Viryklė Electrolux LKR540266X kaina
Viryklė Electrolux LKR540266X kaina
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite ELECTROLUX LKR540266XKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
379.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
379.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux LKR540266XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 524.0 € |
|
383.11 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
383.11 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux SurroundCook LKR540266XKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
439.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Electrolux 500 SurroundCook, 57 L, 50 cm, nerūdijančio plieno - ViryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
439.99 €
9-11 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 9-11 d.d. |
439.99 €
9-11 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 9-11 d.d. |
Viryklė Electrolux LKR540266X |
|
370.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
370.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
ELECTROLUX LKR540266X ViryklėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
371.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
371.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Elektrinė viryklė Electrolux LKR540266XPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
371.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
371.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Viryklė Electrolux LKR540266XSiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
374.99 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Electrolux LKR540266X viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 37.62 eur/mėn |
|
376.20 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite ELECTROLUX LKR540266XKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
379.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
379.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux LKR540266XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 524.0 € |
|
383.11 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
383.11 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Electrolux LKR540266X Freestanding cooker with oven Ceramic A |
|
407.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
407.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Electrolux LKR540266X Freestanding cooker with oven Ceramic A | LKR540266X | 733.. |
|
410.75 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Elektrinė viryklė Electrolux LKR540266XIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
439.99 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
439.99 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux SurroundCook LKR540266XKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
439.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux SurroundCook LKR540266XKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 519 € |
|
439.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Electrolux 500 SurroundCook, 57 L, 50 cm, nerūdijančio plieno - ViryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
439.99 €
9-11 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 9-11 d.d. |
439.99 €
9-11 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 9-11 d.d. |
Electrolux LKR540266X Freestanding cooker with oven Ceramic A |
|
443.73 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
443.73 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux LKR540266X Laisvai pastatoma viryklė su orkaite Keraminė A |
|
444.70 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Electrolux LKR540266X Laisvai pastatoma viryklė su orkaite KeraminėNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
448.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Elektrolux LKR540266X Laisvai pastatoma viryklė su keramikinė orkaitė A | LKR540.. |
|
473.40 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
„Electrolux LKR540266X“ laisvai pastatoma viryklė su orkaite, keraminė A |
|
488.82 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Electrolux LKR540266X Laisvai pastatoma viryklė su orkaite Keraminė A |
|
498.19 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Electrolux Elektrinė viryklė su elektrine orkaite 500 serija „SurroundCook“ 50 c.. |
|
539.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
539.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 16:24
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394044767 |
| Gamintojo kodas | lkr540266x |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.84 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | -w |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 57l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | ventiliatorius, ventiliatorius + viršus, apačia, viršus + apačia, grilis |
| Kepimo skardos | -vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | - |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |














































