Адрес в интернете https://www.varle.lt
Facebook https://www.facebook.com/VARLE.LT

Информация о компании

Название компании: VARLE, UAB
Код предприятия: 302431995
НДС код: LT100004908613
Адрес: Ukmergės g. 241, LT-07160 Vilnius
Руководитель: Igor Tkacenko, direktorius
Сотрудники: 124
Рейтинг: 4,8/5 (оценки: 2242)
Общая оценка
Доставка
Обслуживание
Информация

Varle.lt - tai kompiuterinės ir buitinės technikos prekybos tinklo „Varle“ internetinė parduotuvė.
Asortimente: Kompiuteriai, Foto, Buitinė technika, GPS, Mobilieji telefonai, Televizoriai, Baldai, Įrankiai ir daug daugiau.
Parduotuvės Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Alytuje, Telšiuose, Tauragėje, Gargžduose, Mažeikiuose, Raseiniuose, Kėdainiuose, Kretingoje, Ukmergėje, Kelmėje, Jonavoje, Vilkaviškyje, Joniškyje.

Отзывы, комментарии, мнения
Написать отзыв

- поделитесь опытом о Varle.lt!

Jop J.

Jop J.

2023-09-10 10:19:23

Mano trys paskutiniai užsakymai:
1. Prekė nepristatyta, užsakymą patys atšaukė.
2. Vėluoja pristatyti jau 10d dienų.
3. Vėluoja pristatyti jau 4d. dienas. Negaiškite laiko su šita kontora.

Полезный обзор?
10
Vytautas

Vytautas

2023-08-19 19:53:12

Jei būtų įmanoma, įvertinčiau 0. Kaip gaila, kad prieš pirkdamas prekę nepaskaičiau atsiliepimų apie šitą kontorą, "nuostabų" kolektyvą ir jų prekių grąžinimo šou. Jeigu sugalvosite grąžinti kokybišką prekę idealioje būklėje, kaip tai leidžia padaryti įstatymai - nevarkite, nepavyks.

Nors įstatymas leidžia grąžinti prekę per 14 darbo dienų, darbuotojai padarys viską, ką tik gali, kad tos prekės negalėtumėte grąžinti. Konkrečiai mano atveju, gavęs laikrodį užsidėjau jį ant rankos, prasivaikščiojau pro meniu, supratau, kad jis man nepatinka (nepatiko laikrodžio ir ekrano dydis), todėl nusprendžiau jį grąžinti.

Buvau apkaltintas neva naudojausi laikrodžiu (nes jame išsisaugojo vietos ir kiti nustatymai). Taip pat buvau apkaltintas, neva nulupau nuo laikrodžio plėvelę, kadangi grąžinant laikrodį, po plėvele buvo mažas oro burbuliukas (kurio net ir nebūčiau pastebėjęs jei ne jų "ekspertas"). Darbuotojos argumentas - "pati esu pirkusi ne vieną Garmin laikrodį ir žinokite tikrai niekada to nebuvo". Kosmosas, buvau šoke.

Kokią prekę gavau, tokią grąžinau ir po savaitės man paskambinus sužinojau, kad negaliu atgauti pinigų dėl išvardintų priežaščių. Po nemalonaus ginčijimosi telefonu, nuo grąžintos sumos už laikrodį nuskaičiavo 40 eurų dėl minėtų priežaščių. Galėjau kreiptis į vartotojų teises, bet sveikata ir laikas man svarbiau. To pasekoje, rašau šį atsiliepimą ir raginu niekada čia nebepirkti. Visus, ką pažįstu asmeniškai ir kam aktualu, paraginsiu padaryti tą patį.

P.S. esu grąžines kokybiškas prekes piguLT arba TopoCentre - niekada nebuvo jokių problemų. Taip pat daug klausimų kelia jų perdėtai geras atsiliepimų skaičius Google, kai LT rekvizituose situacija kardinaliai kitokia.

Полезный обзор?
70
Renata V.

Renata V.

2023-08-07 05:23:02

Pati siaubingiausia patirtis! Du kartus nukelinėjo Užsakymą, ir galiausiai - atšaukė!
Užsakiau Fiskars keptuvę -kaina berods 128eur
Šitos internetinės parduotuvės NEREKOMENDUOJU!

Полезный обзор?
30
VS

VS

2023-07-05 16:31:17

jokio išankstinio mokėjimo šitai kontorai. Pardavinėja prekes, kurių neturi, pinigai grąžinami 3-10 dienų.

Полезный обзор?
50
Heinrich F.

Heinrich F.

