Snaigė CD48DM-S300A kaina
Snaigė CD48DM-S300A kaina
SNAIGĖ CD48DM-S300A ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
799.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
799.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Vitrininis gėrimų šaldytuvas Snaigė CD48DM-S300AIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
899.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
899.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Vitrininis gėrimų šaldytuvas Snaigė CD48DM-S300APristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
899.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
899.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-02-18 14:12
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Snaigė |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4770104448157 |
| Gamintojo kodas | cd480-6009 |
| Šaldytuvo tipas | vitrininis šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 897kwh |
| Bendra talpa | 455l |
| Šaldytuvo talpa | 455l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Temperatūra šaldiklyje | -1ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 43db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 202.5cm |
| Gylis | 68.5cm |
| Svoris | 90kg |
| Energijos sąnaudos | 2.14kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | - |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Rodyti daugiau | |





























