Televizorius Samsung UE24F6002FK kaina
Televizorius Samsung UE24F6002FK kaina
Televizorius SAMSUNG UE24F6002FKXXH, 24"Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 249 € |
|
169.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
169.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung F6002F, 24'', Full HD, LED, juodas - Televizorius |
|
174.99 €
91-93 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 91-93 d.d. |
174.99 €
91-93 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 91-93 d.d. |
Televizorius Samsung UE24F6002FKXXH 2025 m. modelis |
|
164.19 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
164.19 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Televizorius Samsung UE24F6002FKXXH LED 24" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
164.29 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
164.29 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius SAMSUNG UE24F6002FKXXH, 24"Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 249 € |
|
169.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
169.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung Televizorius UE24F6002FKXXH |
|
170.03 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
170.03 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Televizorius Samsung UE24F6002FKXXH LED 24" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
174.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
174.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung F6002F, 24'', Full HD, LED, juodas - Televizorius |
|
174.99 €
91-93 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 91-93 d.d. |
174.99 €
91-93 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 91-93 d.d. |
Samsung UE24F6002FKXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.42 eur/mėn |
|
184.23 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 11:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806097240877 |
| Modelis | ue24f6002fkxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | e |
| Ekrano įstrižainė | 24" (~61 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 18kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 (fhd) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| Svoris | 2.5kg |
| Svoris su stovu | 3kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 50hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 10w |
| Jungties tipas | hdmi x 2, lan x 1, usb 2.0 x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple air play 2 |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | q-symphony, hdr 10+, adaptive sound pro |
| HDMI jungčių skaičius | 2 |
| Aukštis be stovo | -cm |
| Plotis be stovo | 54.07cm |
| Gylis be stovo | 4.11cm |
| Aukštis su stovu | 42.83cm |
| Plotis su stovu | 54.07cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Rodyti daugiau | |








































