Muresta.lt

Muresta.lt

            Į parduotuvę
Adresas internete https://www.muresta.lt

Informacija apie įmonę

Įmonės pavadinimas: Semerita, UAB
Įmonės kodas: 303175698
PVM kodas: LT100008147817
Adresas: Ukmergės g. 285, LT-06313 Vilnius
Vadovas: Rimvydas Meidūnas, direktorius
Darbuotojai: 38
Įvertinimas: 3.2/5 (vertinimų: 5)
Bendras įvertinimas
Pristatymas
Aptarnavimas
Atsiliepimai, skundai, komentarai
Parašyk atsiliepimą

- pasidalink patirtimi apie Muresta.lt!

Viktoras

2022-08-24 16:49:30

Apgautas.

Būkit atsargūs pirkdami šioje parduotuvėje. Mano istorija paprasta - pirkau „Villeroy & Boch“ vonią, o kai atvežtą išsipakavau, pasirodė, kad ji brokuota - įskilusi, t. y. bevertė. Spėkit ar „Muresta“ pripažino pardavusi tokią vonią? Kaltas likau aš, o pasikeisti prekės ar susigrąžinti pinigų, žinoma, nepavyko. Kojos ten daugiau nekelsiu ir visiems kitiems rekomenduoju taip elgtis.

Štai mano istorija (tik gaila, kad žurnalistai išėmė pardavėjo ir gamintojo pavadinimus) - https://www.lrytas.lt/bendraukime/isklausykite/2022/06/28/news/remonta-vonioje-dares-vyras-ragina-pasimokyti-is-jo-klaidos-kad-netektu-moketi-du-kartus-23753682

Ar naudingas atsiliepimas?
10

Viktoras

2022-08-24 15:13:57

Apgautas

https://rekvizitai.vz.lt/imone/semerita/atsiliepimai/

--------------

Rimvydas 2022-08-16 13:09:52
Sveiki,

Gal teisybės dėlei reiktų išdėstyti ir tuos faktus, kuriuos, rašydamas komentarą, praleidote? Kad vonią iš sandėlio atsiėmė Jūsų samdytas kurjeris, kuris turi galimybę apžiūrėti prekę. Ar nebuvo pažeista pervežant- negalime atsakyti, tą galima buvo įvertinti priimant iš kurjerio prekes. Kad nuo prekės atsiėmimo iki pretenzijos pateikimo praėjo 16d- nežinia, kur vonia tą laiką buvo, kas su ja buvo daroma. Kad skilimas pastebėtas tik prikliajvus kojas- ar nebuvo pažeista montuojant- negalime atsakyti. Kad buvo reikalaujama kompensacija daugiau nei 2tūkst Eur. Gamintojo atsakymas, kad tai mechaninis pažeidimas, VVTAT atsakymą, taip pat turite.

--------------


Rimvydai, visų pirma būtų padoru nurodyti, kad esate „Muresta“ atstovas. Visų antra, Jūsų atsakymas dar kartą įrodo, kad „Muresta“ yra NEPATIKIMAS PARDAVĖJAS.

Deja, bet mano patirtis rodo, kad „Muresta“ veikia pagal „perekupo“ etiką - nepagautas ne v***s.

Rašot, kad vonią atsiėmė mano samdytas kurjeris. Bet nutylit, kad Jūs patys nemokamai pristatot brangesnes prekes. Tik vat man pristatyti atsisakėt. Kaži kodėl? Galiu tik spėlioti ar tai padarėte norėdami SUTAUPYTI KLIENTO SĄSKAITA, tiesiog tingėjot, o gal jau ŽINOJOT, KAD PARDUODAT SUGADINTĄ PREKĘ.

Kad ir kaip ten būtų, tai tik įrodo, kad Jūsų žodžiai (informacija tinklalapyje, konsultantų teiginiai) ir veiksmai nesutampa, kitaip tariant - esat NEPATIKIMAS pardavėjas, kuris kilus nesusipratimui, visą kaltę suvers klientui.

