Адрес в интернете https://www.1a.lt
Skype www.1a.lt
Facebook https://www.facebook.com/www.1a.lt

Информация о компании

Название компании: 1A.LT, UAB
Код предприятия: 301852685
НДС код: LT100004282618
Адрес: Kareivių g. 11B, LT-09109 Vilnius
Сотрудники: 3
Рейтинг: 3/5 (оценки: 130)
Общая оценка
Доставка
Обслуживание
Информация

Internetinė parduotuvė www.1a.lt įkurta 2008 metais, pirmaujančios Latvijoje internetinės parduotuvės www.1a.lv, steigėjų iniciatyva, kurie dirba šioje srityje nuo 2002 metų, o 2010 metais pradėjo vykdyti veiklą ir Estijoje - www.1a.ee Internetinės parduotuvės www.1a.lt pavadinimą sudaro pirmasis skaitmuo ir pirma abėcėlės raidė, kas kartu simbolizuoja internetinės parduotuvės viziją – visuomet būti rinkos lyderiu puoselėjančiu aukštą aptarnavimo kultūrą, žemą kainų lygį bei teikiančiu vertingiausius pasiūlymus savo klientams.

Отзывы, комментарии, мнения
Написать отзыв

- поделитесь опытом о 1a.lt!

valdas valavicius

valdas valavicius

2020-06-10 17:07:06

Laba diena norečiau apmoketi už prekia bet niekaip neimanoma apmoketi,,, ir preke iš sarašo kazkur dingo?

Полезный обзор?
00
Gintautas Gintis

Gintautas Gintis

2020-06-02 20:15:00

Gaidys bet geriau uz pigu .lt

Полезный обзор?
01
Jevgenij Marcenkian

Jevgenij Marcenkian

2020-02-23 07:39:44

Jau bendrauju su 1a daug metu, viskuo patenkintas. Buvo sugedes telefonas, nuveziau i 1a centra, pinigus grazino per 2 savaites.

Полезный обзор?
01
Vidas Ajauskas

Vidas Ajauskas

2019-08-28 16:56:24

Niekada daugiau su jais neprsidesiu ir dar 100-tui žmonių pasakysiu. 3.5 mėnesio keitė prekę siurblį į kitą taip ir nepakeitė. pinigus šiaip ne taip grąžino.
Prisiskambinti neįmanoma
Niekur dar su tokia klientui nepagarba nebuvom susidure.

Полезный обзор?
160
Warlock War

Warlock War

2019-08-06 15:44:29

Tikru s....iu kontora. Pradziai, kai pirkau - galite atsiimti pastomate, paskui skambutis - i pastomata netelpa, nemokamai pristatisime jums i darba, paskui po 10 min. laiskas - prekes neturime, bus tik po puses men. Nuvaziavau i kita parduotuve ir pirkau, nes labai reikejo.Kita diena zinute - Jusu preke jau kelaiuja, o siuncia ne 1a, o Senukai. Senukose nieko nezino apie preke.
Prekes atsisakiau, pareikalavau grazinti pinigus, tai atsakimas - artimiausiu metu, paskui zadejo iki antradienio. Laukiu jau nuo 07.31 , ir tik siandien prabilo, kad gausite po 14d. Kai paimti pinigus - tai iskarto, kai grazinti - laukite, mes jusu pinigelius prasuksime , o paskui, gal grazinsime po 14d. Su valdzia susisiekti neimanoma.
Zmones, nepirkite pas situs apgavikus.

Полезный обзор?
140
Neringa K

Neringa K

2019-07-24 19:59:44

Aferistų kompanija. Nerekomenduoju ir pati daugiau gyvenime iš jų nieko neužsakinėsiu. Pirkom iš jų televizoriui priedėlį. Pajungus, paaiškėjo, kad mūsų televizoriaus modelis "nesusikalba" su tuo priedėliu, nes nebuvo garso. Su priedėliu viskas tvarkoj, jis nesugedęs, bet mums tas modelis netiko ir norėjom gražinti. Tai jie pareiškė, kad prekė naudota ir jie jos nepriims, nors mes tik ją išpakavom, pajungėm ir vėl supakavom atgal. Nu dar tokių čiūdų nebuvom girdėję!

