Viryklė Electrolux LKR64020CX kaina
Viryklė Electrolux LKR64020CX kaina
Electrolux Elektrinė viryklė su elektrine orkaite 500 serija „SurroundCook“ 60 c.. |
|
499.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
499.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux LKR64020CX viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 84.17 eur/mėn |
|
505.00 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
505.00 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-09 12:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394074061 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 47kg |
| Orkaitės tūris | 73l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Orkaitės durų stiklai | 3 |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Rodyti daugiau | |




























