Pigu.lt

Pigu.lt

            Į parduotuvę

Informacija apie įmonę

Įmonės pavadinimas: Pigu, UAB
Įmonės kodas: 300866792
PVM kodas: LT100003292317
Adresas: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius
Darbuotojai: 562
Įvertinimas: 4.5/5 (vertinimų: 1821)
Bendras įvertinimas
Pristatymas
Aptarnavimas
Informacija

„Pigu.lt“ yra populiariausia internetinė parduotuvė Lietuvoje, veikianti jau daugiau nei 10 metų. Parduotuvė siūlo itin platų kasdienių prekių asortimentą visai šeimai: buitinę techniką, mobiliuosius telefonus, kompiuterius, fotoaparatus ir vaizdo įrangą, kvepalus ir kosmetiką, aprangą ir avalynę, baldus, interjero ir namų remonto prekes, sporto, laisvalaikio ir turizmo prekes, automobilių prekes, prekes kūdikiams ir vaikams, naminiams gyvūnėliams, sodo prekes ir daugelį kitų. Iš viso el. parduotuvės „Pigu.lt“ asortimentą internete šiuo metu sudaro net 16-kos skirtingų kategorijų šimtai tūkstančių prekių. Kas mėnesį asortimentą papildo vidutiniškai 50 tūkst. prekių.

„Pigu.lt“ siūlo didelę apmokėjimo ir prekių pristatymo būdų įvairovę. Didelę dalį prekių galima atsiimti pigu.lt parduotuvėse ar per parą patogiai gauti į namus. Parduotuvės, kartu ir prekių atsiėmimo centrai, kuriuose galima atsiimti internetu užsakytas prekes, veikia 5 didžiausiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
Pigu.lt - padeda taupyti laiką ir pinigus!

Atsiliepimai, skundai, komentarai
Parašyk atsiliepimą

- pasidalink patirtimi apie Pigu.lt!

Edminas D.

Edminas D.

2022-08-12 08:31:52

Iš tikro niekada nebuvau pagautas to vajaus, kad Pigu yra pigi, gera ir t.t. parduotuvė. Kaip ir visur gali atrasti pigesnių prekių tuo metu, bet bendrai tikrai nėra pigiausia. Faktas, kad ne jie patys daug prekių pardavinėja o tai iškelia kitų problėmų susijusių su transportavimo laiku. Kas liečia siutinius, tai tikrai neadekvačiai pakuoja mažą dėžutę į didelę dėžę, be užpildo ir realiai transportuoja daugiau oro, nei prekių atrodo.. Ne daug esu pirkęs, bet vien dėl tokių niuansu kiek mažina norą pirkti.. Plius dar kol buvo atsiėmimo punktas, tai buvo ir patogu ir pigiau pirkti, dabar kai jo nebeliko, verta ir pergalvoti ar apsimoka.

