Snaigė CD35DM-S302SD kaina
Snaigė CD35DM-S302SD kaina
Vitrininis gėrimų šaldytuvas Snaigė CD35DM-S302SDIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
519.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
519.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Vitrininis gėrimų šaldytuvas Snaigė CD35DM-S302SDPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
519.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
519.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Šaldytuvas SNAIGE CD35DM-S302SDVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
520.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-28 02:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Snaigė |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4770104435607 |
| Gamintojo kodas | cd35dm-s302sd |
| Šaldytuvo tipas | vitrininis šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 744kwh |
| Bendra talpa | 350l |
| Šaldytuvo talpa | 350l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 50db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 173cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 64kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Keičiama durų kryptis | - |
| Lentynos | 4 |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | +2 °c iki +9 °c |
| Rodyti daugiau | |

