Полезный обзор?
112
Adomas Laukaitis

Adomas Laukaitis

2019-07-12 22:03:52

Nerekomenduoju. Kol neiškyla problemų, tol viskas super - patogus websaitas, geros kainos, normali komunikacija. Tačiau prieš pusmetį įsigijau nekokybišką prekę iš jų ir tuomet pasimatė tikrasis kompanijos veidas. Nors prekė buvo akivaizdžiai nekokybiškai pagaminta, 1a.lt atsisakė grąžinti pinigus, vedžiojo už nosies ištisus mėnesius siuntinėdami prekę "tirti" į savo servisus Latvijoje, galiausiai grąžino teigdami kad prekė sugedo dėl mano paties kaltės, nors tai buvo net nelogiška ir techniškai neįmanoma. Teko kreiptis į Vartotojų teises, kur buvo patvirtinta kad parduota prekė nekokybiška, dabar laukiu galutinio sprendimo ir pinigų grąžinimo. Bet vien faktas kad 1a.lt yra linkę dėl keliasdešimt eurų gaišti kliento ir savo darbuotojų laiką, atsisakyti pripažinti akivaizdžius faktus, rizikuoti savo reputacija ir prarasti ilgametį klientą, parodo ko jie verti. Daugiau niekada.

Полезный обзор?
192
Elektro Jashik

Elektro Jashik

2019-06-06 21:18:17

Pirkau preke. Zadejo pristatyt po savaites. Nutartu laiku nieko negavau. Pasakmbinau, pratese laika trim dienom.
Ir vel nepristate. Skaminau ir atsisakiau prekes, nes LT buvau savaite. Zadejo grazinti pinigus per 5 d.d.
Praejo 3 savaites - pinigu negrazino.
Tai tikra sasraskinu kontora!
Pirma skaitykit atsiliepimus ir pirkite, o ne kaip as..

Полезный обзор?
161
Laimonas Sipavičius

Laimonas Sipavičius

2019-05-31 18:04:20

Bėkite nuo šios kompanijos kaip nuo velnio. Drąsiai sakau, kad ji nusipelno blogiausios internetinės parduotuvės vardo. Tiesiog viskas, ką jie daro yra apgailėtina. Keista, kad dar ne kalėjime vadovai sėdi.

Полезный обзор?
161

mantas

2019-05-24 14:55:37

Pritariu Vitalijus Žigajevas

Полезный обзор?
60
as asasas

as asasas

2019-05-17 09:29:43

Preke turejau pagal pristymo nurodyta termina gauti jau vos ne pries menesi... vis dienos nukeliamos... dar palauksiu savaitele ir baigsiu sita zaidima, prasysiu pinigu grazinimo! Labai pikta uz sugaisinta laika ir melaginga pristymo termina! Jei kazko skubiai reikia, tai cia jokiais budais nesikreipkite, nes gavimas nurodytas uz poros dienu- reiskiasi nemaziau menesi lauksite! O svarbiausia ta pacia mano preke rodo ju parduotuve, kad gausite uz poros dieneliu! Melagiai, ne tik seniems uzsakovams nepristato, bet dar nauju iesko kurie taip pat lauks ilgai ir nuobodziai!

Полезный обзор?
110
Vitalijus Žigajevas

Vitalijus Žigajevas

2019-04-19 11:03:17

Ne parduotuve, o balaganas.
Pristatymas pastoviai veluoja, terminai pastoviai nukeliami ir jie del nieko nekalti.

