Snaigė CD35DM-S300CD kaina
Snaigė CD35DM-S300CD kaina
Šaldytuvas Snaigė CD35DM-S300CDKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € NEMOKAMAS pristatymasNEMOKAMAS pristatymas |
|
609.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldytuvas be šaldiklio Snaigė CD35DM-S300CD1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 689 € |
|
609.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas Snaige Prekė - CD35DM-S300CD10Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
699.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Šaldytuvas SNAIGE CD35DM-S300CDNemokamas pristatymas ir lizingas išsimokant per 10 mėn |
|
540.46 €
|
Į parduotuvę bikuva.lt |
Šaldytuvas Snaigė CD35DM-S300CDKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 639 € |
|
609.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldytuvas be šaldiklio Snaigė CD35DM-S300CD1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 689 € |
|
609.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas be šaldiklio Snaigė CD35DM-S300CD1Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 689 € |
|
609.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Vitrininis gėrimų šaldytuvas Snaigė CD35DM-S300CDIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
619.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
619.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Vitrininis gėrimų šaldytuvas Snaigė CD35DM-S300CDPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
619.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
619.00 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Šaldytuvas Snaige Prekė - CD35DM-S300CD10Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
699.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 15:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Snaigė |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 4770104435577 |
| Gamintojo kodas | cd35dm-s300cd10 |
| Šaldytuvo tipas | vitrininis šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 748kwh |
| Bendra talpa | 320l |
| Šaldytuvo talpa | 320l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 43db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 173cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 69.5kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | - |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | - |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Kita | stiklinės durys; vitrininis dizainas |
| Kitų skyrių vidaus temperatūra | +2°c ~ +8°c |
| Rodyti daugiau | |




































