Derekis.lt

Derekis.lt

            Į parduotuvę
Adresas internete http://www.derekis.lt

Informacija apie įmonę

Įmonės pavadinimas: UAB "Ap Trade"
Įmonės kodas: 302298655
PVM kodas: LT100004496511
Adresas: Vilkpėdės g. 4, LT-03151 Vilnius
Vadovas: Andrius Jackevičius
Darbuotojai: 18
Įvertinimas: 3.7/5 (vertinimų: 22)
Bendras įvertinimas
Pristatymas
Aptarnavimas
Atsiliepimai, skundai, komentarai
Parašyk atsiliepimą

- pasidalink patirtimi apie Derekis.lt!

Ieva G.

Ieva G.

2023-03-28 23:19:11

Prekes užsakiau sausio 26d. Aprašyme buvo 2-3d.d pristatymas ir dar tel konsultavausi dėl prekių pristatymo. Tačiau ilgai ir nuobodžiai skambinėjau vis pasiklausti kada išsiūs. Vieną kartą sakė kad viską turi bet laukia 1praustuvo kuri turi gauti šia sav ir išsiūs.praėjus žadėtam laikui vėl sako kas tuoj tuoj gaus ir išsiūs. Pagaliau paakutinį kartą pasakė kad praustuvą jau buvo gavę bet jus buvo suskilęs,todėl vėl laukia naujo iš tiekėjų. Galų gale po 14d.d. išsiuntė bet be to praustuvo nes susitarėm kad man išsiūs tiekėjas tiesiai ma ,kad nelaukti kol gaus derekis.lt ir persius man. Siuntimas greitas,per 1d gavau prekes. Priekių buvo užsakyta nemažai,tad pradėjau tikrinti. Ir ką-užsisakiau du Ideal maišytuvus,chromuotą ir juodą. Aprašyme parašyta (pavadinimo skilty) kad abu maišytuvai turi dugno vožtuvus (kaikurie maišytuvai neturi ir reikia pirkti dar atskirai). Tas buvo protingas sprendimas pirkti pilnos komplektacijos. Bet pasirodo juūdas maišytuvas vožtuvo neturi!!! Skambinu jiems o man sako "nieko aš nežinau,rašyk el.laišką" ir numetė ragelį. Jau kitą kartą skambino vyras bet pasakė kad nieko nežuno ir mes laukėm atsakymo ir sprendimo o jis tiesiog tylėjo i ragelį kol galiausiai vėl numetė. Nu ok parašiau laišką... gavau ats kad administratorius padarė klaidą aprašyme ir vožtuvo nėra komplektacijoje ir nebus-reikia pirkti atskirai!!!! Nu laba diena! Sakau tai ką darom? Atrašė kad gali pasiimti atgal tą maišytuvą,bet aš grąžinti nenorėjau nes pirkau 2 vienodus maišytuvus ne bereikalo vadinasi man tokių reikėjo! Mani maišytuvai Ideal firmos,nepasakyčiau kad pigūs,atitinkamai vožtuvas ideal irgi nepigus. Man pasiūlė kažkokį lenkišką pigų vožtuvą už 6 ar 9€,nepamenu tiksliai bet patį pigiausią ką turi. Aš parašiau kad man reikalingas tos pačios firmos vožtuvas,man atsakė kad vietoj neturi-reikės laukti 2-3sav. Atsakiau kad palauksiu ir tai buvo vasario 16d. Bet užtilo. Tada 19d parašiau vėl ir paklausiau kur atsakymas dėl vožtuvo,gavau ats kad užsakė bet ale tiekėjas pats nežino kada gaus. Parašiau ir paprašiau kad informuotų.
Na tai ką,kantriai pralaukiau visą mėn ir vėl rašau kovo 14d kur taa mano vožtuvas. Gavau ata kad Andrius atostogaus iki 19d tad galvojau palauksiu vėl.
Na ir kovo 19d rašau vėl Andriui,ats gavau kad pirma d po atostogų ir jis atsakys. Ok leidau susivokt po atostogų 22d vėl rašau-jokio atsakymo. Tada vėl 23d nusiunčiau kkaustuką-ignoras vyksta toliau.
Na ir parašiau šiandien t.y. kovo 28d kad jie nebando ištaisyt savo padarytos klaidos ir pagal susitarimą atsiūsti man vožtuvą kuris ir buvo nurodytaa aprašyme. Man atrašė kad dar negavo vožtuvo bet kad jo siūsti taip dovanų neketina-aš turėsiu susimokėti už jį...
Toliau rašiau kad tai ne mano kaltė kad jų administrarorius suklydo aprašyme,ir kodėl dabar turiu kentėti finansiškai ir pirkti tą vožtuvą pati.
Žodžiu gavau ats kad jis galvoja kad jokia žala nepadaryta ir čia užtenka jų "ataiprašau".
Aš atsakiau kad 'atsiprašau" neikišiu į
Kriauklę vietoj vožtuvo ir vėl tyla...
Tas vožtuvas 60-70€ kainuoja! Vadinasi "žala" man nepadaryta?! O gal man jį už gražiaa akia dabar duos kitoje parduotuvėje?
Aš sakiau kad gero atsiliepimo nesitikėtų bet kad čia jų didžioji dauguma,tad turbūt nelabai pergyvena.
Nepirkit,neapsigaukit. Patys matote atsiliepimus žmonių! Pasisekė tik vienetams.
Nu nieko-gyvenime visada bumerangu grįšta atgal,tad to ir linkiu derėkis.lt