Полезный обзор?
150

Artūras

2019-04-15 22:23:27

Niekam nerekomenduoju turėti su jais reikalų, gerai pas juos tik iki pirmos problemos. Jeigu būtų galima įvertinčiau -10 balų iš 5. Logistika ir klientų aptarnavimas žemiau bet kokios kritikos. Užsakiau tonerio kasetę. Siunta pristatyta baisiai purvina, akivaizdu, jog gabenta be jokio atsargumo. Kas galimai atsiliepė ir pačiai prekei, kadangi su nauja tonerio kasetė spausdintuvas ne normaliai spausdino, o tiesiog dažė visą lapo paviršių juodai. Kelių valandų bėgyje pranešus apie tai klientų aptarnavimo skyriui, gavau atsakymą, jog apie problemą pranešiau per vėlai. Taip suprantu, jog šioje vietoje ir baigėsi garantinis aptarnavimas ir pagalba klientui. Su tokiu aptarnavimu, galiu palinkėti tik vieno, būti "užtąsytiems" vartotojų teisių apsaugos tarnybos.

Полезный обзор?
110

Indrė

2019-04-10 14:26:41

Pardavinėja ko neturi.
Užsisakiau dviratį 2019.03.25 tai turėjo būti dovana (turėjo, nes dar jo negavau...) Skambinu, rašau laiškus antra diena, niekas neatsako. Pagaliau šiandien 2019.04.10 ragelį pakelia darbuotoja Gerda, paklausiu kodėl vėl nutesta pristatymo data ir užsakymą gausiu tik 2019.04.15, kodėl nebuvau nfomuota, kad toks igas pristatymo laikas ir t.t.vienintelis atsakymas GAMINTOJAS PRATESĖ PRISTATYMO LAIKAS.
Rimtai? Iš ali greičiau prekės ateina. TIKRAI NEREKOMENDUOJU, NIEKADA.
Prieš 2 mėn buvau užsisakius prekę bet atšaukė tą užsakymą, galvoju nu gal nieko tokio, visko būna. Bet akivaizdu, kad nei būna nei čia normalu. APLENKITE ŠĮ WEB, NEBENT ESATE NUSITEIKĘ UŽSAKYMO LAUKTI TIKRAI LABAI ILGAI.
P.S. į el.laiškus dar negavau jokio atsakymo. APTARNAVIMAS "100 BALŲ".

Полезный обзор?
81
Lukas Marciulaitis

Lukas Marciulaitis

2019-04-09 11:16:10

Buvau užsisakęs daugiau kaip keturis kartus ir tris iš jų buvo po kelių dienų pranešta jog tokios prekės nebeturi.

Полезный обзор?
90
Vilius Saulevičius

Vilius Saulevičius

2019-04-04 18:14:14

Uzsakiau preke 1a.lt, o sia parduotuve pasirinkau todel, nes buvo zadama, kad preke galesiu atsiimti jau kita diena. Preke buvo skubiai reikalinga! Zinojau, kad busiu netoli ju atsiemimo punkto ir galesiu pasiimti preke. Kita diena pasijunges i paskira pamaciau, kad gavimas nukeltas dar i sekancia diena. Susisiekiau telefonu su 1a.lt ir paprasiau, kad preke vietoj atsiemimo punke atveztu i namus, nes maza to, kad preke veluoja dar butu ir nepatogu ja atsiimti kita diena, nes reiktu specialiai per visa miesta vaziuot, bet jie atsake, kad to padaryti negali
... Esu labai nusivyles :( yra daug patikimesniu parduotuviu...

