Адрес в интернете https://pigu.lt
Facebook https://www.facebook.com/pigult

Информация о компании

Название компании: Pigu, UAB
Код предприятия: 300866792
НДС код: LT100003292317
Адрес: Laisvės pr. 75, LT-06144 Vilnius
Сотрудники: 606
Рейтинг: 4,5/5 (оценки: 1824)
Общая оценка
Доставка
Обслуживание
Информация

„Pigu.lt“ yra populiariausia internetinė parduotuvė Lietuvoje, veikianti jau daugiau nei 10 metų. Parduotuvė siūlo itin platų kasdienių prekių asortimentą visai šeimai: buitinę techniką, mobiliuosius telefonus, kompiuterius, fotoaparatus ir vaizdo įrangą, kvepalus ir kosmetiką, aprangą ir avalynę, baldus, interjero ir namų remonto prekes, sporto, laisvalaikio ir turizmo prekes, automobilių prekes, prekes kūdikiams ir vaikams, naminiams gyvūnėliams, sodo prekes ir daugelį kitų. Iš viso el. parduotuvės „Pigu.lt“ asortimentą internete šiuo metu sudaro net 16-kos skirtingų kategorijų šimtai tūkstančių prekių. Kas mėnesį asortimentą papildo vidutiniškai 50 tūkst. prekių.

„Pigu.lt“ siūlo didelę apmokėjimo ir prekių pristatymo būdų įvairovę. Didelę dalį prekių galima atsiimti pigu.lt parduotuvėse ar per parą patogiai gauti į namus. Parduotuvės, kartu ir prekių atsiėmimo centrai, kuriuose galima atsiimti internetu užsakytas prekes, veikia 5 didžiausiuose šalies miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje.
Pigu.lt - padeda taupyti laiką ir pinigus!

Отзывы, комментарии, мнения
Написать отзыв

- поделитесь опытом о Pigu.lt!

Astijus E.

Astijus E.

2023-02-16 15:01:48

Sveiki,pries kokius 4metus pirkau is pigu .lt alchotesterį.Rinkausi is zinomos firmos.Alchotesteri gavau,bet aisku,teko jo laukti ilgai. negana to ispakavus is keistai nutrintos pakuotes(dezutes),pastebejau,jog ir pats alchotesteris visas subraizytas.zodziu reziume,po ilgu yrodynejimu,nuotrauku siuntinejimu jiems,gavau atsakyma,jog jie atsipraso,nes per klaida atiteko man deveta preke.O kol grazinau ,dar reikejo kryziaus kelius nueiti. Praejo tiek metu,galvoju jai dar egzistuoja jie,tai gal jau geresne tapo,bet deja...

Полезный обзор?
21
Pubam

Pubam

2023-02-06 10:36:16

Užsakyta 01-29 turejo ateit 02-01 neatejo,gavau laiska sako ateis 02-06,šiandien jau 6 dar niekas neatejo.Nepirkit

Полезный обзор?
41

9

2022-12-27 13:52:08

Svetainėje rodo kad produktas yra bet kai užsisakai atšaukia ir sako kad neturi

Полезный обзор?
40
Di A.

Di A.

2022-12-21 13:20:46

Užsakius prekę prieš savaitę ir likus dviems dienoms iki užsakymo pristatymo termino pabaigos,pigu.lt paėmė ir atšaukė užsakymą net nieko nepaaiškinus.Prekės nėra,pinigai negrąžinti.Visiškai nerekomenduoju šitos kontoros.

Полезный обзор?
113

Aynando

2022-12-09 22:47:37

Kažkas ten pas juos yra rimtai blogai su pristatymu pastaruoju metu. Neįsivaizduoju iš kokių sandėlių jie vežasi prekes. Keletą užsakymų vėluoja, ir ne tik kad porai dienų, o daugiau nei savaitei. Ir tai užsakymai kuriems ir taip žadėjo kelių savaičių laikotarpį kad pristatytų. Tai sudėjus gaunasi vos ne mėnesis laukimo.

Įpakavimas irgi prastai. Gaunu dėžę su Pigu ta izoliacine juosta ties dėžutės atidarymo vieta atsiklijavusią. Gali per gerą plyšį matyti kokia prekė viduje. Gerai kad nedidelių prekių nebuvo toje siuntoje, o tai dar būtų iškritę.

