Caso WineExclusive 38 Smart kaina
Caso WineExclusive 38 Smart kaina
Šaldytuvas vyno Caso WineExclusive 38Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
659.85 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vyno šaldytuvas Caso WineExclusive 38 SmartKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 766.0 € |
|
659.85 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vyno šaldytuvas Caso WineExclusive 38 Smart, 107 cm 38but. |
|
659.85 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
659.85 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Caso WineExclusive 38 Smart, 107 cm - Vyno šaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
699.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
699.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Šaldytuvas vyno Caso WineExclusive 38Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
659.85 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Vyno šaldytuvas Caso Smart Wine Cooler WineExclusive 38Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
659.85 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
659.85 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas vyno Caso WineExclusive 38Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 809 € |
|
659.85 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Vyno šaldytuvas Caso WineExclusive 38 SmartKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 766.0 € |
|
659.85 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Vyno šaldytuvas Caso WineExclusive 38 Smart, 107 cm 38but. |
|
659.85 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
659.85 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Caso WineExclusive 38 Smart vyno šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 109.98 eur/mėn |
|
659.85 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Vyno šaldytuvas Caso Smart Wine Cooler WineExclusive 38Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
659.85 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
659.85 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
CASO WineExclusive 38 Vyno šaldytuvas |
|
679.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
679.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Caso | Smart Wine Cooler | WineExclusive 38 | Energy efficiency class G | Showca..Daugiau |
|
697.95 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Caso WineExclusive 38 Smart, 107 cm - Vyno šaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
699.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
699.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Caso | Smart Wine Cooler | WineExclusive 38 | Energy efficiency class G | Free s.. |
|
707.54 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Caso | Smart Wine Cooler | WineExclusive 38 | Energy efficiency class G | Free s..Nemokamas pristatymas | Lizingas be pabrangimo | Greitas pristatymas | Pagalba telefonu |
|
719.10 €
|
Į parduotuvę aleksi.lt |
Caso Smart Wine Cooler WineExclusive 38 |
|
758.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
758.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Caso | Smart Wine Cooler | WineExclusive 38 | Energy efficiency class G | Showca.. |
|
804.37 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Caso Smart Wine Cooler WineExclusive 38 Energy efficiency class G Free standing ..Greitas pristatymas visoje Lietuvoje! Lizingas be pabrangimo iki 10 mėn. |
|
962.99 €
|
Į parduotuvę lazyhouse.lt |
Caso | Smart Wine Cooler | WineExclusive 38 | Energy efficiency class G | Showca.. |
|
1017.67 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1017.67 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-30 01:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Caso |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4038437007213 |
| Gamintojo kodas | wineexclusive 38 |
| Energijos klasė | g |
| Energijos sąnaudos per metus | 146 |
| Butelių kiekis | 38vnt |
| Temperatūra | nuo +5°c iki +20°c |
| Atitirpinimas | rankinis |
| Šaldytuvo efektyvumas be elektros srovės | - |
| Šaldymo geba | -kg/h |
| Klimato klasė | st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 42db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Aukštis | 106.5cm |
| Plotis | 40cm |
| Gylis | 63cm |
| Svoris | 48kg |
| Temperatūros zonos | 2 |
| Valdymas | sensorinis |
| Išmanus įrenginys | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |







































