Viryklė Electrolux LKR540266W kaina
Viryklė Electrolux LKR540266W kaina
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 500 serija SurroundCook LKR540..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 439 € |
|
334.98 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elektrolux LKR540266WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 406.0 € |
|
346.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux 500 SurroundCook, 57 L, 50 cm, nerūdijančio plieno - ViryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
379.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux LKR540266W10€ nuolaida su kodu - NUOLAIDA10. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo. |
|
321.40 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
321.40 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Viryklė Electrolux LKR540266W |
|
321.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
321.40 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux LKR540266W Freestanding electric cooker with oven | LKR540266W | 7333.. |
|
321.50 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Electrolux LKR540266W Freestanding electric cooker with oven | LKR540266W | 7333.. |
|
323.40 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Electrolux LKR540266W viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 54.74 eur/mėn |
|
328.42 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
328.42 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux LKR540266WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
334.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
334.98 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 500 serija SurroundCook LKR540..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 439 € |
|
334.98 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 500 serija „SurroundCook“ LKR5..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 439 € |
|
334.98 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux SurroundCook, LKR540266W |
|
336.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Elektrolux LKR540266WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 406.0 € |
|
346.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux LKR540266W Freestanding electric cooker with oven |
|
348.72 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
348.72 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux Elektrinė viryklė su elektrine orkaite 500 serija „SurroundCook“ 50 c.. |
|
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux 500 SurroundCook, 57 L, 50 cm, nerūdijančio plieno - ViryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
379.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Electrolux LKR540266W Freestanding electric cooker with oven |
|
417.28 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
417.28 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
ELECTROLUX LKR540266W |
|
443.10 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
443.10 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Laisvai pastatoma elektrinė viryklė su orkaite „Electrolux LKR540266W“ |
|
470.13 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394044736 |
| Plotis | 50 |
| Aukštis | 85.8 |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | Elektrinė keraminė kaitlentė yra sparti ir lengviau valoma alternatyva dujoms. Keraminės zonos įkaista sparčiai ir tiksliai. Orkaitė padengta tvirta, patvaris ir lengvai valoma emalio danga. Jūsų patiekalai niekada neperkeps, nes viryklės orkaitė turi elektroninį laikmatį, kuris, pasibaigus nustatytam laikui, išjungia kaitinimą. Galite visiškai nuimti stiklines dureles ir jos stiklus, todėl jas valyti – juokų darbas. |
| Kolekcija | „SurroundCook“ |
| Galia | 7945.5 |
| Svoris | 41 |
| Su apšvietimu | + |
| Gylis | 60 |
| Modelis | LKR540266W |
| Valdymas | Elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Termostatas | + |
| Ekranas | + |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė |
| Kaitlentės paviršius | Stiklo keramika |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 180/120mm, 140mm, 180mm, 140mm |
| Kaitviečių galia | 1700W/700W, 1200W, 1800W, 1200W |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Orkaitės galia | 2035 |
| Orkaitės talpa | 57 |
| Orkaitės maksimali temperatūra | 250 |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Orkaitės funkcijų skaičius | 6 |
| Orkaitės funkcijos | Apatinis kaitinimas, Konvekcinis kepimas, Atitirpinimas, Grilis, Drėgnas kepimas, Karšto oro srautas |
| Valymo tipas | Lengvai valoma emalio danga |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Kepimo padėklų skaičius | 2 |
| Vaikų saugos funkcija | - |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Skyrius indams | + |
| Laido kištukas | - |
| Prijungimo kabelis | - |
| Grilis | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | Nėra |
| Kilmės šalis | Rumunija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A+++ - D |
| Serija | 500 serija |
| Spalvos pavadinimas | Balta |
| Rodyti daugiau | |















































