Televizorius Samsung UE50U8092FU kaina
Televizorius Samsung UE50U8092FU kaina
Samsung UE50U8092FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379.0 € |
|
283.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
283.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius SAMSUNG UE50U8092FUXXH, 50"Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
299.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
299.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius Samsung UE50U8092FUXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 549 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
309.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Samsung U8000F, 50'', 4K UHD, LED LCD, juodas - Televizorius |
|
319.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
319.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Samsung UE50U8092FUXXH, 50" UE50U8092FUXXH |
|
274.56 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
274.56 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Samsung UE50U8092FU 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
281.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
281.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Samsung UE50U8092FUXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 28.30 eur/mėn |
|
283.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
283.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Televizorius Samsung UE50U8092FUXXH LED 50" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
283.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
283.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung UE50U8092FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 379.0 € |
|
283.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
283.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Samsung UE50U8092FUXXH 2025 m. modelis |
|
283.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
283.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Samsung Electronics Polska Samsung UE50U8092FU 50" 4K Ultra HD Smart TV, BlackDaugiau |
|
293.33 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Televizorius SAMSUNG UE50U8092FUXXH, 50"Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
299.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
299.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 6.49 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
SAMSUNG TV LED 50in UE50U8092FUXXH |
|
299.84 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
299.84 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
SAMSUNG TV LED 50in UE50U8092FUXXH |
|
299.85 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
299.85 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
SAMSUNG TV LED 50in UE50U8092FUXXH UE50U8092FUXXH | 8806097068563 |
|
308.79 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Televizorius Samsung UE50U8092FUXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 549 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
309.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Televizorius Samsung UE50U8092FUXXH LED 50" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
309.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
309.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung U8000F, 50'', 4K UHD, LED LCD, juodas - Televizorius |
|
319.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
319.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
„Samsung UE50U8092FU“ 127 cm (50") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi“ .. |
|
321.74 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
SAMSUNG UE50U8092FUXXH |
|
324.28 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
324.28 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Samsung UE50U8092FU 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart televizorius Wi-Fi Black | UE.. |
|
327.90 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Samsung UE50U8092FU 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juodas |
|
336.00 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Televizorius - Samsung UE50U8092FU 50" 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juodas |
|
338.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Samsung UE50U8092FU 127 cm (50") 4K Ultra HD išmanusis televizorius Wi-Fi juodas |
|
351.48 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 05:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806097068563 |
| Modelis | ue50u8092fuxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 50" (~127 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 69kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s2, dvb-t2 |
| Svoris | 8.3kg |
| Svoris su stovu | 8.6kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 50hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, spotify, netflix |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | ultra hd, q-symphony, hdr 10+, filmmaker mode |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 64.3cm |
| Plotis be stovo | 111cm |
| Gylis be stovo | 7.6cm |
| Aukštis su stovu | 69.5cm |
| Plotis su stovu | 111cm |
| Gylis su stovu | 19.9cm |
| Susijusių prekių skaičius | 5 |
| Rodyti daugiau | |










