Ar naudingas atsiliepimas?
30
MrTigriuS

MrTigriuS

2022-08-11 21:06:17

Labas vakaras/rytas/ diena (priklauso kada skaitysite žmonės. Trumpai: Potyriai su paskutiniu apsipirkimu pigult giliai neigiami, užsakymas neįvykdytas, nerekomenduoju. O kas netingi paskaityt tai prašom pilna istorija. Buvo nebedaug like laiko iki dukros gimtadienio. Nusprendėm nupirkti elektromobilį. Radom už gera kainą pigult kontoroj. Užsakymą padarėm liepos 2 diena, rodo terminą liepos 7 dienai. Apsidžiaugėm, truputis po gimtadienio, bet tai čia mūsų kaltė kad taip "užtempėm" dovanų, paieškas, na žodžiu terminas mums labiau nei priimtinas. Atėjo ta 7 diena gaunam laišką apie vėlavimą. Nukėlė į 12. Nemalonu, na bet kam nepasitaiko, kaip jau minėjau ir patys užsnūdom su paieškom... Ateina 12, nulis, nieko. Ok, dar palaukiau, po to jau kitom dienom, skambinu į pigult pagalbą. Atsiliepė, energinga panelikė, pasiaiškinau dėl ko skambinu, taip nieko protingo ji nesumąstė, tada kad galėtu mane numest, tai pasisiūlė už mane pasiskambinti į parduotuvę ir kai jau žinos ką naujo apie situacija mane informuos. Ok, trečia valanda dienos, tai galvoju paskambins gal tą pačią bet nieko tokio jeigu ir kitą. Tai vėl teisinu ir teisinu visus iš eilės. Sekanti diena, niekas nepaskambina man, vėl trečia dienos. Skambinu, galvoju, pamiršo gi, atsiliepia kita mergina, toks ežiukas rūke, šneka pati sau ir viskas, tada galiausiai sako tai čia pardavėjas nepristato ne mes. Grįžau namo, pasišnekėjom su žmonele minutėlę ir atšaukėm užsakymą. Dukra nors ir pavėluotai, gavo dovaną iš imuperku.lt Pastaba piguvai arba susiraskit patikimesnius pardavėjus/tiekėjus/siuntėjus ar dar ką jūs ten turit arba aiškiai ir didelėmis raidėmis parašykit kad jūs tik turgelis kur kiti susirenka paprekiauti.... Aš kaip galutinis klientas ateinu į PIGU.LT puslapi, naudojuosi visom PIGU.LT funkcijom, visas puslapis šaukia PIGU.LT ir po to sužinau kad pigu patys prekės nei turi nei rūpinasi ar bus įvykdyti PIGU.LT puslapyje nurodyti terminai.... Gerai, kad buvau pasirinkęs sumokėti atsiimant, tai apart nervu ląstelių, daugiau man šitas cirkas nieko nekainavo. Tikiuosi įrašas išliks, specialiai nesikeikiau kad nebūtu už ką ištrint...

Ar naudingas atsiliepimas?
110
Ramas C.

Ramas C.

2022-05-22 21:32:51

Esu labai senas ir ištikimas pigu.lt klientas ,vip narys daug metų..
Kažkada ši bendrovė buvo geriausia ir tikrai buvo verta savo pigu.lt vardo.Ka matome dabar yra apgailetina ..Pirma tai KAINOS,jos patapo kosmosas palyginus su kitomis internetinėmis parduotuvėmis,prieš pirkdami prekę,butinai "pramuškite"kainą kitur ,net jei pigu garantuoja geriausią kainą galite labai nusivilti veliau nusipirkę.
Kartais prekės su pažeistomis pakuotėmis buna brangesnės nei sveikos!
Pigu.lt pagalbos personalas yra visiškai nekompetetingas,žinantis tiek apie prekes kiek pats gali paskaityti aprašyme ir dažniausiai po bendravimo su jais su bet kokia iškilusią problema buna 0 naudos.
Prekių aprašymai kartais visiškai skurdūs,kad net nesupranti kas tai per daiktas ir kam naudojamas!
Prekių įpakavimas siuntimui čia atskira istorija,asmeniškai vertinčiau iš 10/2
mažai daiktų esu gavęs su nepažeista prekės pakuote,ypač kvepalų.pvz maža kvepalų dėžutė idedama i didžiulę dėžę siuntimui ir kol ją veža,krato,meto ta maža dėžutė su kvepalais laksto po dėžę ir visada pažeista atvyksta,o kartais ir sandelyje įdeda jau su pažeista pakuote ir tikrai netinka dovanai!
Pigu eurai -marketingo apgaulė, prekių padengimas tapo iki absurdo juokingas,turint 100 pigu eurų turesite išleisti visą kalną realių pinigų!!!
Nemokamas siuntimas i lp paštomatą nuo 30€ prekėms- buvo 10€ vip nariams.

Kas patinka?
Pristatymo laikas is 10/10
kokybės personalas-šaunuoliai!

