Viryklė Electrolux LKG604012W kaina
Viryklė Electrolux LKG604012W kaina
Dujinė viryklė su dujine orkaite ELECTROLUX LKG604012WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 439 € |
|
329.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
329.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dujinė viryklė su dujine orkaite Electrolux LKG604012WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 371 € |
|
329.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
329.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dujinė viryklė su dujine orkaite Electrolux LKG604012WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
312.25 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
312.25 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Viryklė Electrolux LKG604012W |
|
312.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
312.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Dujinė viryklė su dujine orkaite Electrolux LKG604012WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 371 € |
|
320.06 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
320.06 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux LKG604012W viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 32.01 eur/mėn |
|
320.06 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
320.06 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dujinė viryklė su dujine orkaite ELECTROLUX LKG604012WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 439 € |
|
329.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
329.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dujinė viryklė su dujine orkaite Electrolux LKG604012WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
329.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
329.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dujinė viryklė su dujine orkaite Electrolux LKG604012WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 371 € |
|
329.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
329.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Viryklė ELECTROLUX LKG604012W |
|
329.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
329.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Viryklė ELECTROLUX LKG604012WNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
412.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Viryklė Electrolux Electrolux LKG604012W | LKG604012W | 7333394024240 |
|
431.75 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
ELECTROLUX LKG604012W |
|
432.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
432.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 15:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394024240 |
| Plotis | 60 |
| Aukštis | 85.7 |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | Mėgaukitės tradiciniu kepimu naudojant dujas tiek gamindami ant viryklės, tiek kepdami orkaitėje. Mechaninis laikmatis informuos Jus, kai pasibaigs nustatytas kepimo laikas, nes net ir viena minutė turi įtakos galutiniam rezultatui. Orkaitės viduje sumontuotas elektrinis grilis leis pasiekti auksinę ir traškią plutelę, o vidaus apšvietimas leis stebėti gaminamą maistą nevarstant durelių. Lengvai valonas emalis bei lengvai išimami stiklai leis be vargo pasirūpinti orkaitės švara. Galite visiškai nuimti stiklines dureles ir jos stiklus, todėl jas valyti – juokų darbas. |
| Galia | 10100 |
| Svoris | 38 |
| Dujų degiklių elektrinis uždegimas | + |
| Su apšvietimu | + |
| Gylis | 60 |
| Modelis | LKG604012W |
| Valdymas | Mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Termostatas | + |
| Ekranas | - |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Kaitlentės tipas | Dujinė |
| Kaitlentės paviršius | Metalas |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 100mm, 54mm, 70mm, 70mm |
| Kaitviečių galia | 3000W, 1000W, 2000W, 2000W |
| Kaitviečių grotelių tipas | Emaliuotos |
| Kaitviečių apsauga nuo dujų nuotėkio | + |
| Orkaitės tipas | Dujinė |
| Orkaitės galia | 2100 |
| Orkaitės talpa | 59 |
| Orkaitės maksimali temperatūra | 250 |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Orkaitės funkcijų skaičius | 3 |
| Orkaitės elektrinis uždegimas | + |
| Orkaitės funkcijos | Kaitinimo nustatymai, Orkaitės lemputė, Grilis su sukamuoju iešmu |
| Valymo tipas | Katalizinė savaiminio išsivalymo sistema |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Kepimo padėklų skaičius | 2 |
| Vaikų saugos funkcija | - |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Skyrius indams | + |
| Laido kištukas | + |
| Prijungimo kabelis | + |
| Grilis | + |
| Kilmės šalis | Rumunija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A+++ - D |
| Rodyti daugiau | |






