Seniau dar kai kurioms siuntoms dėdavo paminkštinimus, kad nesusitrankytų siunta. Tokių dalykų pastaruoju metu nėra. Taupo jie, bet tas taupymas neatsiperka kai tenka atgal priimti pirkėjų grąžinamas prekes. Norėčiau daugiau profesionalumo, o ne siunčiamų Pigu eurų už prastą darbą, nes aš jų turiu gal 40 ir nėra ten ka už juos pirkt, nes kitu vis tiek pigiau gaunasi.

Полезный обзор?
51

Client

2022-11-01 16:55:39

Nepirkite kvepalų iš Pigu.lt. Pas juos siuntos įpakuojamos kuo įmanoma pigiau, t.y. jokių paminkštinimų, tiesiog kvepalų dėžutė įmetama į didelę siuntos dėžę ir kratosi joje kol atkeliauja iki paštomato, namų ar pigu.lt atsiėmimo punkto. Maniškė atkeliavo be apsauginės plėvelės, įlenktoje dėžutėje. Susidaro įspūdis kad kažkas prieš tai išpakavęs buvo. Gerai kad sau pirkau. Įsivaizduokite jeigu perkate tai kaip dovaną, ir jai atkeliavus jūs jau neturite laiko iš naujo pirkti kitos prekės.

Полезный обзор?
160

JamSession

2022-10-26 14:31:21

Pigu.lt lygis krenta, nes ir kitos konkurencinės lietuviškos parduotuvės nėra labai geros. Tai kaip sakant kam stengtis. Užkeltos kainos ten jau yra senas dalykas bent porą metų. Gali ieškot kitur pigiau ir rodyti jiems kad numuštų kainą, bet tada netiks Pigu eurai ar kiti nuolaidų kodai perkamai prekei. Siūlo man nuolaidos kodą kvepalams, dauguma kvepalų yra su nerealiai užkeltom kainom. Nueini į kokį notino.lt ar net save24 ir ten be jokių akcijų randi daug pigiau (ir dar tvarkingiau supakuoja siuntą).
O pats geriausias perliukas yra kai Pigu pardavinėja kitų parduotuvių prekes ir pavyzdžiui gali rasti 10-ies eurų prekę net ir už tokią sumą kaip 100 :) Gal koks visiškai aplinkoje nesigaudantis turtuolis ir nupirks vieną kartą...

Полезный обзор?
190
Edminas D.

Edminas D.

2022-08-12 08:31:52

Iš tikro niekada nebuvau pagautas to vajaus, kad Pigu yra pigi, gera ir t.t. parduotuvė. Kaip ir visur gali atrasti pigesnių prekių tuo metu, bet bendrai tikrai nėra pigiausia. Faktas, kad ne jie patys daug prekių pardavinėja o tai iškelia kitų problėmų susijusių su transportavimo laiku. Kas liečia siutinius, tai tikrai neadekvačiai pakuoja mažą dėžutę į didelę dėžę, be užpildo ir realiai transportuoja daugiau oro, nei prekių atrodo.. Ne daug esu pirkęs, bet vien dėl tokių niuansu kiek mažina norą pirkti.. Plius dar kol buvo atsiėmimo punktas, tai buvo ir patogu ir pigiau pirkti, dabar kai jo nebeliko, verta ir pergalvoti ar apsimoka.