Sėkmės perkant visiems ;)

Ar naudingas atsiliepimas?
221

Andrius

2022-04-13 00:08:33

Prekių turi daug. Ir tiekėjų turi daug, tik per tą kiekį nebesusigaudo galų.

Ar naudingas atsiliepimas?
110

Inga

2022-04-13 00:07:13

Vadinasi pigu.lt, bet iš tikro visai ne pigu. Klaidinantis pavadinimas.

Ar naudingas atsiliepimas?
192
Mindaugas G.

Mindaugas G.

2022-04-07 23:39:12

pigu.lt tai nesamone kiek uzsakinejau prekes gaudavau po menesio po dideliu gincu siulau vadovui susirupinti

Ar naudingas atsiliepimas?
32
Laima B.

Laima B.

2022-04-06 11:25:26

Užsakytos prekės vėlavo, galiausiai gavau tik dalį užsakymo. Turėjau daug nemalonumų dėl to ir sugaišau daug laiko ieškodama likusių prekių kitur :(

Ar naudingas atsiliepimas?
21
Giedrius L.

Giedrius L.

2022-02-19 11:17:20

10 balų. Niekada nebuvę jokių nesusipratimų. Aptarnavimas puikus. Rekomenduoju.

Ar naudingas atsiliepimas?
57
Gitana R.

Gitana R.

2022-02-09 20:12:55

Jei prekės reikia konkrečiam laikui, ir nurodytas pristatymo terminas, kad ir atsiėmimas parduotuvėje kitą dieną, tai prekės dažniausiai laikų nebūna. Ir paskambinus nelabai sugebama paaiškinti sako bus vakare, vakare gauni žinutę kad vėl pristatymas atidedamas.

Ar naudingas atsiliepimas?
92

alex

2021-12-24 04:55:24

Apgaudinėja žmones! Žolepjovę siuntė visą vasarą, o kai pagaliau sezono pabaigoje atsiuntė, pasirodo netinkamą, tai dar negrąžina pinigų už netikusią prekę. Kolegė pirko sumuštinių tosterį tai atsiuntė jau naudotą, su trupiniais.

Ar naudingas atsiliepimas?
93
Justinas P.

Justinas P.

2021-12-20 11:49:10

Estetika ir aptarnavimas 0
Pristatymo tempai 0
Bendras įvertinimas turbūt irgi gaunasi 0, tad 0

Ar naudingas atsiliepimas?
144

Pigu.lt m.

2021-12-04 14:27:21

Dėl pristatymo pretenzijų neturiu. Tačiau vėl eilinį kartą Pigu.lt užsiiminėja marketingo triukais. Lapkričio 11 d. buvo akcija pirk už bet kurią sumą ir atgauk 100% sumos Pigu eurais. Eurai atkeliavo, kaip ir turi būt, tačiau vienas niuansas....Pigu.lt DAR LABIAU sumažino procentą sumos, kurią gali padengt Pigu eurais. Negana to, jie ir taip specialiai laiko užkeltas kainas prekių, kurias jie sumažina jums su specialiu nuolaidos kodu jeigu randate pas konkurentus pigiau. Bėda tik kad jau panaudojus tą kodą tu nebegalėsi pirkinių krepšeliui panaudoti Pigu eurų. Tai taip ir lieka keliolika ar keliasdešimt niekam nereikalingų Pigu eurų, nes jeigu jais padengsi dalį prekių sumos, tu vis tiek gausi prekę brangiau nei pas kai kuriuos konkurentus. Marketingo triukai, nes bus tokių pirkėjų kurie specialiai pirks kažką iš Pigu.lt kad tik išnaudot bent dalį tų eurų kurie galioja tik keletą mėnesių.

Ar naudingas atsiliepimas?
312
loreta j.

loreta j.

2021-11-03 16:35:43

Pirkau arbatinuką su švilpuku.Ėmiau 2l,bet reali talpa pasirodė tik apie 1,7l.Parašiau atsiliepimą prie prekės,bet jį atmetė,nes:..neatitiko reikalavimų..

