Адрес в интернете https://pigu.lt
Facebook https://www.facebook.com/pigult

Информация о компании

Название компании: Pigu, UAB
Код предприятия: 300866792
НДС код: LT100003292317
Адрес: Liepyno g. 2 / Saltoniškių g. 29, LT-08105 Vilnius
Руководитель: Dainius Liulys
Сотрудники: 354
Рейтинг: 4,1/5 (оценки: 737)
Общая оценка
Доставка
Обслуживание
Информация

„Pigu.lt“ yra populiariausia internetinė parduotuvė Lietuvoje, veikianti jau daugiau nei 10 metų. Parduotuvė siūlo itin platų kasdienių prekių asortimentą visai šeimai: buitinę techniką, mobiliuosius telefonus, kompiuterius, fotoaparatus ir vaizdo įrangą, kvepalus ir kosmetiką, aprangą ir avalynę, baldus, interjero ir namų remonto prekes, sporto, laisvalaikio ir turizmo prekes, automobilių prekes, prekes kūdikiams ir vaikams, naminiams gyvūnėliams, sodo prekes ir daugelį kitų. Iš viso el. parduotuvės „Pigu.lt“ asortimentą internete šiuo metu sudaro net 16-kos skirtingų kategorijų šimtai tūkstančių prekių. Kas mėnesį asortimentą papildo vidutiniškai 50 tūkst. prekių.

„Pigu.lt“ siūlo didelę apmokėjimo ir prekių pristatymo būdų įvairovę. Didelę dalį prekių galima atsiimti pigu.lt parduotuvėse ar per parą patogiai gauti į namus. Parduotuvės, kartu ir prekių atsiėmimo centrai, kuriuose galima atsiimti internetu užsakytas prekes, veikia 5 didžiausiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
Pigu.lt - padeda taupyti laiką ir pinigus!

Отзывы, комментарии, мнения
Написать отзыв

- поделитесь опытом о Pigu.lt!

Ramunas Nor

Ramunas Nor

2019-11-20 16:44:08

Jokios atsakomybės, ir noro spresti problemą dėl jų pačių kaltės. Antra savaitė neatgaunu pinugų už nepristatytą prekę

Полезный обзор?
11
Algirdas Belevičius

Algirdas Belevičius

2019-11-19 18:43:18

Prastas aptarnavimas

Полезный обзор?
13
Algirdas Belevičius

Algirdas Belevičius

2019-11-19 18:41:19

Operatorės darbą vertinu blogai, iš vis nieko nesupranta apie situaciją

Полезный обзор?
31
Jonas Pryšmantas

Jonas Pryšmantas

2019-11-15 17:27:35

neapsimoka drausti papildomu daudimu, nes kai raike taisyti siuntineja nuo vieno prie kito ilgai laukiau siuntos kol atgabeno.

Полезный обзор?
31

VIPAS

2019-11-11 22:50:29

Ilgametis VIP klientas ir pastebiu, kad kuo toliau, tuo vis liūdnesnis vaizdas susidaro.
Pasamdyti operatoriai neretai net nesupranta ką kalba.
Ieškojome televizoriaus, PIGU kaina buvo gerokai aukštesnė (aukščiausia), net už paprastos fizinės parduotuvės kainą su gyvais tikrai išmanančiais konsultantais ir galimybe išpakuoti ir patikrinti ką perki.
Dar perkant gavom malonią ir tikrai vertingą dovaną.
Nors esi PIGU VIP klientas, apie jokius bonusus ir dovanėles senokai nėra net kalbos. Kainos vietomis aukštesnės už visas kitas elektronines ir ne tik elektronines parduotuves, o už lojalumą moki tiek pat, kaip ir visi kiti pirkėjai... Kame tada tas PIGU ir tas VIP?
Susimastykite. Laikas ne stovi vietoje, konkurentai tapo gerokai lankstesni, nuolat derina kainodarą, stebi rinkodarą, bet ne tik kaitalioja jau visiems atsibodusius reklaminius bannerius su nesikeičiančių turinių apie nemokamą pristatymą (kas ir taip senokai turi tapti norma) ar 3€ nuolaidos kodo pasiūlymais.
Aš jau išvadas pasidariau...