Полезный обзор?
110
MrTigriuS

MrTigriuS

2022-08-11 21:06:17

Labas vakaras/rytas/ diena (priklauso kada skaitysite žmonės. Trumpai: Potyriai su paskutiniu apsipirkimu pigult giliai neigiami, užsakymas neįvykdytas, nerekomenduoju. O kas netingi paskaityt tai prašom pilna istorija. Buvo nebedaug like laiko iki dukros gimtadienio. Nusprendėm nupirkti elektromobilį. Radom už gera kainą pigult kontoroj. Užsakymą padarėm liepos 2 diena, rodo terminą liepos 7 dienai. Apsidžiaugėm, truputis po gimtadienio, bet tai čia mūsų kaltė kad taip "užtempėm" dovanų, paieškas, na žodžiu terminas mums labiau nei priimtinas. Atėjo ta 7 diena gaunam laišką apie vėlavimą. Nukėlė į 12. Nemalonu, na bet kam nepasitaiko, kaip jau minėjau ir patys užsnūdom su paieškom... Ateina 12, nulis, nieko. Ok, dar palaukiau, po to jau kitom dienom, skambinu į pigult pagalbą. Atsiliepė, energinga panelikė, pasiaiškinau dėl ko skambinu, taip nieko protingo ji nesumąstė, tada kad galėtu mane numest, tai pasisiūlė už mane pasiskambinti į parduotuvę ir kai jau žinos ką naujo apie situacija mane informuos. Ok, trečia valanda dienos, tai galvoju paskambins gal tą pačią bet nieko tokio jeigu ir kitą. Tai vėl teisinu ir teisinu visus iš eilės. Sekanti diena, niekas nepaskambina man, vėl trečia dienos. Skambinu, galvoju, pamiršo gi, atsiliepia kita mergina, toks ežiukas rūke, šneka pati sau ir viskas, tada galiausiai sako tai čia pardavėjas nepristato ne mes. Grįžau namo, pasišnekėjom su žmonele minutėlę ir atšaukėm užsakymą. Dukra nors ir pavėluotai, gavo dovaną iš imuperku.lt Pastaba piguvai arba susiraskit patikimesnius pardavėjus/tiekėjus/siuntėjus ar dar ką jūs ten turit arba aiškiai ir didelėmis raidėmis parašykit kad jūs tik turgelis kur kiti susirenka paprekiauti.... Aš kaip galutinis klientas ateinu į PIGU.LT puslapi, naudojuosi visom PIGU.LT funkcijom, visas puslapis šaukia PIGU.LT ir po to sužinau kad pigu patys prekės nei turi nei rūpinasi ar bus įvykdyti PIGU.LT puslapyje nurodyti terminai.... Gerai, kad buvau pasirinkęs sumokėti atsiimant, tai apart nervu ląstelių, daugiau man šitas cirkas nieko nekainavo. Tikiuosi įrašas išliks, specialiai nesikeikiau kad nebūtu už ką ištrint...

Полезный обзор?
462
Ramas C.

Ramas C.

2022-05-22 21:32:51

Esu labai senas ir ištikimas pigu.lt klientas ,vip narys daug metų..
Kažkada ši bendrovė buvo geriausia ir tikrai buvo verta savo pigu.lt vardo.Ka matome dabar yra apgailetina ..Pirma tai KAINOS,jos patapo kosmosas palyginus su kitomis internetinėmis parduotuvėmis,prieš pirkdami prekę,butinai "pramuškite"kainą kitur ,net jei pigu garantuoja geriausią kainą galite labai nusivilti veliau nusipirkę.
Kartais prekės su pažeistomis pakuotėmis buna brangesnės nei sveikos!
Pigu.lt pagalbos personalas yra visiškai nekompetetingas,žinantis tiek apie prekes kiek pats gali paskaityti aprašyme ir dažniausiai po bendravimo su jais su bet kokia iškilusią problema buna 0 naudos.
Prekių aprašymai kartais visiškai skurdūs,kad net nesupranti kas tai per daiktas ir kam naudojamas!
Prekių įpakavimas siuntimui čia atskira istorija,asmeniškai vertinčiau iš 10/2
mažai daiktų esu gavęs su nepažeista prekės pakuote,ypač kvepalų.pvz maža kvepalų dėžutė idedama i didžiulę dėžę siuntimui ir kol ją veža,krato,meto ta maža dėžutė su kvepalais laksto po dėžę ir visada pažeista atvyksta,o kartais ir sandelyje įdeda jau su pažeista pakuote ir tikrai netinka dovanai!
Pigu eurai -marketingo apgaulė, prekių padengimas tapo iki absurdo juokingas,turint 100 pigu eurų turesite išleisti visą kalną realių pinigų!!!
Nemokamas siuntimas i lp paštomatą nuo 30€ prekėms- buvo 10€ vip nariams.

Kas patinka?
Pristatymo laikas is 10/10
kokybės personalas-šaunuoliai!

Sėkmės perkant visiems ;)

Полезный обзор?
312
Laima B.

Laima B.

