Šaldytuvas Snaigė FR24SM-PRJ30E kaina
Šaldytuvas Snaigė FR24SM-PRJ30E kaina
Šaldytuvas su šaldikliu SNAIGĖ FR24SM-PRJ30EKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
379.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
379.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Snaigė Retro FR24SM-PRJ30E300ADS6Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
449.99 €
32-34 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 32-34 d.d. |
449.99 €
32-34 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 32-34 d.d. |
Šaldytuvas su šaldikliu SNAIGĖ FR24SM-PRJ30EKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
379.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
379.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas SNAIGE FR24SM-PRJ30ETaikome nuolaidą |
|
409.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Šaldytuvas Snaigė FR24SM-PRJ30EIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
429.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
429.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas Snaigė FR24SM-PRJ30EPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
429.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
429.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Šaldytuvas Snaigė Retro FR24SM-PRJ30E300ADS6Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
449.99 €
32-34 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 32-34 d.d. |
449.99 €
32-34 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 32-34 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-22 16:07
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SNAIGĖ |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4770104623189 |
| Gamintojo kodas | fr24sm-prj30e3 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 173kwh |
| Bendra talpa | 212l |
| Šaldytuvo talpa | 166l |
| Šaldiklio talpa | 46l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 17val. |
| Užšaldymo galia | 2kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 147.5cm |
| Gylis | 63cm |
| Svoris | 45kg |
| Energijos sąnaudos | 0.473kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Kita | grūdinto stiklo lentynėlės |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 3 |
| Palaikomos technologijos | low frost |
| Rodyti daugiau | |










































