Šaldytuvas Snaigė CD35DM-S3JJSD kaina
Šaldytuvas Snaigė CD35DM-S3JJSD kaina
Šaldytuvas Snaigė Prekė - CD35DM-S3JJSD, 320 L, 173 cmSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
539.99 €
31-33 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 31-33 d.d. |
539.99 €
31-33 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 31-33 d.d. |
Šaldytuvas Snaigė CD35DM-S3JJSDXIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
539.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
539.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Šaldytuvas Snaigė CD35DM-S3JJSDXPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
539.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
539.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-09 09:33
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SNAIGE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4770104435669 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 744kwh |
| Bendra talpa | 350l |
| Šaldytuvo talpa | 350l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 50db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 173cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 45kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | - |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | - |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | stiklinės durys; Šalto oro cirkuliacija |
| Rodyti daugiau | |

