Ar naudingas atsiliepimas?
50
Tomas S.

Tomas S.

2023-03-06 10:42:05

Užsakinėjau prekes, prekių pristatymo laikas nurodytas 5-6 d.d. pristatymas dar neatejo po 14 d.d., dar geriau pats pažadukas rašo, kad išėjau atostogų, kreipkis į kitą asmenį, labai panašu į sukčių kontorą, pinigus priimam, užsąkymo nepateikiam ir vilkinam laiką ir pan. Paskutinis kartas kai čia kažką pirkau. tikiuosi tik pinigus susigrąžinti, bet čia ne faktas dar su tokia kontora, Panašu teks kreiptis į VVTAT. Jeigu norite panašių bėdų pirmyn pas šį pardavėją.

Ar naudingas atsiliepimas?
50
Andrius D.

Andrius D.

2022-12-16 16:25:38

Prekė užsakyta prieš mėnesį laiškų gauta gal 10, pasiteisinimų daug, o visą užsakymą baigė, kad jį atšaukė, šiaip daug metų bendravau su Andriumi viskas vyko sklandžiai, o dabar bandė ir Toma ir Indrė kažką burti, nesigavo

Ar naudingas atsiliepimas?
62
URVAS i.

URVAS i.

2022-11-30 19:54:21

Prekes pirkau ne vieną kartą, bet visais atvejais užsakomos prekės vėluoja, niekas neinformuoja, bendravimas tragiškas, net nepraneša, kad vėluos, jokios informacijos, turi papildomai gaišti laiką ir nuolat ieškoti savo užsakytų prekių ir vos neišsimušinėti, bet paskutinis kantrybės lašas išeikvotas, tai užsakius gartraukį po visų eilinių vėlavimų jis išduotas ne toks, koks turėjo būti ir atvežus grąžinti, vėl laukiama naujo, kuris vėluoja nuo pažadėto termino dvigubai, toks jausmas, kad jo ten net niekas ir neužsakė kol suėjus žadėtam 5sav. terminui nepradėjom jo ieškoti, ir galiausiai jau tuoj bus puse metų kai perki gartraukį ir jo vis tiek neturi. Šaraškino kontora, jokios atsakomybės, jokio suprantingumo, jokio planavimo ir informavimo, klientas ten reikalingas tik kai pinigus sumoka, o kad už tuos pinigus kažką jam turi duoti, tai jau dzin jiem. Rekomenduoti juos galima tik skolų išmušinėtojam, kam patinka toks darbas ir bendravimas, o visi kiti geriau užsisakyti kitur, net ir brangesnės kainos atpirks jūsų nervus ir sugaištą laiką.

Ar naudingas atsiliepimas?
133
Remis S.

Remis S.

2022-09-21 07:43:35

Perku jau ne pirmą kartą, ir ne paskutinį, prekės pigiau ir greitas pristatymas

Ar naudingas atsiliepimas?
46
Lina T.

Lina T.

2022-06-22 20:27:49

Pirkau savaeigę vejapjovę vokišką Grizzly". Patys geriausi atsiliepimai ir apie prekę ir apie pristatymą.
Mašina pjauna veją kuo puikiausiai. Labai lengva ją valdyti, o ir iš išorės gražiai atrodo. Gal man pasisekė, kad pirkau būtent šios firmos gaminį. Visiems rekomenduoju.

Ar naudingas atsiliepimas?
11
Vytautas B.

Vytautas B.

