Viryklė Electrolux LKK560222X kaina
Viryklė Electrolux LKK560222X kaina
Dujinė viryklė su elektrine orkaite ELECTROLUX LKK560222XKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
375.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 600 serija LKK560222XKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
375.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dujinė viryklė Electrolux LKK560222XPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
364.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
364.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Electrolux LKK560222X viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 62.30 eur/mėn |
|
373.81 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
373.81 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 600 serija, SteamBake, LKK560222X |
|
374.00 €
|
Į parduotuvę derekis.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite ELECTROLUX LKK560222XKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
375.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 600 serija LKK560222XKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
375.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 600 serija LKK560222XKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 499 € |
|
375.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Viryklė ELECTROLUX LKK560222X |
|
385.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
385.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Electrolux Dujinė viryklė su elektrine orkaite 600 serija „SteamBake“ 50 cm LKK5.. |
|
409.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
409.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Dujinė viryklė Electrolux LKK560222XIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
425.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
425.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
ELECTROLUX LKK560222X |
|
504.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
504.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394025773 |
| Gamintojo kodas | lkk560222x |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.84 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės/dujinės |
| Galia | -w |
| Aukštis | 50cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Kepimo skardos | -vnt. |
| Kepimo grotelės | -vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | 2 |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Rodyti daugiau | |





































