Privatumo politika

1. Bendrosios nuostatos

Ši duomenų apsaugos politika taikoma internetiniam portalui www.kaina24.lt („Portalas“), kurį valdo UAB Elektroninės prekybos centras, adresas: Laisvės pr. 60-1107, LT-05120 Vilnius, Lietuvos Respublika.

Į jūsų privatumą mes žiūrime labai rimtai. Jūsų asmens duomenų niekam neparduosime. Visus duomenis renkame, saugome ir tvarkome, vadovaudamiesi Europos Sąjungos Bendruoju Duomenų Apsaugos Reglamentu Nr. 2016/679, kitų teisės aktų nuostatomis ir neperduodame jokioms trečiosioms šalims, nebent tai padaryti būtume įpareigoti teisės aktais arba jeigu tai būtų būtina mūsų paslaugoms teikti. Arba jeigu jūs aiškiai sutiktumėte, kad jūsų duomenys būtų perduodami.

Perskaitę šį dokumentą, jūs sužinosite, kaip saugomi ir kam naudojami jūsų pateikti asmens duomenys. Jeigu naudojatės Portalu reiškia, kad jūs perskaitėte ir sutikote su šiomis nuostatomis. Portalas gali būti atnaujinamas ir pildomas naujomis funkcijomis, todėl atitinkamai atnaujinamos ir šios nuostatos. Jeigu kiltų klausimų dėl Privatumo politikos, susisiekite su mumis el. paštu [email protected]. Šios Privatumo politikos nuostatos galioja visiems Portalo lankytojams, taip pat veiksmams, kuriuos jie gali atlikti Portale.

Portalo teikiamos paslaugos gali veikti tik mums renkant, laikant, perduodant, trinant ir (arba) kitaip naudojant su jumis susijusius specifinius duomenis. Asmens duomenys reiškia visą informaciją, susijusią su asmeniu, kurio tapatybė yra nustatyta arba gali būti nustatyta, tokią kaip jūsų vardas, pavardė arba elektroninio pašto adresas.

2. Duomenų rinkimas ir tvarkymas

2.1. Vartotojo registracija

Tam, kad galėtumėte naudotis mūsų Portalo kai kuriomis funkcijomis – tokiomis kaip atsiliepimų palikimas, 'Norų sąrašo' pildymas, jums reikalinga Kaina24 paskyra. Šiam tikslui Portale turite užsiregistruoti kaip vartotojas. Jeigu turite „Facebook“ ar „Google“ paskyrą, taip pat galite užsiregistruoti per vieną iš šių paskyrų.

2.1.1. Registracija per jūsų „Facebook“ arba „Google“ paskyrą

Jeigu registruojatės per „Facebook“ arba „Google“ paskyrą, iš mūsų Portalo būsite nukreipti į „Facebook“ arba „Google“ svetainę ir paprašyti įvesti savo „Facebook“ arba „Google“ paskyros prisijungimo duomenis. Jums įvedus „Facebook“ arba „Google“ prisijungimo duomenis, iš „Facebook“ arba „Google“ mes gauname toliau nurodytus jūsų „Facebook“ arba „Google“ paskyros duomenis:

 • Profilio nuotrauką
 • Vardą
 • Pavardę
 • Elektroninio pašto adresą
Mūsų iš „Facebook“ bei „Google“ gaunami duomenys bus panaudoti jūsų Kaina24 paskyrai sukurti. Tai reiškia, kad mes naudosime jūsų „Facebook“ arba „Google“ paskyros vartotojo vardą kaip jūsų Kaina24 paskyros vartotojo vardą.

2.1.2. Registracija be „Facebook“ arba „Google“ paskyros

Jei nepageidaujate registruotis per „Facebook“ arba „Google“ paskyrą, mūsų Portale jūsų bus paprašyta įvesti toliau nurodytą informaciją:
 • Vartotojo vardas (privaloma informacija)
 • Elektroninio pašto adresas (privaloma informacija)
 • Slaptažodis
2.2. Prisijungimas prie Portalo

Kai prisijungiate prie Portalo, tvarkome toliau nurodytus duomenis:
 • jūsų įrenginio IP adresą
 • informaciją apie jūsų įrenginio naudojamą naršyklę
 • prisijungimų datą ir laiką
2.3. Vartotojo duomenų ištrynimas

Jūs turite teisę prašyti, kad nebetvarkytume Jūsų asmens duomenų ir juos panaikintume. Jūsų asmens duomenys bus panaikinti, gavus Jūsų prašymą. Prašymą dėl Jūsų asmens duomenų ištrynimo Jūs galite pateikti iš savo el. pašto dėžutės parašydami el. paštu: [email protected]

2.4. Duomenų rinkimo tikslai

Asmens duomenis mes naudojame tam, kad tobulintume mūsų teikiamas paslaugas:
 • padėtume apsipirkti, kai vartotojas susikuria asmeninę paskyrą mūsų portale
 • pasiūlytume būtent vartotojui aktualias prekes
 • galėtume analizuoti savo veiklą ir užtikrinti, kad naudojimasis mūsų paslaugomis būtų patogus
 • pateiktume vartotojui informaciją apie kainų pokyčius
 • efektyviai išnagrinėtume vartotojo paklausimus bei nusiskundimus

3. Elektroninių laiškų naudojimas

Portale yra “Norų sąrašo” bei “Noriu gauti pranešimą apie sumažėjusią kainą” funkcijos. Prisijungę prie portalo, vartotojai gali pasinaudoti šiomis funcijomis ir gauti pranešimus el. paštu apie sumažėjusią dominančių prekių kainą. Spausdami mygtuką “Noriu” arba “Noriu gauti pranešimą apie sumažėjusią kainą” lankytojai automatiškai sutinka gauti pranešimus el. paštu apie sumažėjusią prekės kainą.

Šių el. laiškų galima bet kada atsisakyti, prisijungus prie portalo ir ištrynus prekę iš “Norų sąrašo” arba parašius trumpą prašymą el. paštu [email protected].

4. Slapukų naudojimas

4.1. Siekiant, kad lankytojui būtų suteiktos visos Portalo paslaugos, į lankytojo įrenginį gali būti įrašyti Slapukai. Lankytojas turi galimybę peržiūrėti, kokią informaciją (Slapukus) Kaina24 arba Partneriai įrašo ir gali ištrinti dalį arba visus įrašytus Slapukus. Lankytojas sutikimą dėl Slapukų naudojimo duoda, neištrindamas jų ir (arba) nepakeisdamas nustatymų savo naršyklėje (jeigu jo naršyklė priima Slapukus). Šį sutikimą lankytojas gali bet kada atšaukti, pakeisdamas savo interneto naršyklės nustatymus, tačiau tokiu atveju tam tikros Portalo funkcijos jam gali neveikti.

4.2. Portale naudojami Slapukai:

Slapukas Slapuko pavadinimas Duomenų tvarkymo tikslas Sukūrimo momentas Galiojimo laikas Naudojami duomenys
PHP sesijos ID laravel_session Identifikuoti vartotoją tarp puslapių atvertimų Įeinant į puslapį Iki puslapio uždarymo Unikalus ID
Review vote review_vote
eshop_review_vote
Įvertinti kito lankytojo atsiliepimą Įvertinant kito lankytojo atsiliepimą 1 metai Unikalus ID

4.3. „Google Analytics“ naudojimas

Portalas naudoja „Google Analytics“, „Google Inc“ („Google“) teikiamą internetinės analizės paslaugą. „Google Analytics“ naudoja Slapukus, tekstines rinkmenas, kurios saugomos jūsų kompiuteryje ir kurios leidžia analizuoti tai, kaip naudojatės Portalu. Slapukų sukuriama informacija, susijusi su tuo, kaip naudojatės Portalu, paprastai perduodama ir saugoma „Google“ serveryje JAV. „Google“ šią informaciją naudoja Kaina24 vardu, siekdama įvertinti tai, kaip naudojatės Portalu, sudaryti ataskaitas apie Portalo aktyvumą. Kaip „Google Analytics“ veiklos dalis jūsų naršyklės perduodamas IP adresas nebus susiejamas su kitais „Google“ turimais duomenimis. Galite neleisti, kad jūsų kompiuteryje būtų saugomi Slapukai pakeisdami savo naršyklės nustatymus. Jeigu tai padarysite, kai kurios Portalo funkcijos jums gali būti apribotos. Taip pat galite neleisti „Google“ fiksuoti duomenų, sukurtų Slapuku ir paremtų tuo, kaip naudojatės Portalu (įskaitant jūsų IP adresą) bei tvarkyti tokius duomenis atsisiųsdami ir įdiegdami naršyklės papildinį iš https://tools.google.com/dlpage/gaoptout?hl=lt.

Norėdami peržiūrėti „Google“ duomenų apsaugos taisykles, spauskite čia.

4.4. „Google Adsense“ naudojimas

Portalas naudoja „Google Adsense“, „Google“ teikiamą internetinę reklamavimo paslaugą. „Google Adsense“ naudoja Slapukus, saugomus jūsų kompiuteryje ir leidžiančius analizuoti tai, kaip naudojatės Portalu. Informacijai rinkti „Google Adsense“ naudoja tinklo duomenų rinkėjus (angl. web beacons), mažus nematomus grafinius elementus). Tinklo duomenų rinkėjai leidžia fiksuoti ir rinkti paprastus veiksmus, tokius kaip lankytojų srautas Portale. Slapuko ir (arba) tinklo duomenų rinkėjo sukuriama informacija, susijusi su tuo, kaip naudojatės Portalu (įskaitant jūsų IP adresą), perduodama ir saugoma „Google“ serveryje JAV. „Google“ naudoja šią informaciją tam, kad įvertintų tai, kaip naudojatės Portalu, Portale rodomų reklamų atžvilgiu, kad Portalo valdytojui sudarytų ataskaitas apie Portalo aktyvumą bei reklamas ir kad teiktų kitas su Portalu bei interneto naudojimu susijusias paslaugas. Kiek to reikalauja įstatymai arba jeigu trečiosios šalys tvarko šiuos duomenis „Google“ vardu, „Google“ taip pat gali padaryti šią informaciją prieinamą trečiosioms šalims. „Google“ niekada nejungia jūsų IP adreso su kitais „Google“ saugomais duomenimis.
Jei nepageidaujate gauti specialiai pritaikytos reklamos ir (arba) pageidaujate, kad jūsų Duomenys nebūtų fiksuojami ir naudojami, „Google“ Slapukų naudojimą tokiais tikslais galite išjungti „Google“ reklamų nustatymuose adresu https://www.google.lt/settings/ads pagal poreikį pakeisdami nustatymus. Prašome atkreipti dėmesį, kad jeigu iš savo įrenginio ištrinsite visus Slapukus, „Google“ šiais tikslais į jį gali patalpinti naujus Slapukus ir jums gali tekti atnaujinti deaktyvavimo nustatymus. Be to, trečiųjų šalių Slapukų naudojimą galite deaktyvuoti apsilankę „Network Advertising“ deaktyvavimo puslapyje adresu http://www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp.

5. Baigiamosios nuostatos

Ši Privatumo politika galioja nuo 2022 m. kovo 30 d. Pasikeitus Privatumo politikai, jos atnaujintą versiją paskelbsime šiame puslapyje.