Полезный обзор?
102
Rasa Rasa

Rasa Rasa

2019-10-17 15:26:57

Esu visiškai nusivylusi ir labai pikta ant Pigu!!!
Pirkau prekę lizingu, bet Pigu.lt parinko atsiskaitymo būdą - grynaisiais (nors prekės užsakymo žingsniuose buvau pasirinkus atsiskaitymo būdą - lizingas, davė užpildyti lizingo formą, kur turėjau nurodyti asmens kodą, vidutinį 3 mėn. atlyginimo vidurkį ir kitus duomenis). Būčiau to nesužinojus, jei nebūčiau kitą dieną pasiskambinus jiems ir paklausus kodėl su manimi niekas nesusisiekia dėl lizingo. Na, pagalvojau tiek jau to, jei jau taip apiformino sandorį, tai atsiskatysiu grynaisiais. Patylėjau. Tik paklausus ar nebus taip, kad už prekę būsiu sumokėjus 2 kartus - grynaisiais ir dar lizingu, mane patikino, kad jei per 2 dienas su manimi nesusisieks jų darbuotoja dėl lizingo, tai galiu ramiai miegoti! :D
Negana to... pristatymo diena buvo numatyta 2019-10-17. Iš vakaro pasiskambinau į Pigu.lt ir pasiteiravau ar tikrai prekė bus pristatyta numatytą dieną, kadangi tą dieną turiu nedirbti, likti namuose ir laukti kurjerių, nes kitaip nebus kam priimti prekės. Mane patikino, kad prekė tikrai bus pristatyta numatytą dieną, ji jau perduota kurjeriams. Ir ką jūs manot, pristatymo dieną iki popietės nesulaukus kurjerių skambučio, pasiskambinau į Pigu.lt pasiklausti per kokį kurjerį siuntė ir koks siuntos numeris, man pasakė, kad ta prekė yra išparduota ir laukiamas papildymas!!!!!! Atsiprašo už nepatogumus!
Būtų juokinga, jei nebūtų graudu!!! Esu kantrus žmogus, na bet ne tiek!!!

Полезный обзор?
131
Jevgeniusas Kolosevskis

Jevgeniusas Kolosevskis

2019-10-04 11:05:11

Rekomenduoju nesinaudoti šia parduotuve

Полезный обзор?
81
GasssFreak

GasssFreak

2019-10-04 11:03:24

Norėjau užsisakyti prekę už 4 eur, tačiau būčiau sumokėjęs administravimo mokestį lygų 75% (!!!) pirkinio kainos. Kadangi prekės labai reikėjo, teko pridėti dar vieną prekę kurios neplanavau, kad išvengčiau administravimo mokesčio. Nusipirkus buvo pranešta, kad tikimasi užsakymą įvykdyti po 25 dienų (?!?!?!...)

Полезный обзор?
74

Raimondas

2019-09-26 13:01:51

Pirkau televizoriu ir televizoriaus laikikli pries 3 menesius. Pristatymas sklandus, kokybe kol kas kokios ir norejau. Tad kol kas tikrai patenkintas.

Полезный обзор?
20
Viktorija Fiodorova

Viktorija Fiodorova

2019-09-16 19:16:41

Pirkau išmaniąją apyrankę...neveikė tik nupirkus ir išpakavus..atidaviau į remontą.. atsiuntė žinutę, kad taisymas užtruks apie 14dienų...na ir prasidėjo ilgas laukimas nežinia ko..praėjo mėnėsis. Ir pranėšė kad galima atsiimti..galiausiai atidavė neveikiančią...dar ir plius reikia rašyti prašymą ir prašyti, kad būtų grąžinti pinigai...

Полезный обзор?
71
Birute Paškevičienė

Birute Paškevičienė

2019-09-05 15:16:48

pirkau foto tapetą kokybe baisu parasiau pretenzijas jokių žinių ir toliau prekiauja

Полезный обзор?
71
Vilius Politika

Vilius Politika

2019-08-07 15:40:37

Pirkome supynes giminaiciui dovanu, gavome su brokuotomis dalimis, tai per gimtadieni pasijutome ne kazka, grazinome jas, uzsakeme kitas - vel tas pats... Laiko sugaisome daugiau nei savaite, niekas net neatsiprase, nepasiule kazkokiu alternatyvu ir db dar kelias dienas turime laukti savo pinigu! Absurdas konkretus.

Полезный обзор?
118
Gintautas Rackauskas

Gintautas Rackauskas

2019-08-02 12:16:22

Siaubingas aptarnavimas, grazinimo politika, serviso darbas.

Полезный обзор?
85
Pavasaris Pavasarauskas

Pavasaris Pavasarauskas

2019-06-29 09:02:11

Daug metų esu jų klientė..visada buvo viskas puikiai...na šiemet "sugedo "ši parduotuvė...viskas vėluoja..laukt net instrukcijos lt kalba reikia savaitę..arba komanda pasikeitė arba per daug užsiplėšėt...nebeapsidirbat?

