Šaldytuvas Snaigė CC29SM-T100FE kaina
Šaldytuvas Snaigė CC29SM-T100FE kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2025-12-03 20:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SNAIGĖ |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4770104219504 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 102kwh |
| Bendra talpa | 254l |
| Šaldytuvo talpa | 254l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 145cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 50kg |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |






















