Viryklė Electrolux LKR500066W kaina
Viryklė Electrolux LKR500066W kaina
Electrolux LKR500066WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369.0 € |
|
315.18 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
315.18 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 300 serija LKR500066WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
319.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
319.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 300 serija LKR500066WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
302.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
302.90 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Elektrinė viryklė Electrolux LKR500066WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
302.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
302.90 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Electrolux LKR500066W viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 30.45 eur/mėn |
|
304.54 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Electrolux LKR500066WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369.0 € |
|
315.18 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
315.18 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Elektrinė viryklė Electrolux LKR500066WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
319.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
319.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 300 serija LKR500066WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
319.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
319.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Viryklė Electrolux LKR500066W |
|
323.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
323.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Viryklė ELECTROLUX LKR500066W |
|
326.71 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
326.71 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Viryklė ELECTROLUX LKR500066WNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
391.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
ELECTROLUX LKR500066W |
|
410.55 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
410.55 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 01:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394045320 |
| Grilis | + |
| Garantija | 24 |
| Gylis | 60 |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Valdymas | Mechaninis |
| Papildoma informacija | Elektrinė keraminė kaitlentė yra sparti ir lengviau valoma alternatyva dujoms. Keraminės zonos įkaista sparčiai ir tiksliai. Orkaitė padengta tvirta, patvaria ir lengvai valoma emalio danga. Mechaninis laikmatis informuos Jus, kai pasibaigs nustatytas kepimo laikas, nes net ir viena minutė turi įtakos galutiniam rezultatui. Galite visiškai nuimti stiklines dureles ir jos stiklus, todėl jas valyti – juokų darbas. |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Kaitlentės tipas | Elektrinė |
| Kaitlentės paviršius | Stiklo keramika |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 180mm, 140mm, 180mm, 140mm |
| Kaitviečių galia | 1800W, 1200W, 1800W, 1200W |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Orkaitės galia | 1815 |
| Orkaitės talpa | 60 |
| Orkaitės maksimali temperatūra | 250 |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Orkaitės funkcijų skaičius | 7 |
| Orkaitės funkcijos | Orkaitės lemputė, Apatinis + viršutinis kaitinimas, Drėgnas statinis kepimas, Apatinis kaitinimas, Greitas kepimas grilyje, Greitas šildymas, Lėtas kepimas |
| Termostatas | + |
| Valymo tipas | Lengvai valoma emalio danga |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Laikmatis | + |
| Kepimo padėklų skaičius | 1 |
| Vaikų saugos funkcija | - |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Skyrius indams | + |
| Laido kištukas | - |
| Prijungimo kabelis | - |
| Modelis | LKR500066W |
| Galia | 8675 |
| Svoris | 39 |
| Kilmės šalis | Rumunija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A+++ - D |
| Plotis | 50 |
| Aukštis | 85.8 |
| Serija | 300 serija |
| Su apšvietimu | + |
| Ekranas | - |
| Rodyti daugiau | |





