2022-04-06 11:25:26

Užsakytos prekės vėlavo, galiausiai gavau tik dalį užsakymo. Turėjau daug nemalonumų dėl to ir sugaišau daug laiko ieškodama likusių prekių kitur :(

Полезный обзор?
52
Giedrius L.

Giedrius L.

2022-02-19 11:17:20

10 balų. Niekada nebuvę jokių nesusipratimų. Aptarnavimas puikus. Rekomenduoju.

Полезный обзор?
818
Gitana R.

Gitana R.

2022-02-09 20:12:55

Jei prekės reikia konkrečiam laikui, ir nurodytas pristatymo terminas, kad ir atsiėmimas parduotuvėje kitą dieną, tai prekės dažniausiai laikų nebūna. Ir paskambinus nelabai sugebama paaiškinti sako bus vakare, vakare gauni žinutę kad vėl pristatymas atidedamas.

Полезный обзор?
112

alex

2021-12-24 04:55:24

Apgaudinėja žmones! Žolepjovę siuntė visą vasarą, o kai pagaliau sezono pabaigoje atsiuntė, pasirodo netinkamą, tai dar negrąžina pinigų už netikusią prekę. Kolegė pirko sumuštinių tosterį tai atsiuntė jau naudotą, su trupiniais.

Полезный обзор?
123
Justinas P.

Justinas P.

2021-12-20 11:49:10

Estetika ir aptarnavimas 0
Pristatymo tempai 0
Bendras įvertinimas turbūt irgi gaunasi 0, tad 0

Полезный обзор?
194

Pigu.lt m.

2021-12-04 14:27:21

Dėl pristatymo pretenzijų neturiu. Tačiau vėl eilinį kartą Pigu.lt užsiiminėja marketingo triukais. Lapkričio 11 d. buvo akcija pirk už bet kurią sumą ir atgauk 100% sumos Pigu eurais. Eurai atkeliavo, kaip ir turi būt, tačiau vienas niuansas....Pigu.lt DAR LABIAU sumažino procentą sumos, kurią gali padengt Pigu eurais. Negana to, jie ir taip specialiai laiko užkeltas kainas prekių, kurias jie sumažina jums su specialiu nuolaidos kodu jeigu randate pas konkurentus pigiau. Bėda tik kad jau panaudojus tą kodą tu nebegalėsi pirkinių krepšeliui panaudoti Pigu eurų. Tai taip ir lieka keliolika ar keliasdešimt niekam nereikalingų Pigu eurų, nes jeigu jais padengsi dalį prekių sumos, tu vis tiek gausi prekę brangiau nei pas kai kuriuos konkurentus. Marketingo triukai, nes bus tokių pirkėjų kurie specialiai pirks kažką iš Pigu.lt kad tik išnaudot bent dalį tų eurų kurie galioja tik keletą mėnesių.

Полезный обзор?
362
loreta j.

loreta j.

2021-11-03 16:35:43

Pirkau arbatinuką su švilpuku.Ėmiau 2l,bet reali talpa pasirodė tik apie 1,7l.Parašiau atsiliepimą prie prekės,bet jį atmetė,nes:..neatitiko reikalavimų..

Полезный обзор?
162
Elmira A.

Elmira A.

2021-10-28 10:16:15

Prekės laukėme 23 dienas, du kartus pavėlino datą, vėliau dingo ir galop pranešė, kad prekės nebeturi. Prieš tai pirkome svarstykles, gavome sulūžusias ir sugedusias. Niekada nebenorėčiau pirkti šioje įmonėje. Aptarnavimas ir verslo etika tragiška.

Полезный обзор?
162
Artūras M.

Artūras M.

2021-09-11 20:30:06

Rusiuoja zmones, praso kazkokio neaiskaus dokumento galimybiu paso.

Полезный обзор?
1734
Beata V.

Beata V.

2021-07-07 16:07:08

Keistas kvapas gavus prekes. Kiek pirkau, vis nusiviliu.

Полезный обзор?
114
Jovita D.

Jovita D.

2021-06-25 16:34:52

Pigu.lt neįvykdė užsakymo ir raštu informavo jog skiria 20 pigu EUR, kurių taipogi neskyrė, tiesiog apgavo antrą kartą. Vėl priversta kreiptis dėl to kad el. Parduotuvė nevykdo pažadų.

