Viryklė Electrolux LKR562066W kaina
Viryklė Electrolux LKR562066W kaina
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite ELECTROLUX LKR562066W, 50 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559 € |
|
369.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
369.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 600 serija SteamBake LKR562066..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 416 € |
|
369.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
369.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux 600 Series, 58 L, plotis 50 cm, balta - ViryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
399.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
399.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
Elektrinė viryklė Elektrolux LKR562066WTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
418.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux LKR562066W viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 35.23 eur/mėn |
|
352.31 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Elektrinė viryklė Electrolux LKR562066WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
352.31 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
352.31 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 600 serija „SteamBake“ LKR5620..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 416 € |
|
359.35 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
359.35 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite ELECTROLUX LKR562066W, 50 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 559 € |
|
369.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
369.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elektrinė viryklė Electrolux LKR562066WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
369.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
369.00 €
3-6 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 600 serija SteamBake LKR562066..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 416 € |
|
369.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
369.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux Elektrinė viryklė su elektrine orkaite 600 serija „SteamBake“ 50 cm L.. |
|
389.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
389.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux 600 Series, 58 L, plotis 50 cm, balta - ViryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
399.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
399.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
Elektrinė viryklė Elektrolux LKR562066WTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
418.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė Electrolux LKR562066W |
|
425.32 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
425.32 €
9 d.d.
Pristatymo laikas: 9 d.d. |
Viryklė Electrolux COOKER E-E ST LKR562066W ELECTROLUX | LKR562066W | 7333394045.. |
|
470.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 11:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394045283 |
| Plotis | 50 |
| Aukštis | 85.8 |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | Funkcija „SteamBake“ skirta vienu mygtuko paspaudimu namų sąlygomis iškepti kepinius kaip kepykloje. Dėl drėgmės tešla visiškai pakyla, todėl kepinio vidus lieka minkštas, o paviršius pasidengia traškia blizgia plutele. Elektrinė keraminė kaitlentė yra sparti ir lengviau valoma alternatyva dujoms. Keraminės zonos įkaista sparčiai ir tiksliai. Orkaitė padengta tvirta, patvaris ir lengvai valoma emalio danga. Jūsų patiekalai niekada neperkeps, nes viryklės orkaitė turi elektroninį laikmatį, kuris, informuoja pasibaigus nustatytam laikui. Galite visiškai nuimti stiklines dureles ir jos stiklus, todėl jas valyti – juokų darbas. |
| Kolekcija | „SteamBake“ |
| Galia | 8405.5 |
| Svoris | 42 |
| Su apšvietimu | + |
| Gylis | 60 |
| Modelis | LKR562066W |
| Valdymas | Elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Termostatas | + |
| Ekranas | + |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė |
| Kaitlentės paviršius | Stiklo keramika |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 180/120mm, 140mm, 180mm, 140mm |
| Kaitviečių galia | 1700/700W, 1200W, 1800W, 1200W |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Orkaitės galia | 2505 |
| Orkaitės talpa | 58 |
| Orkaitės maksimali temperatūra | 250 |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Orkaitės funkcijų skaičius | 12 |
| Orkaitės funkcijos | Orkaitės lemputė, „PlusSteam“, Lengvas konvekcinis kepimas, Apatinis kaitinimas, Apatinis + viršutinis kaitinimas, Greitas kepimas grilyje, Turbo grilis, Konvekcinis kepimas, Drėgnas kepimas, Karšto oro srautas, Atitirpinimas |
| Valymo tipas | Aqua Clean |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Kepimo padėklų skaičius | 2 |
| Vaikų saugos funkcija | - |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Skyrius indams | + |
| Laido kištukas | - |
| Prijungimo kabelis | - |
| Grilis | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | Nėra |
| Kilmės šalis | Rumunija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A+++ - D |
| Serija | 600 serija |
| Rodyti daugiau | |







































