Viryklė Electrolux LKR564277W kaina
Viryklė Electrolux LKR564277W kaina
Viryklė ELECTROLUX LKR564277WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 439 € |
|
379.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Elektrinė viryklė Electrolux LKR564277WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 452.0 € |
|
379.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė Electrolux LKR564277W |
|
381.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
381.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elektrinė viryklė Electrolux LKR564277WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
346.15 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
346.15 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Baltos spalvos el.keraminė viryklė Electrolux LKR564277WSiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
352.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Elektrinė viryklė Electrolux LKR564277WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
356.53 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
356.53 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Viryklė ELECTROLUX LKR564277WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 439 € |
|
379.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Elektrinė viryklė Electrolux LKR564277WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 452.0 € |
|
379.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė Electrolux LKR564277W |
|
381.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
381.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux LKR564277W |
|
392.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
392.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Electrolux Elektrinė viryklė su elektrine orkaite 600 serija „SteamBake“ 50 cm L.. |
|
400.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
400.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 14:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394044774 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a++ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 42kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | Žiedinis kaitinimas + ventiliatorius |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 2 |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |



































