Televizorius Samsung UE50U7022FK kaina
Televizorius Samsung UE50U7022FK kaina
Televizorius Samsung UE50U7022FKXXH LED, 4KKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
259.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Samsung UE50U7022FKXXHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 430.0 € |
|
263.41 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
263.41 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung UE50U7022FK 50'' SMART 4K TV |
|
249.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
249.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung UE50U7022FKXXH TV 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey |
|
253.01 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
„Samsung“ 50 colių LED televizorius UE50U7022FKXXH |
|
253.29 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
253.29 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Televizorius|SAMSUNG|50 „|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE5.. |
|
255.29 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
255.29 €
3-5 d.d.
Pristatymo laikas: 3-5 d.d. |
TV Set|SAMSUNG|50 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE50U7022FKXXH |
|
255.48 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
TV Set|SAMSUNG|50 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE50U7022FKXXH|.. |
|
256.71 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Telewizor Samsung UE50U7022FKXXH LED 50'' 4K Ultra HD Tizen | UE50U7022FKXXH | 8.. |
|
258.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Televizorius Samsung UE50U7022FKXXH LED, 4KKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379 € |
|
259.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Samsung UE50U7022FKXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 25.92 eur/mėn |
|
259.18 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Samsung U7022F UE50U7022FK, LED televizorius, 50", 4K UHD, Tizen, HDR10+, 50Hz, .. |
|
259.20 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
TV Set|SAMSUNG|50 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE50U7022FKXXH |
|
259.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
259.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung UE50U7022FKXXH, 50" UE50U7022FKXXH |
|
260.71 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
260.71 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Samsung UE50U7022FKXXHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 430.0 € |
|
263.41 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
263.41 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung UE50U7022FKXXH televizorius 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-Fi“ Pi.. |
|
266.89 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
TV Set SAMSUNG 50 " 4K Ultra HD 3840 x 2160 pixels Flat 16:9 LED UE50U7022FKXXH .. |
|
271.52 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
TV Set|SAMSUNG|50 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE50U7022FKXXHPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
271.52 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
271.52 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Samsung UE50U7022FKXXH TV 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey |
|
271.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
271.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung UE50U7022FKXXH televizorius 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV „Wi-.. |
|
272.13 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
SAMSUNG TV||50"||4K Ultra HD||3840 x 2160 pixels||Flat||16:9||LED||UE50U7022FKXXHDaugiau |
|
272.74 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
TV Set|SAMSUNG|50 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE50U7022FKXXH .. |
|
276.25 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
TV Set|SAMSUNG|50 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE50U7022FKXXHIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
285.10 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
285.10 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
TV Set|SAMSUNG|50 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE50U7022FKXXH |
|
291.27 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
291.27 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung UE50U7022FKXXH TV 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Grey |
|
297.84 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Televizorius Samsung UE50U7022FKXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 459 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
309.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
TV Set|SAMSUNG|50 |4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE50U7022FKXXH |
|
317.75 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 12:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806097251910 |
| Modelis | ue50u7022fkxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 50" (~127 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 69kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-t2 |
| Svoris | 8.3kg |
| Svoris su stovu | 8.6kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, bixby, hbb tv |
| Specialiosios funkcijos | smart, q‑symphony, hdr 10+ |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | q-symphony, hdr 10+ |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 64.4cm |
| Plotis be stovo | 111.1cm |
| Gylis be stovo | 7.64cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | 111.1cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Rodyti daugiau | |












