2022-04-26 10:51:02

Vakar po pietų užsakiau indaplovę Bosch SMU2HVI70S. Šįryt esu nudžiugintas - ji jau pas mane Kaišiadoryse!
Prekę pristatė įmonės vairuotojas, privežė prie durų, padėjo užnešti. Ačiū už greitą ir malonų aptarnavimą.

Ar naudingas atsiliepimas?
13
Ruslan B.

Ruslan B.

2022-01-28 17:13:22

Pirkau Kamado Bono Media, pavyko nusideret kaina, pristate 2d.d. begyje. Viskas super, aciu.

Ar naudingas atsiliepimas?
12
Rita N.

Rita N.

2021-05-23 20:41:00

Pirkau daug prekiu, viskas labai gerai, jokiu problemu...

Ar naudingas atsiliepimas?
12
Nikas K.

Nikas K.

2021-05-14 23:09:30

Užsakiau buitinę techniką. Pažadėjo pristatyt po mėnesio. Atėjo termino galas, melavo, kad sekančią savaitę, po sekančios savitės, kad dar sekančią savaitę, žodžiu, pats įmonės direktorius meluoja išsijuosęs kaip koks penkemetis vaikas. Dvi žvaigždutės nes greit grąžino pinigus, bet taip greit lyg net neketino niekada man pristatyt tos indaplovės. Dėl 10 eur praradau pora mėnesių... Nerekomenduoju taupyt tų kelių eurų ir turėt su jais reikalų

Ar naudingas atsiliepimas?
232
Remis S.

Remis S.

2021-03-04 14:10:49

Geras aptarnavimas, nelabai suprantu neigiamų atsiliepimų, nes visas kolektyvas atsakingai dirba. Užsakinėjau nemažai prekių.

Ar naudingas atsiliepimas?
710
Jurgita J.

Jurgita J.

2021-01-29 14:55:39

Viskas super!!!Dujinę užsakiau sausio 28d.vakare.o jau sausio 29 d. 14h ji buvo mano namuose.

Ar naudingas atsiliepimas?
37
Tomas F.

Tomas F.

2020-11-01 07:53:29

Negrąžino pinigų už brokuotą prekę. Pasakė kad nieko čia blogo jog rodo netikslius parametrus ir nesiruošoa grąžinti. Nusipirkai tai tavo bėdos. Blogesnės internetinės parduotuvės turbūt negali būti.

Ar naudingas atsiliepimas?
170
Greta K.

Greta K.

2020-10-18 19:37:33

Tragiškas bendravimas, informacijos turi klausti kelis kartus, patys nesiteikia informuoti nei apie vėlavimą, nei kita info. Etiketo bendraujant su klientu reiktų stipriai pasimokyti. Pati prekė vėlavo, nuo užsakymo turėjome gauti po 3-4 sav, gavome po 7+ sav. Nerekomenduoju, buvo pirmas ir paskutinis pirkimas.

Ar naudingas atsiliepimas?
232
Rita N.

Rita N.

2020-02-19 00:27:45

Aciu. Gavau greitai ir ko norėjau. Rekomenduoju.

Ar naudingas atsiliepimas?
111

Lima S.

2020-01-17 11:13:47

Patys geriausi atsiliepimai, pirkome labai daug ir tebeperkame, ir visiemsavo pazystamiem rekomenduoju, perkame nuo burnos higienos iki namu apyvokos daiktu, patys esame su jais mandagus ir to paties sulaukiame is ju, niekada nekilo jokiu nesutarimu, i viska komanda reguoja geranoriskai. REKOMENDUOJU.

Ar naudingas atsiliepimas?
112
Akula149

Akula149

2019-07-25 21:36:24

Gavau brokuota preke, jau nebešneku, kad man reikejo sumokėtu už siuntima i ju sandėli del patikrino, bet gavau atsakyma, kad beda yra is mano puses ir reikes susismoketi del prekes siuntima man atgal. Geriau sumokėkite kelis eurus daugiau, bet pirkite parduotuvese, kurios gerbia savo klientus.