Полезный обзор?
71

Dmitrijus

2019-03-26 10:41:39

Teko ir man susidurti su sia kompanija. Pirkdamas pirma karta is naujos parduotuves visada tikiesi jog viskas praeis sklandziai. Pirkau bevieles ausines skirtas televizoriaus ziurejimui. Su pristatymu buvo viskas sklandziai, gavau berods per pora dienu tai cia yra gerai. Kas man nepatiko, o nepatiko ausiniu skleidziamas garsas, pastovus del radijo bangu snypciojimas (sita rteiktu nurodyti prekes aprasyme), bei skelbiamu prekes aprasyme "galingu bosu" nebuvimas. Buvo ir kitu minusu. Gavau preke penktadieni vasario 15d. namuose ispakavau bei vakare isbandziau. Ji man nepatiko ir vasario 18d as ja grazinau tikedamasis susigrazinti pinigus uz preke. Atsakymas buvo vienintelis, preke yra naudota ir ja reiktu siusti i garantini servisa. Ispakuota preke ir trumpai isbandyta jau skaitosi naudota kuria reiktu siusti i servisa? Ok, tebunie. As suprantu, jog cia yra ausines, preke kuria pagal vartotoju teises net negalima grazinti per 14 d, bet visada tikies supratingumo bei lankstumo. Garantiniame servise preke prabuvo apie menesi. Siandien kovo 26d as ja atsiemiau, jokiu defektu nebuvo rasta, o tai reiskia jog pastovus snypsciojimas bei "galingu bosu" nebuvimas taip ir liko. Taip ir pasakiau atsiimdamas preke. Jau nesitikejau pinigu grazinimo, tai pasiteiravavau ar imanoma tiesiog pasikeisti i kita preke/es uz suma lygia siu ausiniu sumai. Deja, vaikunukas pasake jog taip padaryti neimanoma. Dar karta pasikartosiu bei palinkesiu siai kompanijai lankstumo bei supratingumo, jiem to tikrai truksta. Deja, bet sis mano apsipirkimas buvo paskutinis sioje 1a.lt internetineje parduotuveje. Kitems irgi gal but patarciau paieskoti kitos, nevisada pigumas keliais eurais atsiperka poto. Uz pristatyma galima drasiai parasyti 9/10, bet uz visa kita deja bet 2/10.

Полезный обзор?
60
Rimas Tomas

Rimas Tomas

2019-01-18 18:23:20

Pirkau is sios svetaines tris daiktus, problemu nebuvo. Cia nusiskundimu apie visas priraso. Pirkau is pigu, is varles, nu kaip ir viskas gerai. As niekada nemoku pinigu is karto, gal del to.

Полезный обзор?
105

Žilvinas

2019-01-16 04:57:00

Nepatingėjau čia parašyti komentarą, kad žmonės nepasimautų ant 1a parduotuvės kabliuko. Keliais eurais pigesnės prekės, bet nulis pagarbos pirkėjui. Pristatymo laiką keičia kada tik nori, paskambinus klausiau tai kaip čia tiek ilgai laukt reikia? Atsakė prekes atveža iš užsienio. Sakau taigi rašė per 4 dienas bus, tai pradėjo mykenti, tipo iš užsienio dabar veža. Paklausiau iš kokios šalies, tai atsakė Latvijos :) pasirodo iš Latvijos kelias savaites vieną telefoną veža. Nebandykit veltis, nes nudegsit ir turėsit nemalonios patirties, draugai..

Полезный обзор?
184
Arnas Saplys

Arnas Saplys

2019-01-14 13:37:53

Užsisakiau ir apmokėjau prekę gruodžio 27d. numatomas gavimo terminas buvo sausio 4d. Sausios 4d. pačiam pasiskambinus ir pasiteiravus dėl būsenos, terminas iškart buvo nukeltas iki sausios 8d. Sausios 8d. ryte, būsena buvo "pristatysime šiandien" pasiskambinus pasiteirauti, gavau informaciją, kad prekė bus tik 14d. Sausio 14d. vėl pasiskambinus ir pasiteiravus dėl būsenos, terminas buvo nukeltas dar iki 18d. Prekės užsakymą atmečiau, pinigus žadėjo gražinti per 3d. jokios kompensacijos ar nuolaidos nesuteikė, nors laukiau beveik mėnesį ir prekės negavau. Beje visu laikotarpiu puslapyje nurodyta, kad prekę turi sandėlyje, o darant naują užsakymą pažymėta, kad prekę bus galima atsiimti po dviejų dienų. NEPASITIKĖKITE ŠIAIS APGAVIKAIS, NEREKOMENDUOJU šios parduotuvės. Ypač šventiniu laikotarpiu nerizikuokite naudotis jų paslaugomis, nudegsite.