Полезный обзор?
164
Loreta Daškevičiūtė Čepulionienė

Loreta Daškevičiūtė Čepulionienė

2019-06-27 11:20:47

Labai nusivyliau šia parduotuve.. Užsisakiau baseiną kurio taip ir negavau. Prisiskambinti kaškokia katastrofa toks jausmas kad nedraugauja su komunikacijomis... Kai prisiskambini iš 10 karto aiškina kad prekė bus išsiūsta rytoj... ir taip kiekvieną dieną... jau dvi savaites vargstame su šiuo užsakymu. Neiškentėjus nuvažiavome tiesiai į parduotuvę... darbuotojai pasimetę patys nežino kur yra mūsų užsakymas. Visą valandą laukėme kol jie išsiaiškins kur dingo baseinas... Galu gale sako RYTOJ jau kurjeris jums pristatys... Kažkokia pasaka be galo... Apgaudinėjami ir vedžiojami žmonės už nosies. Blogiausia jog jau sumokėti pinigai. Užsiminus apie pinigų grąžinimą išsisukinėja atseit tuoj išsiaiškins kur yra užsakyta prekė ir prašo dar palaukti....Žodžiu baseiną gausime tada kai pasibaigs vasara...

Полезный обзор?
152
Vaida Deimute Stasys

Vaida Deimute Stasys

2019-06-14 17:43:52

Pirkau vaikui baseiną,patikekit nebekelia ragelio,parašius laišką,atraso susisieksime per 2.d.d praėjo 5 d.d ir nieko,priskambinti nebeina,kas čia per afera?? Pirkau baseiną su čiuožykla ir dar jo priedais, čiuožykla kiaura,norint dabar pasakyti,kad prekė brokas,neina priskambinti!

Полезный обзор?
103
Jolanta Budzinauskienė

Jolanta Budzinauskienė

2019-06-14 08:59:23

Pirkau du baseinus, vieną gavau sekančią dieną, o kito laukiu jau daugiau nei savaitė, nors rašo, kad bus pristatytas per 1d. Pradžioje paskambinus, pasakė, kad įvyko klaida bus pristatytas skubos tvarka. Dabar į skambučius ir žinutes neatsako.

Полезный обзор?
101
Vaida Deimute Stasys

Vaida Deimute Stasys

2019-06-12 09:15:47

Pirkau vaikišką baseiną su čiuožykla ir žaislais, čiuožykla kiaura,paskambinau pasakiau kokia,bėda, užregistravo ir sako su jumis susisieks per 1 d.d laukiu jau eina 4 d.d ir niekas neskambina.

Полезный обзор?
54
Mant As

Mant As

2019-06-08 12:17:43

Skaitau komentarus ir galvoju. Iš kur tokių negatyvių žmonių yra...
Juk visuose darbuose visko būna. Ar pas Jus dirbančius žmones tobulai viskas vyksta?
Kiek aš metų perku jokių nusiskundimų neturiu o dėl vėlavimo tai galima palaukti diena kitą.

Prekės vėluoja nes dėl daug užsakimų į 3 baltijos šalis nėra spėjamos visos siuntos surinkti ar išvežti kurjerių.
Dėl pristatymo Pigu nėra atsakinga nes jie siuntas perduoda kurjeriams kurių atsakomybė yra laiku ir saugiai pristatyti siuntas klientams dėl kurių kaltės klientai dažniausiai siuntų negauna ar gauna pavėluotu metu.
Dėl garantinio tai manau daug užsakimų tai daug ir gedimų todėl taip ilgai užtrunka šis procesas.

Todėl būkit kantrūs ir malonūs nes toks jausmas kad gyvenimas blogas ir neturit ant ko išsilieti tai visa pyktį išliejate čia.

Visi mes žmonės visi turim darbus todėl prieš pykdami pagalvokit kad ir ant jūsų yra kas pyksta ir nėra jumis patenkinti .

Полезный обзор?
1313

Kristina

2019-05-24 14:50:35

Tie atsiliepimai, kur yra viskas nuostabu - tikriausia feikas, nes mano draugė dirba pigu, tai jie net patys iš savęs neperka. Svetainės dizainas lievas, toks šiukšlynas, visur prigrūsta visokių šūdukų ž maždaug pirk dabar. Negerbia savo kliento, rekomenduoju paieškoti normalių eshopų, kurie bent jau turi kultūrą.