Полезный обзор?
202
Jovita D.

Jovita D.

2021-06-23 15:32:22

Užsakytos prekės numatytu laiku nepristatė, turėjau skambinti 3 kartus dėl pristatymo, atsakyti kada pristatys nesugebėjo, beviltiškas komunikavimas el. Paštu nes neatsako, neaišku ar atgausiu pinigus už prekę kurios nepristatė. Gėdinga, negerbianti pirkėjų parduotuvė. Jeigu Jums svarbi Jūsų psichologinė pusisusvyra, rinkitės kt. Parduotuves.

Полезный обзор?
151
Kiaušinienė P.

Kiaušinienė P.

2021-05-29 10:28:48

kokybė kaip Senukų ar Maximos - pigu.lt

Полезный обзор?
32
MrDei “.

MrDei “.

2021-05-22 16:21:02

Amzini velavimai ir atideliojimai, klientams nesusisiekus prastumtu iki kitu metu, o aptarnavimas tai turbut prasciausias Lietuvoje, kartais atrodo lyg ten aplamai niekas nedirba, o tik durniu volioja.
Iki susitvarkys, pirkti cia tik laiko svaistymas.

Полезный обзор?
112
Mantas V.

Mantas V.

2021-04-03 00:25:34

Amžinai vėluoja, aptarnavimas baisus, susisiekti su atsakingais asmenimis neįmanoma. Daro ką nori. Pirkau prekę, tai po dviejų savaičių gražino pinigus ir liepė pirkti iš naujo ta pačia prekę, o tos prekės kaina buvo jau padidinta. ne pirmas jau kartas. Kažkada, kai buvo mažesni dirbo gerai, o dabar jau aptarnavimo kokybė labai prasta.

Полезный обзор?
261
Arunas M.

Arunas M.

2021-03-25 11:44:25

Viskas gerai su Pigu.lt.Geras aptarnavimas.greit pristato prekes,jei kas netinka,operatyviai grazina pinigus uz grazinta preke. Pirksiu dar ir Jums patariu.

Полезный обзор?
844
jonas p.

jonas p.

2021-02-16 12:35:35

Neapsimoka imti papildoma draudimo nes paskui nepriima taisyti preku

Полезный обзор?
201
Martynas P.

Martynas P.

2021-01-21 18:16:39

Nekompetetingi vadybininkai. Vangiai sprendziamos problemos. Prekes siunciamos nesutikrinus uzsakymo numeriu (2 kartus tos pacios atsiustos prekes uzsakymo numeriai neatitiko su mano uzsakymo numeriu, ~3men. teko laukti galutinio produkto.)
NE RE KO MEN DUO JU! Pigu.lt - cancel!

Полезный обзор?
223
Petras U.

Petras U.

2021-01-14 18:23:40

Visada buvo gerai. Bed paskutini karta kai basaino surbli pirkau truko adapteru ir negrazino trukstamu dalu. Sako pirk basaina tada duos trukstamas dalis

Полезный обзор?
114

Justas

2021-01-10 00:05:40

Ka jus cia svaigstat del nekokybisku prekiu ir t.t,kiek usakinejau jokiu bedu nebuvo,viena kart tik defektuota atejo,foto padariau,jiems nusiunciau grazino eu,jokiu bedu,matyt patys esat beda,kad pastoviai jus visi apgauna

Полезный обзор?
1121

Поделитесь своим опытом о Pigu.lt!

Будьте активны! Оцените этот продовес, напишите отзыв и тaк можете помочь другим покупателям!

Общая оценка:
?

Напишыте об опыте покупки в магазине. Ассортимент, цена, удобство и так далее.

Доставка:
?

Напишыте ли продукт доставлен вовремя. Контактирует перед поставкой. Была ли упаковка продукта аккуратным и так далее.

Обслуживание:
?

Напишыте об опыте обслуживания. Как вам ответили на все вопросы. Проинформировали вы вовремя и так далее.

Опишите подробнее об опыте покупки:
Номер заказа:

Kaina24.lt - торговый портал онлайн. Здесь вы найдете информацию о более чем 600 магазины и 7 000 000 товары. Ищите товаров, оценитe их, сравнитe цены разных продавцов, найдите дешевле и сэкономьте!