Nesileisiu į ginčus ir dėl kitų Jūsų pateiktų argumentų (kurie tokie pat skylėti kaip ir istorija su pristatymu). Vietoje to tiesiog konstatuoju ‒ Jūsų žodžiai tik įrodo, kad „Muresta“ NEGALIMA PASITIKĖTI, kad Jus reikia nuolat tikrinti: iš pradžių tą turi padaryti kurjeris (kaži kiek klientų Jūsų sandėlyje išsipakuoja vonią?), po to aš (nes kam laukti kol meistrai viską paruoš vonios įrengimui - tegu ji tepasi, tegu būna mažiau apsaugota) ir t. t.

Trumpa logikos pamoka: jei vonia skilo po smūgio, turi būti smūgio vieta. Tačiau jeigu skilimas yra, o smūgio vietos nėra, vadinasi: a) vonia skilo nuo smūgio į orą, arba b) vonios skilimas - gamybos brokas. Abiem atvejais išvada ta pati - „Muresta“ parduoda nekokybiškas prekes.

„Negalime atsakyti“ - pagrindinė Jūsų frazė. Ir tai suprantama. Negalite, nes esate neatsakingi. Juokingiausia, kad pakeitę brokuotą vonią būtumėt išlošę net finansiškai, nes buvau numatęs nemažai santechnikos pirkinių. Vietoje to pasirinkote pralošti reputaciją. Linkiu sėkmės šitame trumpame kelyje.


Kadangi geriau vieną kartą pamatyti, negu šimtą kartų išgirsti, įkeliu ir video - https://www.youtube.com/watch?v=mJQNC4g-if8&ab_channel=Viki

Ar naudingas atsiliepimas?
20

Viktoras

2022-08-24 15:13:18

Kadangi geriau vieną kartą pamatyti, negu šimtą kartų išgirsti, įkeliu ir video - https://www.youtube.com/watch?v=mJQNC4g-if8&ab_channel=Viki

Ar naudingas atsiliepimas?
01
Cozy R.

Cozy R.

2021-03-03 19:20:08

Naudinga konsultacija, padėjo apsispręsti tarp prekių pasirinkimų, Nebeliko abejonių dėl prekių kokybės, nuoširdūs patarimai tikrai nudžiugino.

Ar naudingas atsiliepimas?
43
Sigita P.

Sigita P.

2021-03-03 11:02:05

Esame patenkinti prekėmis iš Murestos. Tiesa, praustuvo teko šiek tiek palaukti, bet užtat gavome, ko norėjome. Dar ir papildomą nuolaidą pritaikė, kai užsakymas buvo didesnis, t. y. daugiau prekių.

Ar naudingas atsiliepimas?
32
Rimvydas M.

Rimvydas M.

2020-02-05 16:43:39

Kantriai konsultavo telefonu. Vonią ir Wc komplektą turėjo vietoje, sekančią dieną atvežė į namus sutartu laiku. Vairuotojas padėjo sunešti viską į garažą.

Ar naudingas atsiliepimas?
40

Svečias

2019-07-14 21:06:05

Geras kokybės ir kainos santykis, profesionali pagalba norint išsirinkti dušo kabiną. Pirksiu dar kartą, jeigu ko nors prireiks.

Ar naudingas atsiliepimas?
70

Pasidalink savo patirtimi apie Muresta.lt!

Būkite aktyvūs! Įvertinkite parduotuvę, parašykite atsiliepimą ir taip padėkite kitiems pirkėjams!

Bendras įvertinimas:
?

Parašykite apie patirtį, perkant šioje parduotuvėje. Asortimentas, kainos, patogumas ir pan.

Pristatymas:
?

Parašykite ar prekę pristatė laiku. Ar susisiekė prieš pristatymą. Ar prekės pakuotė buvo tvarkinga ir pan.

Aptarnavimas:
?

Parašykite apie aptarnavimo patirtį. Ar atsakė į visus kylančius klausimus. Ar laiku informavo ir pan.

Parašykite plačiau apie pirkimo patirtį:
Užsakymo Nr:

Kaina24.lt - internetinės prekybos portalas. Čia rasite informaciją apie daugiau kaip 700 parduotuvių bei 10 000 000 prekių. Ieškokite įvairiausių prekių, vertinkite jas, lyginkite skirtingų pardavėjų kainas, raskite pigiau ir sutaupykite!