Полезный обзор?
101
Eugenijus Karklelis

Eugenijus Karklelis

2019-01-11 12:51:11

Parduoda daiktus taip pati kaip ir bet kuri kita e-parduotuve. Problema su grazinimais ryski. Isigijau preke kuri neatitiko aprasymo. Bandant grazinti pareiske kad naudota. Ispakuoji preke ir ji gaunasi naudota... Daugiau nepirksiu pas jus patariu visiems daryti taip pat./ Works same way as any other e-shop. Prices range is the same. The only problem is with return "policy" if you can call it policy. They claim my item is used so I cant give it back. Though it was used just while opening package. Never will buy from them nether suggest anyone to do so.

Полезный обзор?
120

Lietuvis

2019-01-09 16:03:43

Yra tik vienas būdas nubausti nedorus prekiautojus-viešumas. Taigi nukentėję nuo 1a.lt e-laiškuose, "Facebook" paskyrose pridėkite (nukopijuokite) šį adresą (nuorodą) :

https://www.kaina24.lt/www/1a-lt

Полезный обзор?
61

Vygantas

2019-01-09 11:13:09

Gerbiami tautiečiai. Jei Jums, kaip ir man, nepasisekė geriau jau neieškokite teisybės, o patausokite savo pilkąsias ląsteles (Puaro citata).
Jūs patekote į rankas žmonių, kurie netekę 100€ galimai nusižudytų iš sielvarto :)

Полезный обзор?
41
Paulius P.

Paulius P.

2019-01-08 19:31:14

Pirkau žaidimą ant ps4 žaidima atsinte su tuščia dėžutė be kompakto viduje.

Полезный обзор?
52

Vygantas

2019-01-02 12:06:13

Laba diena. Perku internete labai daug. Maniau 1a gera parduotuvė, kol negavau nepatikusio ir brokuoto telefono. Atsisakė priimti per 14 dienų, nes buvau "prisilietęs" prie prekės. Išbandžiau, reiškia naudojausi.
Taigi 14 d. grąžinimo terminas jiems negalioja. Nepirkite brangių prekių, o jei pirkote nelieskite 14 d. ir pagalvokite ar gerai padarėte.

Полезный обзор?
82
Tomas Dambrauskas (Timuras)

Tomas Dambrauskas (Timuras)

2018-12-30 14:34:55

Patiko viskas. Bendravimas su klientu. Prekių pristatymas. Teko prekes grąžinti ir keisti į kitas... super, jokių problemų!

Полезный обзор?
24

MP PREKYBA

2018-12-27 11:33:27

Pirkome iPhone X iš 1a.lt parduotuvės. Visiškai naujas telefonas, tuo metu telefonas kainavo solidžia 1100e suma. Po 2 sav. naudojimo pradėjo dinginėti mobilusis internetas... Dingus internetui, telefoną reikia perkrauti ir jis vėl atsiranda... Nunešiau i iDeal, o ne į 1a.lt, nes žinau kad ten yra blogiausias aptarnavimas su kuriuo aš buvau susidūręs. iDeal pakeitė įrenginį i naują, kadangi rado defektus netaisomus. Gavus nauja, maždaug po 1 sav. atsirado vėl ta pati problema. iDeal atsakė - kadangi pirkau iš 1a.lt parduotuvės reikia kreiptis i juos dėl pinigų gražinimo arba telefono pakeitimo i nauja. Aš bandžiau kreiptis, jie atsakė jog reikia kad iDeal parašytų DAP aktą (t.y. aktas kurį aš siunčiau, 1a.lt darbuotojai, kuri net nežino kaip šie aktai atrodo) man atsakė kad jie nekeis telefono visiškai nauju ir negražins pinigų. Viską ką gali padaryti pakeisti i tokį pati "nauja"... Visgi pridavus jiems telefoną, paklausiau ar duos pakaitinį? Sakė taip, ir atsiuntė kažkokį mygtukinį už 12eur… Mano galva t.y. pasityčiojimas iš kliento kuris perka telefoną už 1100EUR, duoti jam pakaitinį mygtukini telefoną . Bent pati pigiausia Xiaomi pasiulytu...

