Viryklė Electrolux LKK520032W kaina
Viryklė Electrolux LKK520032W kaina
Dujinė viryklė su elektrine orkaite ELECTROLUX LKK520032W, 50 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
269.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 400 serija LKK520032WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 313 € |
|
278.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
278.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 400 serija LKK520032WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 313 € |
|
258.70 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
258.70 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux LKK520032WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
258.70 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
258.70 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Electrolux LKK520032W viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 43.12 eur/mėn |
|
258.70 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
258.70 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 400 serija, LKK520032W |
|
259.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite ELECTROLUX LKK520032W, 50 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
269.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 400 serija LKK520032WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 313 € |
|
278.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
278.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux LKK520032WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
278.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
278.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Viryklė Electrolux LKK520032W |
|
278.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
278.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux LKK520032W |
|
279.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
279.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 15:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394025940 |
| Plotis | 50 |
| Aukštis | 85.5 |
| Korpuso medžiaga | Metalas |
| Garantija | 24 |
| Papildoma informacija | Naudojantis konvekcinio kepimo funkciją, ventiliatorius tolygiai paskirsto karštį orkaitės ertmėje. Rezultatas – tolygus ir greitas maisto gaminimas. Orkaitė padengta tvirta, patvaris ir lengvai valoma emalio danga. Laikmatis padės kontroliuoti patiekalų gaminimą. Nustatykite laikmatį ir jis įspės, kai praeis nustatytas laikas, nes ir viena minutė gali daug ką pakeisti. Galite visiškai nuimti stiklines dureles ir jos stiklus, todėl jas valyti – juokų darbas. |
| Galia | 8000 |
| Svoris | 41 |
| Dujų degiklių elektrinis uždegimas | + |
| Su apšvietimu | + |
| Gylis | 60 |
| Modelis | LKK520032W |
| Valdymas | Mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Termostatas | + |
| Ekranas | - |
| Energinio efektyvumo klasė | A |
| Kaitlentės tipas | Dujinė |
| Kaitlentės paviršius | Metalas |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Kaitviečių skersmuo | 102mm, 55mm, 71mm, 71mm |
| Kaitviečių galia | 3000W, 1000W, 2000W, 2000W |
| Kaitviečių grotelių tipas | Emaliuotos |
| Kaitviečių apsauga nuo dujų nuotėkio | + |
| Orkaitės tipas | Elektrinė |
| Orkaitės galia | 1835 |
| Orkaitės talpa | 57 |
| Orkaitės maksimali temperatūra | 250 |
| Orkaitės durelių stiklų skaičius | 2 |
| Orkaitės funkcijų skaičius | 6 |
| Orkaitės funkcijos | Apatinis + viršutinis kaitinimas, Grilis, Apatinis kaitinimas, Konvekcinis ruošimas, Atitirpinimas, Drėgnas konvekcinis kepimas |
| Valymo tipas | Lengvai valoma emalio danga |
| Viryklės dangtis | Be dangčio |
| Kepimo padėklų skaičius | 2 |
| Vaikų saugos funkcija | - |
| Grotelių skaičius | 1 |
| Skyrius indams | + |
| Laido kištukas | + |
| Prijungimo kabelis | + |
| Grilis | + |
| Teleskopiniai bėgeliai | Nėra |
| Kilmės šalis | Rumunija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A+++ - D |
| Serija | 400 serija |
| Rodyti daugiau | |







































