.40 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Elektrinė viryklė Electrolux LKR520066WSiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
327.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Viryklė ELECTROLUX LKR520066WKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
329.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Elektrinė viryklė Electrolux LKR520066WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
329.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
329.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Electrolux LKR520066WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 380.0 € |
|
332.28 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 400 serija LKR520066WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
339.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 400 serija LKR520066WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
339.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Viryklė Electrolux LKR520066W |
|
350.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
350.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Viryklė ELECTROLUX LKR520066W |
|
384.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
384.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
ELECTROLUX LKR520066W ViryklėVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
409.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
409.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 17:55
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394045313 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.84 |
| Energijos klasė | a++ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 0.75 |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | -w |
| Aukštis | 60cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 57l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | - |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | Žiedinis kaitinimas + ventiliatorius |
| Kepimo skardos | -vnt. |
| Kepimo grotelės | -vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 2 |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |































