Varle.lt

Varle.lt

            Į parduotuvę

Informacija apie įmonę

Įmonės pavadinimas: VARLE, UAB
Įmonės kodas: 302431995
PVM kodas: LT100004908613
Adresas: Vienybės g. 102, LT-70152 Vilkaviškis
Vadovas: Igor Tkacenko, direktorius
Darbuotojai: 145
Įvertinimas: 4.7/5 (vertinimų: 2248)
Bendras įvertinimas
Pristatymas
Aptarnavimas
Informacija

Varle.lt - tai kompiuterinės ir buitinės technikos prekybos tinklo „Varle“ internetinė parduotuvė.
Asortimente: Kompiuteriai, Foto, Buitinė technika, GPS, Mobilieji telefonai, Televizoriai, Baldai, Įrankiai ir daug daugiau.
Parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, Telšiuose, Tauragėje, Gargžduose, Mažeikiuose, Raseiniuose, Kėdainiuose, Kretingoje, Ukmergėje, Kelmėje, Jonavoje, Vilkaviškyje, Joniškyje.

Atsiliepimai, skundai, komentarai
Parašyk atsiliepimą

- pasidalink patirtimi apie Varle.lt!

Arūnas S.

Arūnas S.

2024-02-17 18:45:57

Net gėda ir pyktis kyla klausant šios aferistų kontoros skelbimus per radiją ir TV. Tipo, pas juos prekės pigiausios ir kviečia apsipirkti. Užkibau ir aš ant šios aferistų kompanijos 2024 metų sausio pabaigoje nupirkau vaikišką triratuką už 38 EUR. Po savaitės gavau pranešimą, kad užsakymas gautas. Jau ruošiausi važiuoti atsiimti, kai sulaukiau skambučio, kad gauta ne ta prekė. Paprašė palaukti, kol gaus mano triratuką. Tai, spėkit, ar jo sulaukiau? Po pusantros savaitės nesulaukęs žinių bandžiau kontaktuoti su Varle dėl savo triratuko. Parašė, kad gavo kolonėlę, o ne triratuką ir mano užsakymą atšaukia bei pinigus grąžina. Pala, pala... O triratukas? Man pinigų nereikia, man reikia prekės. Kontaktavau su Kauno skyriumi - pagalbos visiškai nulis, su manim komunikavęs Julius net nesigilindavo į problemą ir į visas pretenzijas atsakydavo, kad pinigai bus grąžinti. Bandžiau pakelti klausimą aukščiau - pasijungė kažkokia Vaida Damašaitė, kuri akiplėšiškai melavo, kad tokių triratukų jie neturi ir kad pas juos buvo IT klaida. Koks mano reikalas, kad pas juos IT klaida? Aš noriu prekės. Nusiunčiau kelias triratukų nuorodas, kuriuos jie vis dar pardavinėja ir pareikalavau pristatyti bet kurį iš jų (kainos skirtumą nusirašant savo pelno sąskaita). Vaidos toks problemos sprendimo būdas nesudomino ir galiausiai ji nebeatrašė. Ar toks turi būti bendravimas su klientais? Ar taip ši įmonė rūpinasi savo įvaizdžiu prieš klientus?

Ar naudingas atsiliepimas?
41

Akvilė

2024-02-13 15:08:18

Kelinta karta perkame ir vis nekazka. Paskutinis uzsakymas is viso tragedija, vyras paprase pakeisti prekes is uzsakymo, tai gavome apmoketi priedu pristatyma, nes neva kai prekes keiciamos, prisideda atsikra pristatymo kaina... O baisiausia, viena uzsakyta preke is uzsakymo atkeliavo neoriginalioje pakuoteje (nors skelbe, kad su ja) ir pirkimo kaina buvo didesne, tuo tarpu buvo kita anlogiska, tik be originaliso pakuotes pigiau reklamuojama, tai atsiunte ta pigesne, nors sumokejom brangiau... Pinigu neatgavom. Preke atkeliavo brokuota, iskritus is popierinio maiselio voliojosi po dezute ir buvo defektuota, tad gavoe ja susitvarkyti patys, kad imtu veikti...

