Šaldytuvas Snaigė FR30SM-PTCB0EH kaina
Šaldytuvas Snaigė FR30SM-PTCB0EH kaina
Snaigė FR30SM-PTCB0EHTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
449.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-12 23:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SNAIGĖ |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6958000324173 |
| Gamintojo kodas | df2-46 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 213kwh |
| Bendra talpa | 304l |
| Šaldytuvo talpa | 229l |
| Šaldiklio talpa | 75l |
| Temperatūra šaldiklyje | -14/-22ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | n/aval. |
| Užšaldymo galia | 3.4kg/24h |
| Klimato klasė | n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 172cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 55kg |
| Energijos sąnaudos | 0.58kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| STAR klasė | 4 |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | 2-8 °c |
| Rodyti daugiau | |