2023-06-26 16:43:13

Pasibaisėtina įstaiga. Padariau užsakymą, kurį planavau atsiimti vėliau, tą suderinau tiek su jų klientų aptarnavimo centru, tiek su konkretaus miesto skyriaus vadybininku, kuriam užsakymas buvo priskirtas. Viskas buvo suderinta ir sutarta. Kiek vėliau pastebėjau, kad užsakymas niekur nejuda ir jo būsena "sukurtas" nesikeičia. Sunerimau, nes prekė pas juos buvo tik viena. Kreipiausi į vadybininką el.paštu, kad priminčiau apie susitarimą. laiškas liko ignoruotas. Telefono irgi nekėlė. Tada kreipiausi vėl į pagalbos centrą, kuris žadėjo su vadybininku susisiekti. Po poros valandų gavau automatinę žinutę, kad užsakymas atšauktas, prekė išparduota. Be abejo ji išparduota, tai buvo MANO UŽSAKYTA PREKĖ, ji liko viena, o vadybininkas nei piršto nepajudino dėl jos. Nesuprantu, ar jie bent kažkiek atsirenka, ką priima į darbą? Parašiau ir į jų a-lia "kokybės" el.paštą - jokio atsakymo ar atsiprašymo nuo birželio 15 dienos. Tokios įmonės privalo bankrutuoti, laikosi tik ant lietuvių patiklumo ir tingėjimo kažką keisti.

Полезный обзор?
100
Viktorija T.

Viktorija T.

2023-06-16 18:33:03

Buvau užsisakius prekė xiaomi įrankių rinkinį dovanai. Kadangi prekės reikėjo būtent šiai dienai pasirinkau būtent jūsų parduotuvę. Atvariau atsiimt kitą dieną, bet man išdavė kitą prekę 20eur pigesnį. Kai paprašiau pakeisti į tą, kurį buvau užsisakius - pasakė kad niekuo negali padėti, gali tik grąžinti pinigus. Pasakiau kad man labai svarbu gauti tą prekę, bet vadybininkė nepasistengė niekaip išspręsti situacijos, nei kompensacijos, nieko. Kitose parduotuv4se uz tokias klaidas bent nuolaidas duoda... Tik paprašė sąskaitos pinigų grąžinimui. Nemalonus aptarnavimas, didelis dzin ant klientų. Jau čia nebepirmą kartą tos klaidos. Daugiau neužsakinėsiu ir kitiems nerekomenduosiu.

Полезный обзор?
60
Martynas P.

Martynas P.

2023-03-27 17:13:58

Aišku pats buvau kvailas kad tokio dydžio ekranas (Šilelis ES-1) už 79eu kažkaip veiks, tai sudėjus ir pamačius, kad rodo visiškai kreivai, medžiaga tokia plona, kad visas banguotas ir vaizdas visiškai iškreiptas... pabandžiau po 7 dienų grąžinti, vien jau nusiuntimas į 'servisą' o ne priėmimas pradavimo vietoje daug ką pasako... atsisakė priimti motyvuodami tuo, kad prekė buvo išpakuota ir matėsi ten jiems kažkas.... net negalvojau kad dar yra tokių 'prekybinikų' Lietuvoje... nėra ta suma dėl kurios aš gaisčiau laiką su vartotojų tesių tarnybomis, bet venkit kaip tik galit.... never again

Полезный обзор?
420
Ilya C.

Ilya C.

2023-02-03 10:39:14

Užsisakiau DEWALT smūginis gręžtuvas suktuvas DCD796P2, kitą dieną paskambino vadybininkas ir pasakė, kad buvome priversti atšaukti užsakymą, nes jo nėra sandėlyje, nors svetainėje buvo nurodyta, kad yra 2 vnt., kam tada parduoti, ko nėra.

Полезный обзор?
421
Justas J.

Justas J.

2023-01-20 22:20:17

Giminaičio pagalbą norėjome pasiimti televizorių išsimokėtinai (modelio ir kainos ne minėsime).
Užpildžius paraišką gauti lizingą buvo garantuotą, kad prekę gausime už dviejų dienų, atėjo prieš pristatymo diena skambutis, kad dėja reikiamo modelio televizorius buvo išparduotas (nupirktas grynaisiais pinigais) todėl pristatymas neįmanomas, konsultanto prašymas - atšaukite lizingo sutartį.
Lizingą ėmęs žmogus yra 62 metų asmuo, kuris šiuolaikinėmis echnologijomis nėra gabus.
Reziumė - bendravimas telefonu buvo labai nepagarbus, paaiškinimo tikslaus nebuvo.
Labai negražu taip elgtis.
Esame ne kartą jūsų įmonės klientai, bet šį kartą esame šokiruoti aptarnavimu.
Kitų kartų pirkimo iš jūsų įmonės tikrai nebus.

Полезный обзор?
413
Simona B.

Simona B.

