Televizorius Samsung UE55U7022FK kaina
Televizorius Samsung UE55U7022FK kaina
Samsung 55" 4K LED Crystal U7022F UE55U7022FKXXH išmanusis televizorius BlackIšsimokėtinai už 9.11 €/mėn., su planais, be pabrangimo. |
|
328.00 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
Samsung UE55U7022FKXXHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 495.0 € |
|
333.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
333.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Samsung UE55U7022FKXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 539 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
369.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Samsung UE55U7022FK 55'' SMART 4K LED Crystal TV |
|
319.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
319.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung 55" 4K LED Crystal U7022F UE55U7022FKXXH išmanusis televizorius BlackIšsimokėtinai už 9.11 €/mėn., su planais, be pabrangimo. |
|
328.00 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
Samsung UE55U7022FKXXHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 495.0 € |
|
333.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
333.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
SAMSUNG TV LED 55in UE55U7022FKXXH |
|
339.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
339.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
SAMSUNG TV LED 55inch UE55U7022FKXXH |
|
339.22 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
339.22 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung UE55U7022FK 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juoda |
|
339.29 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Samsung UE55U7022FKXXH, 55" UE55U7022FKXXH |
|
345.43 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
345.43 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
SAMSUNG TV LED 55inch UE55U7022FKXXH |
|
347.29 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
347.29 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Samsung UE55U7022FK 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
352.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
352.79 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung UE55U7022FKXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 35.70 eur/mėn |
|
357.03 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
„Samsung“ 55 colių LED televizorius UE55U7022FKXXH |
|
365.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
365.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Televizorius Samsung UE55U7022FKXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 539 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
369.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 10:30
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806097253105 |
| Modelis | ue55u7022fkxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 55" (~140 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 79kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-t2 |
| Svoris | 9.6kg |
| Svoris su stovu | -kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, usb-a x 1, lan x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple airplay 2, hbb tv |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | q-symphony, hdr 10+, adaptive sound+ |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | -cm |
| Plotis be stovo | 122.46cm |
| Gylis be stovo | 7.7cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | 122.46cm |
| Gylis su stovu | 19.9cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Rodyti daugiau | |






























