Viryklė Electrolux LKK560232W kaina
Viryklė Electrolux LKK560232W kaina
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 600 serija LKK560232WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
341.30 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
341.30 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux LKK560232WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 377.0 € |
|
341.30 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė Electrolux LKK560232W |
|
354.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
354.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux 600 Series SteamBake, 58 L, balta - Dujinė viryklė su elektrine orkai..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
379.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
379.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Dujinė viryklė su el.orkaite Electrolux LKK560232WSiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
328.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux LKK560232WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
328.45 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
328.45 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Electrolux LKK560232W viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 32.85 eur/mėn |
|
328.45 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 600 serija LKK560232WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
341.30 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
341.30 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux LKK560232WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
341.30 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
341.30 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 600 serija LKK560232WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
341.30 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
341.30 €*
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux LKK560232WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 377.0 € |
|
341.30 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė Electrolux LKK560232W |
|
354.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
354.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Viryklė ELECTROLUX LKK560232W |
|
356.41 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
356.41 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux Dujinė viryklė su elektrine orkaite 600 serija „SteamBake“ 50 cm LKK5.. |
|
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux 600 Series SteamBake, 58 L, balta - Dujinė viryklė su elektrine orkai..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
379.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
379.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
ELECTROLUX LKK560232W ViryklėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
389.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
389.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Viryklė ELECTROLUX LKK560232WNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
420.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
ELECTROLUX LKK560232W |
|
441.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
441.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 14:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394025858 |
| Gamintojo kodas | lkk560232w |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.84 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4vnt. |
| Tipas | dujinės viryklės su elektrine orkaite |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Orkaitės funkcijos | ventiliatorius, grilis |
| Kepimo skardos | 1vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 2vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |





