Полезный обзор?
149
Alina Sapoznikova

Alina Sapoznikova

2019-05-21 19:13:15

Nusipirkau prekiu uz pusantro tukstancio euru, turejo pristatyti geguzes 17d. viskas dingo kazkurtais, perdavus kurjeriams nepristatyta ir pigu.lt nieko nesprendzia, prekes (vonios ir tualeto iranga) labai reikalingos kasdieninei higienai palaikyti, kodel taip nezmogiskai elgetes? Darbininkas laukia irengimo nuo pirmadienio ryto, jokiu ziniu

Полезный обзор?
113
Kazimieras Karalius

Kazimieras Karalius

2019-05-13 08:47:19

Sveiki,
Perku jau 10 metų. Esu patenkintas. Kartais sau reikalingą prekę pigesnę randu kitose el.parduotuvėse, bet Pigu LT parduotuve dar nenusivyliau. Per 10 metų tik vieną garantinį remontą turėjau ir sutvarkė (pataisė) taip kaip ir numatyta klientų aptarnavimo tvarkoje. Sėkmės šiai komandai sudėtingoje rinkoje didelės konkurencijos sąlygomis.

Полезный обзор?
812
Alfredas Maldžius

Alfredas Maldžius

2019-05-03 14:16:33

Pirkau vejapjove, deja per 4d nesugebejo pristatyt, nors rase, kad pristatymas sekancia diena, yra sandelyje. Speju nieko tame sandelyje nera, oras tik. Nes iki siol neaisku kada gausiu preke, o praejo jau 4d. Nerimta kontora labai.

Полезный обзор?
91
Andrius Peštenis

Andrius Peštenis

2019-03-20 13:28:32

Bloga patirtis su pristatymu, teko gražinti prekę t.y. šaldytuvą, nes buvo pažeista transportavimo metu. Kurjeris gražinimo metu nesiruošė priimti prekės. Visa procedūrą su pakeitimu užtruko vieną mėnesį.
Rekomenduoju pristatymo metu patikrinti prekę ar nepažeista, kad išvengti ilgų ir nuobodžių susirašinėjimų.

Полезный обзор?
193
Janina Lukoševičienė

Janina Lukoševičienė

2019-03-15 17:08:10

Pirkau kavavirę, kuri sugedo po trijų mėnesių. Rašiau laiškus, pretenziją, bet jokių žinių iki šiol. Kaip matyti iš kitų žmonių atsiliepimų, nieko gera tikėtis iš šios e.parduotuvės neverta, teks ją apskųsti vartotojų teises ginančiai organizacijai, o prireikus ir teismui, nes taikstytis su jais tikrai neketinu.

Полезный обзор?
153
Mindaugas Kucinas

Mindaugas Kucinas

2019-03-11 17:16:35

Daug visko esu pirkęs, problemų neturėjau. Gal ir ne viskas tikrai "Pigu", bet kaip skant, nepatinka, nepirk. Viską, ką užsakiau, gavau, atsiimdavau ir parsiveždavau pats.

Полезный обзор?
69
Denis Semionov

Denis Semionov

2019-03-06 14:00:34

Kainos toli grazu ne zemiausios, bet pirkau, nes gan patogu buvo. Sugedo daiktas, nunesiau i garantini, tai tik po 2 savaiciu issiunte i servisa :) Net mazos parduotuves kas savaite siuncia, o cia 2 savaites. Nu, daugiau cia nebepirksiu daugiau.

Полезный обзор?
81
Vaida Stankiene

Vaida Stankiene

2019-02-27 17:08:51

Pirkau koju vonele, pristate labai greit, isbandziau veikia gerai. esu patenkinta.

Полезный обзор?
41
Jurate Miezoniene

Jurate Miezoniene

2019-02-02 19:14:01

Puiku, gavau preke, kuri sugedo po 2 men. buvo nepataisoma, primokejau tik skirtuma ir pirkau siek tiek brangesne preke. Aciu.

Полезный обзор?
72

Vita Meškelevičienė

2019-01-17 13:41:48

Tik geriausi atsiliepimai. Patikimesnę elektroninę parduotuvę vargu ar rasi. Perku čia jau daug metų, neturėjau jokių nesklandumų. Prekės pristatomos laiku, atsiėmimas parduotuvėje greitas ir patogus.

Полезный обзор?
715

Поделитесь своим опытом о Pigu.lt!

Будьте активны! Оцените этот продовес, напишите отзыв и тaк можете помочь другим покупателям!

Общая оценка:
?

Напишыте об опыте покупки в магазине. Ассортимент, цена, удобство и так далее.

Доставка:
?

Напишыте ли продукт доставлен вовремя. Контактирует перед поставкой. Была ли упаковка продукта аккуратным и так далее.

Обслуживание:
?

Напишыте об опыте обслуживания. Как вам ответили на все вопросы. Проинформировали вы вовремя и так далее.

Опишите подробнее об опыте покупки:

Kaina24.lt - торговый портал онлайн. Здесь вы найдете информацию о более чем 300 магазины и 500 000 товары. Ищите товаров, оценитe их, сравнитe цены разных продавцов, найдите дешевле и сэкономьте!