Caso WineExclusive 12 kaina
Caso WineExclusive 12 kaina
Vyno šaldytuvas 12 butelių 1 zona kompresorinis aušinimas 5–20 °C LED ekranas Wi.. |
|
391.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Vyno šaldytuvas Caso WineExclusive 12 | 00716Turime parduotuvėje |
|
399.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
CASO WineExclusive 12 Vyno šaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
449.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
449.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Caso WineExclusive 12, 12 butelių, aukštis 52 cm, juodas - Vyno šaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
459.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
459.99 €
8-10 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 8-10 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-21 19:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CASO |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4038437007169 |
| Gamintojo kodas | wineexclusive 12 |
| Energijos klasė | g |
| Energijos sąnaudos per metus | 130 |
| Butelių kiekis | 12vnt |
| Temperatūra | nuo +5°c iki +20°c |
| Atitirpinimas | automatinis |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Aukštis | 52cm |
| Plotis | 39.5cm |
| Gylis | 51.5cm |
| Svoris | 26.1kg |
| Temperatūros zonos | 1 |
| Valdymas | elektroninis |
| Išmanus įrenginys | - |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

































