Viryklė Electrolux LKG500013W kaina
Viryklė Electrolux LKG500013W kaina
Electrolux LKG500013WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 294.0 € |
|
269.06 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė ELECTROLUX LKG500013WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
279.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Dujinė viryklė su dujine orkaite Electrolux LKG500013WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 337 € |
|
299.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
299.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Viryklė ELECTROLUX LKG500013WKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 359 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
299.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Electrolux, 59 L, plotis 50 cm, balta - ViryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
309.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
309.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Electrolux LKG500013W viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.91 eur/mėn |
|
269.06 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
269.06 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dujinė viryklė Electrolux LKG500013WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
269.06 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
269.06 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Electrolux LKG500013WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 294.0 € |
|
269.06 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė Electrolux LKG500013WDaugiau |
|
269.06 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
269.06 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Viryklė ELECTROLUX LKG500013WKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 359 € |
|
279.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Dujinė viryklė su dujine orkaite Electrolux LKG500013WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 337 € |
|
279.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
279.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Viryklė ELECTROLUX LKG500013W |
|
284.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
284.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux LKG500013W |
|
296.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
296.00 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dujinė viryklė su dujine orkaite Electrolux LKG500013WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 337 € |
|
299.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
299.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dujinė viryklė Electrolux LKG500013WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
299.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
299.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Viryklė ELECTROLUX LKG500013WKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 359 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
299.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Electrolux, 59 L, plotis 50 cm, balta - ViryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
309.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
309.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
ELECTROLUX LKG500013W |
|
368.55 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
368.55 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 15:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394024295 |
| Plotis | 50 |
| Aukštis | 85.5 |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | Mėgaukitės tradiciniu kepimu naudojant dujas tiek gamindami ant viryklės, tiek kepdami orkaitėje. Mechaninis laikmatis informuos Jus, kai pasibaigs nustatytas kepimo laikas, nes net ir viena minutė turi įtakos galutiniam rezultatui. Orkaitės viduje sumontuotas elektrinis grilis leis pasiekti auksinę ir traškią plutelę, o vidaus apšvietimas leis stebėti gaminamą maistą nevarstant durelių. Lengvai valonas emalis bei lengvai išimami stiklai leis be vargo pasirūpinti orkaitės švara. Galite visiškai nuimti stiklines dureles ir jos stiklus, todėl jas valyti – juokų darbas. |
| Galia | 10100 |
| Svoris | 37 |
| Dujų degiklių elektrinis uždegimas | + |
| Su apšvietimu | + |
| Gylis | 60 |
| Modelis | LKG500013W |
| Valdymas | Mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Termostatas | + |
| Ekranas | - |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Kaitlentės tipas | Dujinė |
| Kaitlentės paviršius | Metalas |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 102mm, 55mm, 71mm, 71mm |
| Kaitviečių galia | 3000W, 1000W, 2000W, 2000W |
| Kaitviečių grotelių tipas | Emaliuotos |
| Kaitviečių apsauga nuo dujų nuotėkio | + |
| Orkaitės tipas | Dujinė |
| Orkaitės galia | 2100 |
| Orkaitės talpa | 59 |
| Orkaitės maksimali temperatūra | 250 |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Orkaitės funkcijų skaičius | 3 |
| Orkaitės elektrinis uždegimas | + |
| Orkaitės funkcijos | Kaitinimo nustatymai, Grilis, Orkaitės lemputė |
| Valymo tipas | Lengvai valoma emalio danga |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Kepimo padėklų skaičius | 2 |
| Vaikų saugos funkcija | - |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Skyrius indams | + |
| Laido kištukas | + |
| Prijungimo kabelis | + |
| Grilis | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | Nėra |
| Kilmės šalis | Rumunija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A+++ - D |
| Rodyti daugiau | |








































