Televizorius Samsung UE32T5372 kaina
Televizorius Samsung UE32T5372 kaina
Samsung UE32T5372CDXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.43 eur/mėn |
|
224.34 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Televizorius Samsung UE32T5372CDXXHDaugiau |
|
224.34 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
224.34 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Telewizor Samsung UE32T5372C LED 32'' Full HD Tizen | UE32T5372CDXXH |.. |
|
264.45 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Televizorius Samsung UE32T5372C LED 32'' Full HD Tizen | UE32T5372CDXXH | 880609.. |
|
326.60 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 13:41
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806094908572 |
| Modelis | ue32t5372cdxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 32" (82 cm) |
| Galia | 27.4w |
| Metinis energijos suvartojimas | 55kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 (fhd) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dtv dvb-t/c |
| Svoris | 4kg |
| Svoris su stovu | 4.1kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | -hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 10w |
| Jungties tipas | hdmi x 2, lan x 1, usb 2.0 x 1 , ci+ x 1, rf x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi |
| Smart TV funkcijos | tizen |
| WiFi | + |
| Bluetooth | - |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | - |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 100 x 100 |
| HDMI jungčių skaičius | 2 |
| Aukštis be stovo | 43.8cm |
| Plotis be stovo | -cm |
| Gylis be stovo | 7.41cm |
| Aukštis su stovu | 46.54cm |
| Plotis su stovu | 73.74cm |
| Gylis su stovu | 15.05cm |
| Rodyti daugiau | |




























































AsZmogus
2021-05-08 08:37:51
Nuo 2018 metu samsung 2x5W bededa koloneles. Garsas aukstu dazniu. Nusistacius 3 is virsaus "stiprinimas" dar dar galima klausyt. Muzikai nelabai sis tv. Lg irgi 2x5W telikus daro. philips 2x8W daro bet ten funkciju maziau.. yra samsung LS modelis, bet ten one connect box dar dezale atskirai yra.
AsZmogus
2021-05-07 20:04:54
Tragiskas garsas, kaip is telefono. Reikia garsinti iki 40-50 is 100 procentu. Seniau tv samsung modeliai iki 10 uztekdavo garsinti. Garsas kaip is dezutes. Vaizdas ir meniu geras.
Daiva B.
2020-11-19 09:12:01
Silpnas garsas :( - kaip Kalėdinės muzikinės dėžutės.