2023-01-20 10:50:43

Apie šią įmonę yra tik vienas žodis - didelis WOW blogąja prasme. Dar nėra tekę susidurti su tokia apgailėtina internetine parduotuve. Niekam nerekomenduosiu ir nepatingėsiu mūsų istorijos papasakoti. Požiūris į klientą žemiausio lygio, ilgiausiai reikia laukti atsakymo į el.laiškus, problemų sprendimus permetinėja vieni kitiems, po siųstais el. laiškais net nepasirašo. Buvo perkamas nemažas buitinės technikos užsakymas, o siunčia kiekvieną prekę atskirai, pristatymo terminų nesilaiko, vėluoja. Galiausiai, neprisiima atsakomybės už pristatytą brokuotą prekę - gartraukį, o permeta viską klientui, kad neapsižiūrėjo pristatymo metu, jog dėžės vienas kraštas šiek tiek aplamdytas. Joo, tai tikrai įmanoma padaryti, kai kurjeris pristato prekę nesant gavėjui vietoje. Jis nesiderino pristatymo iš anksto, o skambina jau būdamas prie namų, kuriuose dar negyvename, bet mato kažkas viduje yra, tai ko nepalikus, ane? Meistrai dirbo apdailos darbus. Vakare atidarius pakuotę pastebima, kad gartraukio kampas vienas nulinkęs. Rašome iškart jiems su nuotraukomis, kad pakeisti prekę, tai jie pradeda žaisti detektyvą. Ale mes turėjome apsižiūrėti pristatymo metu ir pateikti kurjeriui pastabas arba išvis atsisakyti priimti siuntą. O jeigu jis tau ją tiesiog paliko ir tu paskui randi broką, tai sorry, jau cia nebepateiksi jokios pretenzijos. Ar tikrai? O jeigu ir nesant pakuotės pažeidimui, atidarius matytųsi prekės brokas, tai irgi nekeistumėt greičiausiai? Jeigu siunta pasižeidė pristatymo metu, tai reiškia blogai supakuota buvo. Ir čia jūs turite galų ieškoti su kurjeriais, o ne mes, nes už pristatymą buvo sumokėta varle.lt, o ne kurjeriui. Juokdariai, siunčia iš sandėlio toliausiai nufotografuotas nuotraukas, kad iš jų siunta iškeliavo be išorinių pažeidimų. Net neįmanoma įžiūrėt, kieno ten prekė, siuntos lipduko nesimato. Ištraukia neaišku kieno padėtą parašą ant kurjerio lapo, ten net parašu nepavadinsi, keverzone. Patys gal padėjo ar kurjeris. Už parašų padirbinėjimą gresia teisinė atsakomybė šiaip. Klaipėdos varlės servisas, linkėjimai, bus kreiptasi į vartotojų teisių tarnybą. Kam papasakoji šią situaciją, tai visi iki vieno teigia - dar nėra girdėję tokio absurdo. Kai galima lengvai išspręst problemą, eina sunkiausiu keliu. Kaip dar gali gyvuoti tokios įmonės, nesuprantu. Paskaičius tiek blogų atsiliepimų, susidaro įspūdis, kad direktoriui irgi dzindzilin, kad jo įmonė dugnan eina.

Полезный обзор?
553
Deimos T.

Deimos T.

2023-01-19 20:39:32

Perpardavinėtojai ir tiek. Neneša jokios atsakomybės už įsigytas prekes. Jeigu prireiks ateityje remonto būtinai visais įmanomais būdais kalte suvers ant pirkėjo, kad tik nesiųsti ir neatlikti remonto darbų (mat tai jiems kainuoją laiką ir pinigus!). Po paskutinio apsilankymo remonto servise visados apeinu varle.lt prekių skelbimus, nors tai buvo vienintelis problematiškas pirkinys iš trijų bet paliko tokį "malonų" įspūdį kad tikrai daugiau nebesinori užsukti.

Полезный обзор?
461
Oleg K.

Oleg K.

2022-12-10 22:30:46

Buvo užsakytos 3 kameros po 37 €, mėnesį tempė gumą su pristatymu ir galiausiai nepristatė. Dabar parduoda tas pačias kameras po 64. Sarmata.

Полезный обзор?
483

Client

2022-11-01 17:36:21

Pavarė botų komentaruose varliukai :D

Полезный обзор?
174
Edmundas V.

Edmundas V.

2022-10-31 03:44:41

Siaubas kompa surinko taip kad niekas galu nebeatrisa paskambinau y parduotuve tai pradejo apsimetinet kad neatsimena tai jau dokumentu neranda gyvenime daugiau is ce nepirksiu nieko

Полезный обзор?
232

JamSession

2022-10-26 14:33:26

Dar vieni gudručiai prištampavo tūkstantį netikrų atsiliepimų, kai kitos panašios el. parduotuvės vos kelis šimtus turi. Tai ta proga imkite patį blogiausią įvertinimą. Negalima naudoti šių pigių kiniškų triukų.

