Snaigė GF 38DM-T302EX kaina
Snaigė GF 38DM-T302EX kaina
Vitrininis gėrimų šaldytuvas Snaigė GF 38DM-T302EXPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
566.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
566.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Vitrininis šaldytuvas General Frost GF 38DM-T302EXTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
566.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vitrininis gėrimų šaldytuvas Snaigė GF 38DM-T302EXIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
582.98 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
582.98 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-24 15:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Snaigė |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 8690000331994 |
| Gamintojo kodas | sds 385 dc 1 yf |
| Šaldytuvo tipas | vitrininis šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 781kwh |
| Bendra talpa | 358l |
| Šaldytuvo talpa | 358l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Temperatūra šaldiklyje | be šaldiklioºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | n/aval. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | -db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | led apšvietimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 181cm |
| Gylis | 60.5cm |
| Svoris | 71kg |
| Energijos sąnaudos | 2.14kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | - |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | - |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | tangentinis ventiliatorius |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 5 |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | +1 / +9 °c |
| Rodyti daugiau | |
