Ar naudingas atsiliepimas?
393

Sno

2019-07-13 16:15:58

Tai nesąžiningai konkuruojanti ir kliento negerbianti įmonė. Puikiai konsultuoja ir pardavinėja, tačiau jei kyla problemų - gražinti prekes tampa neįmanoma, nes kaip p. direktorius Andrius paaiškino telefonu - jam neapsimoka. Ir jam neįdomu kad įstatymas reikalauja kitaip. Tik pateikus skundą VVTAT pavyko šį tą pasiekti. Tačiau iki tol - besijuokdamas atsisakė priimti prekes ir pasiūlė kreiptis į vartotojų teises jei kažkas nepatinka. Dar atsiuntė su e-prekyba nesusijusio įstatymo ištrauką pagąsdinimui. Tačiau kai įsikišo VVTAT - tą pačią dieną patys atvažiavo susirinkti prekių. O po to stebimės, kodėl kitose, įstatymų besilaikančiose parduotuvėse prekės brangesnės - nes jie dirba sąžiningai ir gerbia klientus.

Ar naudingas atsiliepimas?
562
Rūta K.

Rūta K.

2019-05-20 19:31:30

Viskas puiku, labai patenkinta.

Ar naudingas atsiliepimas?
217
Aurelija G.

Aurelija G.

2019-05-05 08:28:26

Pirkau siuvimo mašiną, likau patenkinta viskuo, užsakymas buvo patvirtintas greit, nors buvo savaitgalis, į klausimus atsakymus gavau. Prieš išsiunčiat prekę paskambino paklausti ar galėsiu priimti. Vienas minusas tai kurjeriams, kadangi jie labai skuba ir neleidžia išpakuoti prekės, o kai neturi kiaulės akių tai ir linksi. Sakau :-reiktu išpakuoti pažiūrėti, sako: - o kam viskas čia gerai. Ir ne tik ši kurjerių firma, bet visos taip daro. Tai gerai kai gerai, bet matau iš kitų komentarų, kad gali būti ir kitaip :) Na , o DEREKIS.LT šiai dienai, šiam pirkiniui pretenzijų - neturiu :)

Ar naudingas atsiliepimas?
311
Marius S.

Marius S.

2019-01-21 14:33:04

Prekė (garanitinė plautuvė) gauta brokuota - skilusi pusiau. Pardavėjas atsisako prekę pakeisti nauja. Motyvuoja, jog pirkėjas privalėjo įsitikinti prie kurjerio, jog prekė nepažeista.

Ar naudingas atsiliepimas?
411
Jevgenij G.

Jevgenij G.

2018-12-14 16:10:41

Pirkome siuvimo masina Juki. Esame labai petenkinti. Viska sutareme greitai ir preke pristate per dvi dienas. Drasiai rekomenduoju!

Ar naudingas atsiliepimas?
015

Svečias

2018-02-27 19:20:35

Pirkau dulkio siurbli HOVEER. Pakraunamas. Viskas OK.

Ar naudingas atsiliepimas?
110

Remigijus

2017-11-17 12:47:27

Pirkau šią savaitę šaldiklį Liebherr. Aptarnavimas greitas, mandagus, operatyvus nuo pirmo skambučio iki prekės užnešimo į 3 aukštą be papildomo mokesčio (Ačiū Venipak Šiauliuose darbuotojui). Sėkmės!
Remigijus

Ar naudingas atsiliepimas?
511

Svečias

2017-09-04 18:47:57

Esu pirkusi ne vieną daiktą, greitas pristatymas, puikus aptarnavimas, drąsiai galima rekomenduoti naudotis jų paslaugomis :)
Neringa

Ar naudingas atsiliepimas?
711

Svečias

2017-01-20 14:45:40

Labai kokybiškas aptarnavimas ir greitas užsakymo pristatymas. Tikrai rekomenduoju.

Ar naudingas atsiliepimas?
1129

Pasidalink savo patirtimi apie Derekis.lt!

Būkite aktyvūs! Įvertinkite parduotuvę, parašykite atsiliepimą ir taip padėkite kitiems pirkėjams!

Bendras įvertinimas:
?

Parašykite apie patirtį, perkant šioje parduotuvėje. Asortimentas, kainos, patogumas ir pan.

Pristatymas:
?

Parašykite ar prekę pristatė laiku. Ar susisiekė prieš pristatymą. Ar prekės pakuotė buvo tvarkinga ir pan.

Aptarnavimas:
?

Parašykite apie aptarnavimo patirtį. Ar atsakė į visus kylančius klausimus. Ar laiku informavo ir pan.

Parašykite plačiau apie pirkimo patirtį:
Užsakymo Nr:

Kaina24.lt - internetinės prekybos portalas. Čia rasite informaciją apie daugiau kaip 600 parduotuvių bei 7 000 000 prekių. Ieškokite įvairiausių prekių, vertinkite jas, lyginkite skirtingų pardavėjų kainas, raskite pigiau ir sutaupykite!