Полезный обзор?
433
Lina S.

Lina S.

2022-10-16 13:47:23

Užsisakiau mažą difuzoriuką automobiliui. Rašė, jog atsiimti bus galima po savaitės. Užsakiau naktį apie 23h, o jau kitą rytą apie 10h man skambina ir sako, kad galiu pasiimti!

Полезный обзор?
113
alfa b.

alfa b.

2022-10-16 08:19:14

Ussakiau preke zadejo ta pacia diena bet pristate po savaites,preke gera lapu rinktuvas isbandziau,rekomenduociau pirkti

Полезный обзор?
42
Neringa Š.

Neringa Š.

2022-10-15 13:43:44

Liuks! Greitas pristatymas ir prekė viena iš pigesnių variantų.

Полезный обзор?
111
Эрнесто Ч.

Эрнесто Ч.

2022-10-15 09:12:49

Kaip visada, viskas operatyviai, profesionaliai bei už geriausią kainą!!!!

Полезный обзор?
19
Juzef G.

Juzef G.

2022-10-14 19:14:27

Varlei radau priake kurios norėjau už mažiausia kainą iš visų aplankitu el parduotuvių. Užsakimas atėjo per dvi dienas nėra prognuozotas buvo su keturių dienų. Smulkmena, bet malonu :)

Полезный обзор?
38
Patricija Ž.

Patricija Ž.

2022-10-14 16:50:28

Pirkau Lenovo M10 G3 planšetę. Pasirinkau pristatymą 12d į paštomatą. Prekė puiki, atkeliavo sveika. Jau 12d 7:38 atėjo sms, kad galiu pasiimti. Labai laiminga

Полезный обзор?
17
Diana D.

Diana D.

2022-10-14 14:37:11

pirkau ausines huawei freebuds 4i labai greitai atejo preke ausines kokybiskos garso kokybe puiki aptarnavimas man patiko nes galejau pasiklausti kiek kainuoja belaides ausines

Полезный обзор?
17
Arturas B.

Arturas B.

2022-10-14 13:52:38

Varlėje buvo pasiūlyta geriausia kaina, pirkimas išsimokėtinai be pabrangimo, todėl aš nusprendžiau pirkti čia.
Prekė buvo pristatyta laiku, ir atsiimant malonus aptarnavimas.
Ačiū Varlės komandai.

Полезный обзор?
26
Edik C.

Edik C.

2022-10-14 13:44:39

Mažiausia kaina,atvažiavo ankščiau nurodytos datos.

Полезный обзор?
35
Inga A.

Inga A.

2022-10-14 12:53:41

Pirma karta,bet nesitikejau taip viskas puiku,daugiau visada pas Jusu pirksiu didelis dekui

Полезный обзор?
15
Arūnas S.

Arūnas S.

2022-10-14 12:49:55

Greitas pristatymas, malonus personalo bendravimas

Полезный обзор?
29
Jelena K.

Jelena K.

2022-10-14 12:44:50

Greitas siuntu pristatymas, malonus aptarnavimas.

Полезный обзор?
28
Remigijus B.

Remigijus B.

2022-10-14 12:38:44

Viskas laiku, puikus bendravimas.

Полезный обзор?
011
Gediminas K.

Gediminas K.

2022-10-14 12:33:31

Sveiki , paskutiniu metu užsakytų prekių pristatymo laikas dažniausiai prekės gaunamos laiku, apie užsakymo eigą iš anksto tinkamai informuojama , pakuotės tvarkingos, prekės - kokybiškos. Ačiū Varlės komandai ir kurjeriams. Sėkmės darbuose!

Полезный обзор?
09
Andre S.

Andre S.

2022-10-14 12:30:39

Pirkau pirma karta,viskas liuks,preke gavau originalia,cia man buvo svarbiausia,naudosiuos ateityje ir kitiems rekomenduoju !

Полезный обзор?
18

Поделитесь своим опытом о Varle.lt!

Будьте активны! Оцените этот продовес, напишите отзыв и тaк можете помочь другим покупателям!

Общая оценка:
?

Напишыте об опыте покупки в магазине. Ассортимент, цена, удобство и так далее.

Доставка:
?

Напишыте ли продукт доставлен вовремя. Контактирует перед поставкой. Была ли упаковка продукта аккуратным и так далее.

Обслуживание:
?

Напишыте об опыте обслуживания. Как вам ответили на все вопросы. Проинформировали вы вовремя и так далее.

Опишите подробнее об опыте покупки:
Номер заказа:

Kaina24.lt - торговый портал онлайн. Здесь вы найдете информацию о более чем 700 магазины и 10 000 000 товары. Ищите товаров, оценитe их, сравнитe цены разных продавцов, найдите дешевле и сэкономьте!