Viryklė Electrolux LKK560011W kaina
Viryklė Electrolux LKK560011W kaina
Viryklė Electrolux LKK560011WDaugiau |
|
376.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
376.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux LKK560011WTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
388.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Electrolux LKK560011W viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 32.80 eur/mėn |
|
328.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
328.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux LKK560011WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
328.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
328.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 600 serija, SteamBake, LKK560011W |
|
334.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux LKK560011WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
337.84 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
337.84 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
ELECTROLUX LKK560011W ViryklėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
343.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
343.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Electrolux Dujinė viryklė su elektrine orkaite 600 serija „SteamBake“ 50 cm LKK5.. |
|
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Viryklė Electrolux LKK560011WDaugiau |
|
376.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
376.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux LKK560011WTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
388.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux LKK560011WDaugiau |
|
392.00 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Dujinė viryklė Electrolux su elektrine orkaitę iš nerūdijančio plieno 50cm LKK56.. |
|
456.50 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 15:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394025902 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.84 |
| Energijos klasė | - |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės/dujinės |
| Aukštis | 85.5cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Orkaitės tūris | -l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Orkaitės durų stiklai | 2 |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Rodyti daugiau | |




