Ar naudingas atsiliepimas?
132
Elmira A.

Elmira A.

2021-10-28 10:16:15

Prekės laukėme 23 dienas, du kartus pavėlino datą, vėliau dingo ir galop pranešė, kad prekės nebeturi. Prieš tai pirkome svarstykles, gavome sulūžusias ir sugedusias. Niekada nebenorėčiau pirkti šioje įmonėje. Aptarnavimas ir verslo etika tragiška.

Ar naudingas atsiliepimas?
142
Artūras M.

Artūras M.

2021-09-11 20:30:06

Rusiuoja zmones, praso kazkokio neaiskaus dokumento galimybiu paso.

Ar naudingas atsiliepimas?
1731
Beata V.

Beata V.

2021-07-07 16:07:08

Keistas kvapas gavus prekes. Kiek pirkau, vis nusiviliu.

Ar naudingas atsiliepimas?
114
Jovita D.

Jovita D.

2021-06-25 16:34:52

Pigu.lt neįvykdė užsakymo ir raštu informavo jog skiria 20 pigu EUR, kurių taipogi neskyrė, tiesiog apgavo antrą kartą. Vėl priversta kreiptis dėl to kad el. Parduotuvė nevykdo pažadų.

Ar naudingas atsiliepimas?
192
Jovita D.

Jovita D.

2021-06-23 15:32:22

Užsakytos prekės numatytu laiku nepristatė, turėjau skambinti 3 kartus dėl pristatymo, atsakyti kada pristatys nesugebėjo, beviltiškas komunikavimas el. Paštu nes neatsako, neaišku ar atgausiu pinigus už prekę kurios nepristatė. Gėdinga, negerbianti pirkėjų parduotuvė. Jeigu Jums svarbi Jūsų psichologinė pusisusvyra, rinkitės kt. Parduotuves.

Ar naudingas atsiliepimas?
121
Kiaušinienė P.

Kiaušinienė P.

2021-05-29 10:28:48

kokybė kaip Senukų ar Maximos - pigu.lt

Ar naudingas atsiliepimas?
32
MrDei “.

MrDei “.

2021-05-22 16:21:02

Amzini velavimai ir atideliojimai, klientams nesusisiekus prastumtu iki kitu metu, o aptarnavimas tai turbut prasciausias Lietuvoje, kartais atrodo lyg ten aplamai niekas nedirba, o tik durniu volioja.
Iki susitvarkys, pirkti cia tik laiko svaistymas.

Ar naudingas atsiliepimas?
112
Mantas V.

Mantas V.

2021-04-03 00:25:34

Amžinai vėluoja, aptarnavimas baisus, susisiekti su atsakingais asmenimis neįmanoma. Daro ką nori. Pirkau prekę, tai po dviejų savaičių gražino pinigus ir liepė pirkti iš naujo ta pačia prekę, o tos prekės kaina buvo jau padidinta. ne pirmas jau kartas. Kažkada, kai buvo mažesni dirbo gerai, o dabar jau aptarnavimo kokybė labai prasta.

Ar naudingas atsiliepimas?
241

Rokas .

2021-03-29 13:44:45

Nepatiko. Nenoreciau daugiau pirkt

Ar naudingas atsiliepimas?
132
Arunas M.

Arunas M.

2021-03-25 11:44:25

Viskas gerai su Pigu.lt.Geras aptarnavimas.greit pristato prekes,jei kas netinka,operatyviai grazina pinigus uz grazinta preke. Pirksiu dar ir Jums patariu.

Ar naudingas atsiliepimas?
819
jonas p.

jonas p.

2021-02-16 12:35:35

Neapsimoka imti papildoma draudimo nes paskui nepriima taisyti preku

Ar naudingas atsiliepimas?
191
Martynas P.

Martynas P.

