Šaldytuvas Snaigė C31SM-T1002E1 kaina
Šaldytuvas Snaigė C31SM-T1002E1 kaina
Šaldytuvas be šaldiklio Snaigė C31SM-T1002E1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
362.09 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas SNAIGE C31SM-T1002E1Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
365.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Snaige C31SM-T1002E1Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
365.69 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Ledusskapis SNAIGE C31SM-T1002E1 | C 31SM-T1002E17EXS4BCSNBB | 4770104531323 |
|
351.40 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Šaldytuvas Snaigė C31SM-T1002E1Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
362.09 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
362.09 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Šaldytuvas be šaldiklio Snaigė C31SM-T1002E1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
362.09 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas be šaldiklio Snaigė C31SM-T1002E1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
362.09 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Šaldytuvas Snaigė C31SM-T1002E1Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
362.09 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
362.09 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Šaldytuvas Snaigė C31SM-T1002E1 |
|
362.09 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
362.09 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldytuvas SNAIGE C31SM-T1002E1Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
365.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Snaige C31SM-T1002E1Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
365.69 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Ledusskapis SNAIGE C31SM-T1002E1 | C 31SM-T1002E17EXS4BCSNBB | 4770104531323 |
|
378.70 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Šaldytuvas SNAIGE C31SM-T1002E1 |
|
381.09 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
381.09 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
C31SM-T1002E1 | C 31SM-T1002E17EXS4BCSNBB |
|
450.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
450.45 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 06:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SNAIGE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4770104531323 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 110kwh |
| Bendra talpa | 296l |
| Šaldytuvo talpa | 296l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Temperatūra šaldiklyje | be šaldiklioºc |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | led apšvietimas |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 163cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 52kg |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | 2 šaldytuvo stalčiai |
| STAR klasė | - |
| Rodyti daugiau | |







