Полезный обзор?
91
Haka Kalka

Haka Kalka

2018-12-19 22:02:57

Kiek ziuriu, tiek daug neigiamu komentaru. Nesuprantu. Jau 3 metai kai perku is sios el. parduotuves, viskas atvyksta daug anksciau negu rasoma. Praeita savaite uzsisakiau monitoriu. Rase, kad atvyks gruodzio 29 diena. Praejo kelios dienos ir mano uzsakymas buvo dar apdorojimas. Susisiekiau su jais per ju Website Live chat sistema. Mane pasitiko konsultante. Paklausiau kodel taip ilgai apdoroja mano uzsakyma. Jinai pasake, kad sandelyje prekes dar neturime, bet atvyks jau greitai. Nurode Sausio 3 gavimo diena. As jai pasakiau, kad buve atveju kai gaunu siuntinius daug anksciau. Ji pasake, kad gali atvykti daug anksciau. Kita diena 3:48 ryto gavau pranesima, kad mano siunta supakuota ir issiusta. Nurodytas gavimi laikas Gruodzio 20. Preke uzsakyta 13 diena. Malonus aptarnavimas ir neturiu jokiu nusiskundimu.

Полезный обзор?
67

MP PREKYBA

2018-12-19 13:33:45

Getnord situacija:
Pirkome telefoną iš 1a.lt parduotuvės. 2 naudojimo dieną nustojo veikti internetas, telefono viduje kažkas nulūžo ir nuolatos barškėjo .... Nusiuntėme į 1a.lt atgal, telefoną atgavome maždaug po 1 mėn. Kai atvežė telefoną atgal, po savaitės naudojimo jis pradėjo pats išsijunginėti.... Atidavėme vėl..... Telefoną atidavė mums vėl maždaug po 1 mėn., veikė gerai jis apie 1 mėn., veliau vėl tai išsijungia ,tai skambini žmogaus negirdi...

Полезный обзор?
31
Sonata Susi

Sonata Susi

2018-12-17 20:21:20

Apgailėtina parduotuvė, į email neatsako, atšaukė užsakymą, pinigų negražino. Nepirkit iš šitų sukčių, pati pamačiau apie juos atsiliepimus per vėlai. Negausit jokios prekes.

Полезный обзор?
31

Поделитесь своим опытом о 1a.lt!

Будьте активны! Оцените этот продовес, напишите отзыв и тaк можете помочь другим покупателям!

Общая оценка:
?

Напишыте об опыте покупки в магазине. Ассортимент, цена, удобство и так далее.

Доставка:
?

Напишыте ли продукт доставлен вовремя. Контактирует перед поставкой. Была ли упаковка продукта аккуратным и так далее.

Обслуживание:
?

Напишыте об опыте обслуживания. Как вам ответили на все вопросы. Проинформировали вы вовремя и так далее.

Опишите подробнее об опыте покупки:

Kaina24.lt - торговый портал онлайн. Здесь вы найдете информацию о более чем 300 магазины и 2 000 000 товары. Ищите товаров, оценитe их, сравнитe цены разных продавцов, найдите дешевле и сэкономьте!