2021-01-21 18:16:39

Nekompetetingi vadybininkai. Vangiai sprendziamos problemos. Prekes siunciamos nesutikrinus uzsakymo numeriu (2 kartus tos pacios atsiustos prekes uzsakymo numeriai neatitiko su mano uzsakymo numeriu, ~3men. teko laukti galutinio produkto.)
NE RE KO MEN DUO JU! Pigu.lt - cancel!

Ar naudingas atsiliepimas?
223
Petras U.

Petras U.

2021-01-14 18:23:40

Visada buvo gerai. Bed paskutini karta kai basaino surbli pirkau truko adapteru ir negrazino trukstamu dalu. Sako pirk basaina tada duos trukstamas dalis

Ar naudingas atsiliepimas?
114

Justas

2021-01-10 00:05:40

Ka jus cia svaigstat del nekokybisku prekiu ir t.t,kiek usakinejau jokiu bedu nebuvo,viena kart tik defektuota atejo,foto padariau,jiems nusiunciau grazino eu,jokiu bedu,matyt patys esat beda,kad pastoviai jus visi apgauna

Ar naudingas atsiliepimas?
1021
Agne M.

Agne M.

2021-01-08 15:02:51

Apgaudinėja žmones! Žolepjovę siuntė visą vasarą, o kai pagaliau sezono pabaigoje atsiuntė, pasirodo netinkamą, tai dar negrąžina pinigų už netikusią prekę. Kolegė pirko sumuštinių tosterį tai atsiuntė jau naudotą, su trupiniais.

Ar naudingas atsiliepimas?
192
Nerija A.

Nerija A.

2020-12-16 15:34:28

Žiauru, kai susiduri su brokuota preke iš jų. Tada jau tavo bėdos ir įšaldyti pinigai ir prekės nebuvimas...žodžiu pasiųsti laukti kol mėnesio laike įvertins brokuotą prekę ir kilmingieji teiksis susisiekti su mumis. Šlykštu....net senukų ar moki veži prekybos centrai geriau aptarnauja, iškilus problemai!

Ar naudingas atsiliepimas?
181
Aukse M.

Aukse M.

2020-11-26 19:19:02

Niekam nerekuomenduočiau iš šitos parduotuvės pirkti kosmetikos. Pirkta prekė visiškai neatitiko originalo. Man gavosi alerginė reakcija. Tačiau norėdama palikti atsiliepimą apie prekę jų internetinėje parduotuvėje, neleido man to padaryti. Bandžiau susiekti su klientų aptarnavimu, tai po bendravimo mano emailą išvis užblokavo. Kiek bandžiau rašyti kito asmens vardu apie norą palikti atsiliepimą apie prekę, su manimi buvo bendraujama labai nemandagiai ir grubiai. Todėl tikrai visiems patarčiau būti laba atsargiems iš ten perkant bet kokias kosmetikos priemones.

Ar naudingas atsiliepimas?
183

Pasidalink savo patirtimi apie Pigu.lt!

Būkite aktyvūs! Įvertinkite parduotuvę, parašykite atsiliepimą ir taip padėkite kitiems pirkėjams!

Bendras įvertinimas:
?

Parašykite apie patirtį, perkant šioje parduotuvėje. Asortimentas, kainos, patogumas ir pan.

Pristatymas:
?

Parašykite ar prekę pristatė laiku. Ar susisiekė prieš pristatymą. Ar prekės pakuotė buvo tvarkinga ir pan.

Aptarnavimas:
?

Parašykite apie aptarnavimo patirtį. Ar atsakė į visus kylančius klausimus. Ar laiku informavo ir pan.

Parašykite plačiau apie pirkimo patirtį:

Kaina24.lt - internetinės prekybos portalas. Čia rasite informaciją apie daugiau kaip 500 parduotuvių bei 4 000 000 prekių. Ieškokite įvairiausių prekių, vertinkite jas, lyginkite skirtingų pardavėjų kainas, raskite pigiau ir sutaupykite!