Ar naudingas atsiliepimas?
30
Stasys P.

Stasys P.

2024-02-04 12:45:54

Kiek pirkau jokiu problemu .viskasOK.

Ar naudingas atsiliepimas?
13
Zilvinas S.

Zilvinas S.

2024-01-05 10:20:12

Apmokėjus sąskaitą už prekę ir pateikus apmokėjimo kopiją buvo negalima atsiimti užsakytos prekės.
Objektas Vilniuj Ukmergės g 241 Pasak konsultantų para laiko kol suvaikščios apmokėjimas arba kol "neva buhalterė kuri sėdi kažkur" patvirtins gautą mokėjimą.
Mokėjimo išrašas ir yra įrodantis dokumentas. BET ne varlė lt. Kas ten dirba? Paskambinus į bendrą call centrą taip pat nieko nežino ir negali padėti. Nėra jokio padalinio vadovo vietoj kuris galėtų tokio pobūžio problemas spręsti. Buhalterė kaip "prezidentas" tik kol atsakys el laišku. Mūsų objektas patyrė nuostolius negavus užsakytos prekės. Dar ir dabar nuo vakarykščios dienos laukiam atsakymo bet niekas nesistengia.....
Su tokia politika ir aptarnavimu klientų nepritrauksite, o tik prarasite. 29341

Ar naudingas atsiliepimas?
40
Remigijus S.

Remigijus S.

2023-11-24 01:13:48

Pirkau brangu Garmin eholota.Bet neradau pakuoteje firminio Garmin lipduko kuris būna įdėtas.Tai taip išeina,kad nukniaukia Lt siuntėjai.Geda!!!

Ar naudingas atsiliepimas?
51
turbut

turbut

2023-11-14 11:28:27

Pristato nekokybškas prekes, o jas gražinus pinigus atgauti nepavyksta mėnesiais.

Ar naudingas atsiliepimas?
61

Jadvyga

2023-10-27 13:22:48

Viskas gerai. pristatyta laiku. Naudojimo instrukcija ispanu ir portugalu kalba. Atsiuskit i elektronini pasta lietuviu arba rusu kalba. Gali buti ir lenku.

Ar naudingas atsiliepimas?
32
Jop J.

Jop J.

2023-09-10 10:19:23

Mano trys paskutiniai užsakymai:
1. Prekė nepristatyta, užsakymą patys atšaukė.
2. Vėluoja pristatyti jau 10d dienų.
3. Vėluoja pristatyti jau 4d. dienas. Negaiškite laiko su šita kontora.

Ar naudingas atsiliepimas?
93
Vytautas

Vytautas

2023-08-19 19:53:12

Jei būtų įmanoma, įvertinčiau 0. Kaip gaila, kad prieš pirkdamas prekę nepaskaičiau atsiliepimų apie šitą kontorą, "nuostabų" kolektyvą ir jų prekių grąžinimo šou. Jeigu sugalvosite grąžinti kokybišką prekę idealioje būklėje, kaip tai leidžia padaryti įstatymai - nevarkite, nepavyks.

Nors įstatymas leidžia grąžinti prekę per 14 darbo dienų, darbuotojai padarys viską, ką tik gali, kad tos prekės negalėtumėte grąžinti. Konkrečiai mano atveju, gavęs laikrodį užsidėjau jį ant rankos, prasivaikščiojau pro meniu, supratau, kad jis man nepatinka (nepatiko laikrodžio ir ekrano dydis), todėl nusprendžiau jį grąžinti.

Buvau apkaltintas neva naudojausi laikrodžiu (nes jame išsisaugojo vietos ir kiti nustatymai). Taip pat buvau apkaltintas, neva nulupau nuo laikrodžio plėvelę, kadangi grąžinant laikrodį, po plėvele buvo mažas oro burbuliukas (kurio net ir nebūčiau pastebėjęs jei ne jų "ekspertas"). Darbuotojos argumentas - "pati esu pirkusi ne vieną Garmin laikrodį ir žinokite tikrai niekada to nebuvo". Kosmosas, buvau šoke.

Kokią prekę gavau, tokią grąžinau ir po savaitės man paskambinus sužinojau, kad negaliu atgauti pinigų dėl išvardintų priežaščių. Po nemalonaus ginčijimosi telefonu, nuo grąžintos sumos už laikrodį nuskaičiavo 40 eurų dėl minėtų priežaščių. Galėjau kreiptis į vartotojų teises, bet sveikata ir laikas man svarbiau. To pasekoje, rašau šį atsiliepimą ir raginu niekada čia nebepirkti. Visus, ką pažįstu asmeniškai ir kam aktualu, paraginsiu padaryti tą patį.

P.S. esu grąžines kokybiškas prekes piguLT arba TopoCentre - niekada nebuvo jokių problemų. Taip pat daug klausimų kelia jų perdėtai geras atsiliepimų skaičius Google, kai LT rekvizituose situacija kardinaliai kitokia.

Ar naudingas atsiliepimas?
233
Renata V.

Renata V.

2023-08-07 05:23:02

Pati siaubingiausia patirtis! Du kartus nukelinėjo Užsakymą, ir galiausiai - atšaukė!
Užsakiau Fiskars keptuvę -kaina berods 128eur
Šitos internetinės parduotuvės NEREKOMENDUOJU!

Ar naudingas atsiliepimas?
82
VS

VS

2023-07-05 16:31:17

jokio išankstinio mokėjimo šitai kontorai. Pardavinėja prekes, kurių neturi, pinigai grąžinami 3-10 dienų.

Ar naudingas atsiliepimas?
121
Heinrich F.

Heinrich F.

2023-06-26 16:43:13

Pasibaisėtina įstaiga. Padariau užsakymą, kurį planavau atsiimti vėliau, tą suderinau tiek su jų klientų aptarnavimo centru, tiek su konkretaus miesto skyriaus vadybininku, kuriam užsakymas buvo priskirtas. Viskas buvo suderinta ir sutarta. Kiek vėliau pastebėjau, kad užsakymas niekur nejuda ir jo būsena "sukurtas" nesikeičia. Sunerimau, nes prekė pas juos buvo tik viena. Kreipiausi į vadybininką el.paštu, kad priminčiau apie susitarimą. laiškas liko ignoruotas. Telefono irgi nekėlė. Tada kreipiausi vėl į pagalbos centrą, kuris žadėjo su vadybininku susisiekti. Po poros valandų gavau automatinę žinutę, kad užsakymas atšauktas, prekė išparduota. Be abejo ji išparduota, tai buvo MANO UŽSAKYTA PREKĖ, ji liko viena, o vadybininkas nei piršto nepajudino dėl jos. Nesuprantu, ar jie bent kažkiek atsirenka, ką priima į darbą? Parašiau ir į jų a-lia "kokybės" el.paštą - jokio atsakymo ar atsiprašymo nuo birželio 15 dienos. Tokios įmonės privalo bankrutuoti, laikosi tik ant lietuvių patiklumo ir tingėjimo kažką keisti.

Ar naudingas atsiliepimas?
151
Viktorija T.

Viktorija T.

2023-06-16 18:33:03

Buvau užsisakius prekė xiaomi įrankių rinkinį dovanai. Kadangi prekės reikėjo būtent šiai dienai pasirinkau būtent jūsų parduotuvę. Atvariau atsiimt kitą dieną, bet man išdavė kitą prekę 20eur pigesnį. Kai paprašiau pakeisti į tą, kurį buvau užsisakius - pasakė kad niekuo negali padėti, gali tik grąžinti pinigus. Pasakiau kad man labai svarbu gauti tą prekę, bet vadybininkė nepasistengė niekaip išspręsti situacijos, nei kompensacijos, nieko. Kitose parduotuv4se uz tokias klaidas bent nuolaidas duoda... Tik paprašė sąskaitos pinigų grąžinimui. Nemalonus aptarnavimas, didelis dzin ant klientų. Jau čia nebepirmą kartą tos klaidos. Daugiau neužsakinėsiu ir kitiems nerekomenduosiu.

Ar naudingas atsiliepimas?
111
Martynas P.

Martynas P.

2023-03-27 17:13:58

Aišku pats buvau kvailas kad tokio dydžio ekranas (Šilelis ES-1) už 79eu kažkaip veiks, tai sudėjus ir pamačius, kad rodo visiškai kreivai, medžiaga tokia plona, kad visas banguotas ir vaizdas visiškai iškreiptas... pabandžiau po 7 dienų grąžinti, vien jau nusiuntimas į 'servisą' o ne priėmimas pradavimo vietoje daug ką pasako... atsisakė priimti motyvuodami tuo, kad prekė buvo išpakuota ir matėsi ten jiems kažkas.... net negalvojau kad dar yra tokių 'prekybinikų' Lietuvoje... nėra ta suma dėl kurios aš gaisčiau laiką su vartotojų tesių tarnybomis, bet venkit kaip tik galit.... never again

Ar naudingas atsiliepimas?
491
Ilya C.

Ilya C.

2023-02-03 10:39:14

Užsisakiau DEWALT smūginis gręžtuvas suktuvas DCD796P2, kitą dieną paskambino vadybininkas ir pasakė, kad buvome priversti atšaukti užsakymą, nes jo nėra sandėlyje, nors svetainėje buvo nurodyta, kad yra 2 vnt., kam tada parduoti, ko nėra.

Ar naudingas atsiliepimas?
464
Justas J.

Justas J.

2023-01-20 22:20:17

Giminaičio pagalbą norėjome pasiimti televizorių išsimokėtinai (modelio ir kainos ne minėsime).
Užpildžius paraišką gauti lizingą buvo garantuotą, kad prekę gausime už dviejų dienų, atėjo prieš pristatymo diena skambutis, kad dėja reikiamo modelio televizorius buvo išparduotas (nupirktas grynaisiais pinigais) todėl pristatymas neįmanomas, konsultanto prašymas - atšaukite lizingo sutartį.
Lizingą ėmęs žmogus yra 62 metų asmuo, kuris šiuolaikinėmis echnologijomis nėra gabus.
Reziumė - bendravimas telefonu buvo labai nepagarbus, paaiškinimo tikslaus nebuvo.
Labai negražu taip elgtis.
Esame ne kartą jūsų įmonės klientai, bet šį kartą esame šokiruoti aptarnavimu.
Kitų kartų pirkimo iš jūsų įmonės tikrai nebus.

Ar naudingas atsiliepimas?
474
Simona B.

Simona B.

2023-01-20 10:50:43

Apie šią įmonę yra tik vienas žodis - didelis WOW blogąja prasme. Dar nėra tekę susidurti su tokia apgailėtina internetine parduotuve. Niekam nerekomenduosiu ir nepatingėsiu mūsų istorijos papasakoti. Požiūris į klientą žemiausio lygio, ilgiausiai reikia laukti atsakymo į el.laiškus, problemų sprendimus permetinėja vieni kitiems, po siųstais el. laiškais net nepasirašo. Buvo perkamas nemažas buitinės technikos užsakymas, o siunčia kiekvieną prekę atskirai, pristatymo terminų nesilaiko, vėluoja. Galiausiai, neprisiima atsakomybės už pristatytą brokuotą prekę - gartraukį, o permeta viską klientui, kad neapsižiūrėjo pristatymo metu, jog dėžės vienas kraštas šiek tiek aplamdytas. Joo, tai tikrai įmanoma padaryti, kai kurjeris pristato prekę nesant gavėjui vietoje. Jis nesiderino pristatymo iš anksto, o skambina jau būdamas prie namų, kuriuose dar negyvename, bet mato kažkas viduje yra, tai ko nepalikus, ane? Meistrai dirbo apdailos darbus. Vakare atidarius pakuotę pastebima, kad gartraukio kampas vienas nulinkęs. Rašome iškart jiems su nuotraukomis, kad pakeisti prekę, tai jie pradeda žaisti detektyvą. Ale mes turėjome apsižiūrėti pristatymo metu ir pateikti kurjeriui pastabas arba išvis atsisakyti priimti siuntą. O jeigu jis tau ją tiesiog paliko ir tu paskui randi broką, tai sorry, jau cia nebepateiksi jokios pretenzijos. Ar tikrai? O jeigu ir nesant pakuotės pažeidimui, atidarius matytųsi prekės brokas, tai irgi nekeistumėt greičiausiai? Jeigu siunta pasižeidė pristatymo metu, tai reiškia blogai supakuota buvo. Ir čia jūs turite galų ieškoti su kurjeriais, o ne mes, nes už pristatymą buvo sumokėta varle.lt, o ne kurjeriui. Juokdariai, siunčia iš sandėlio toliausiai nufotografuotas nuotraukas, kad iš jų siunta iškeliavo be išorinių pažeidimų. Net neįmanoma įžiūrėt, kieno ten prekė, siuntos lipduko nesimato. Ištraukia neaišku kieno padėtą parašą ant kurjerio lapo, ten net parašu nepavadinsi, keverzone. Patys gal padėjo ar kurjeris. Už parašų padirbinėjimą gresia teisinė atsakomybė šiaip. Klaipėdos varlės servisas, linkėjimai, bus kreiptasi į vartotojų teisių tarnybą. Kam papasakoji šią situaciją, tai visi iki vieno teigia - dar nėra girdėję tokio absurdo. Kai galima lengvai išspręst problemą, eina sunkiausiu keliu. Kaip dar gali gyvuoti tokios įmonės, nesuprantu. Paskaičius tiek blogų atsiliepimų, susidaro įspūdis, kad direktoriui irgi dzindzilin, kad jo įmonė dugnan eina.

Ar naudingas atsiliepimas?
624
Deimos T.

Deimos T.

2023-01-19 20:39:32

Perpardavinėtojai ir tiek. Neneša jokios atsakomybės už įsigytas prekes. Jeigu prireiks ateityje remonto būtinai visais įmanomais būdais kalte suvers ant pirkėjo, kad tik nesiųsti ir neatlikti remonto darbų (mat tai jiems kainuoją laiką ir pinigus!). Po paskutinio apsilankymo remonto servise visados apeinu varle.lt prekių skelbimus, nors tai buvo vienintelis problematiškas pirkinys iš trijų bet paliko tokį "malonų" įspūdį kad tikrai daugiau nebesinori užsukti.

Ar naudingas atsiliepimas?
502
Oleg K.

Oleg K.

2022-12-10 22:30:46

Buvo užsakytos 3 kameros po 37 €, mėnesį tempė gumą su pristatymu ir galiausiai nepristatė. Dabar parduoda tas pačias kameras po 64. Sarmata.

Ar naudingas atsiliepimas?
524

Client

2022-11-01 17:36:21

Pavarė botų komentaruose varliukai :D

Ar naudingas atsiliepimas?
206
Edmundas V.

Edmundas V.

2022-10-31 03:44:41

Siaubas kompa surinko taip kad niekas galu nebeatrisa paskambinau y parduotuve tai pradejo apsimetinet kad neatsimena tai jau dokumentu neranda gyvenime daugiau is ce nepirksiu nieko

Ar naudingas atsiliepimas?
263

JamSession

2022-10-26 14:33:26

Dar vieni gudručiai prištampavo tūkstantį netikrų atsiliepimų, kai kitos panašios el. parduotuvės vos kelis šimtus turi. Tai ta proga imkite patį blogiausią įvertinimą. Negalima naudoti šių pigių kiniškų triukų.

Ar naudingas atsiliepimas?
464
Lina S.

Lina S.

2022-10-16 13:47:23

Užsisakiau mažą difuzoriuką automobiliui. Rašė, jog atsiimti bus galima po savaitės. Užsakiau naktį apie 23h, o jau kitą rytą apie 10h man skambina ir sako, kad galiu pasiimti!

Ar naudingas atsiliepimas?
320
alfa b.

alfa b.

2022-10-16 08:19:14

Ussakiau preke zadejo ta pacia diena bet pristate po savaites,preke gera lapu rinktuvas isbandziau,rekomenduociau pirkti

Ar naudingas atsiliepimas?
53
Neringa Š.

Neringa Š.

2022-10-15 13:43:44

Liuks! Greitas pristatymas ir prekė viena iš pigesnių variantų.

Ar naudingas atsiliepimas?
215
Эрнесто Ч.

Эрнесто Ч.

2022-10-15 09:12:49

Kaip visada, viskas operatyviai, profesionaliai bei už geriausią kainą!!!!

Ar naudingas atsiliepimas?
212
Juzef G.

Juzef G.

2022-10-14 19:14:27

Varlei radau priake kurios norėjau už mažiausia kainą iš visų aplankitu el parduotuvių. Užsakimas atėjo per dvi dienas nėra prognuozotas buvo su keturių dienų. Smulkmena, bet malonu :)

Ar naudingas atsiliepimas?
411
Patricija Ž.

Patricija Ž.

2022-10-14 16:50:28

Pirkau Lenovo M10 G3 planšetę. Pasirinkau pristatymą 12d į paštomatą. Prekė puiki, atkeliavo sveika. Jau 12d 7:38 atėjo sms, kad galiu pasiimti. Labai laiminga

Ar naudingas atsiliepimas?
29
Diana D.

Diana D.

2022-10-14 14:37:11

pirkau ausines huawei freebuds 4i labai greitai atejo preke ausines kokybiskos garso kokybe puiki aptarnavimas man patiko nes galejau pasiklausti kiek kainuoja belaides ausines

Ar naudingas atsiliepimas?
29
Arturas B.

Arturas B.

2022-10-14 13:52:38

Varlėje buvo pasiūlyta geriausia kaina, pirkimas išsimokėtinai be pabrangimo, todėl aš nusprendžiau pirkti čia.
Prekė buvo pristatyta laiku, ir atsiimant malonus aptarnavimas.
Ačiū Varlės komandai.

Ar naudingas atsiliepimas?
39

Pasidalink savo patirtimi apie Varle.lt!

Būkite aktyvūs! Įvertinkite parduotuvę, parašykite atsiliepimą ir taip padėkite kitiems pirkėjams!

Bendras įvertinimas:
?

Parašykite apie patirtį, perkant šioje parduotuvėje. Asortimentas, kainos, patogumas ir pan.

Pristatymas:
?

Parašykite ar prekę pristatė laiku. Ar susisiekė prieš pristatymą. Ar prekės pakuotė buvo tvarkinga ir pan.

Aptarnavimas:
?

Parašykite apie aptarnavimo patirtį. Ar atsakė į visus kylančius klausimus. Ar laiku informavo ir pan.

Parašykite plačiau apie pirkimo patirtį:
Užsakymo Nr:

Kaina24.lt - internetinės prekybos portalas. Čia rasite informaciją apie daugiau kaip 700 parduotuvių bei 10 000 000 prekių. Ieškokite įvairiausių prekių, vertinkite jas, lyginkite skirtingų pardavėjų kainas, raskite pigiau ir sutaupykite!