Televizorius Samsung UE55U8072FU kaina
Televizorius Samsung UE55U8072FU kaina
Televizorius Samsung UE55U8072FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369.0 € |
|
301.72 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Televizorius Samsung UE55U8072FUXXH, 55 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 393 € |
|
349.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
349.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung Electronics Polska Samsung UE55U8072FU 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart ..Daugiau |
|
238.49 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Samsung UE55U8072FU 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black | UE55U8072F.. |
|
287.00 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Samsung UE55U8072FUXXH televizorius 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV „W.. |
|
287.28 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Televizorius Samsung, 55 colių, 4K, Ultra HD, Smart TV, Wi-Fi, Juoda (UE55U8072F.. |
|
289.00 €
|
Į parduotuvę smarttv.lv |
Televizorius Samsung UE55U8072FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 369.0 € |
|
301.72 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung UE55U8072FUXXH, 55" UE55U8072FUXXH |
|
302.88 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
302.88 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Samsung UE55U8072FUXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 31.21 eur/mėn |
|
312.07 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Samsung UE55U8072FUXXHH, 55 and quot;(139cm), LED TV, Flat 4K (3,840 and times; .. |
|
319.89 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Televizorius UE55U8072FUXXH Samsung |
|
321.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
321.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Televizorius SAMSUNG 55" 4K Ultra HD 3840 x 2160 pikselių plokščias 16:9 LED UE5.. |
|
326.15 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Samsung UE55U8072FU 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
330.67 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
330.67 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung UE55U8072FU 139.7 cm (55) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
339.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
339.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
„Samsung UE55U8072FU“ 139,7 cm (55") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi.. |
|
345.60 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Televizorius Samsung UE55U8072FUXXH, 55 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 393 € |
|
349.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
349.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung UE55U8072FU 139,7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juodas |
|
361.20 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Televizorius Samsung UE55U8072FUXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 655 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
369.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Televizorius Samsung UE55U8072FUXXH, 55 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 393 € |
|
369.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
369.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung UE55U8072FU 139,7 cm (55") 4K Ultra HD išmanusis televizorius, Wi-Fi, ju.. |
|
372.66 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
„Samsung UE55U8072FU“ 139,7 cm (55") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi..Daugiau |
|
453.29 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 06:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806097067603 |
| Modelis | ue55u8072fuxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 55" (~140 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 79kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | - |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s2, dvb-t2 |
| Svoris | 9.6kg |
| Svoris su stovu | 9.9kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 50hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 , ci+ x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple airplay 2, amazon alexa |
| Specialiosios funkcijos | smart |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | uhd dimming, q-symphony, hdr 10+, adaptive sound pro, filmmaker mode |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 70.78cm |
| Plotis be stovo | 122.46cm |
| Gylis be stovo | -cm |
| Aukštis su stovu | 75.91cm |
| Plotis su stovu | 122.46cm |
| Gylis su stovu | 19.9cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Rodyti daugiau | |











































