Televizorius Samsung UE27F6002FK kaina
Televizorius Samsung UE27F6002FK kaina
Televizorius SAMSUNG UE27F6002FKXXH, 27"Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299 € |
|
189.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
189.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung UE27F6002FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 247.0 € |
|
207.55 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung F6002F, 27'', Full HD, LED, juodas - Televizorius |
|
209.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
209.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Samsung UE27F6002FKXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.68 eur/mėn |
|
186.76 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Televizorius Samsung UE27F6002FKXXH LED 27" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
186.76 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
186.76 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Samsung UE27F6002FKXXH 2025 m. modelis |
|
188.99 €
30 d.d.
Pristatymo laikas: 30 d.d. |
188.99 €
30 d.d.
Pristatymo laikas: 30 d.d. |
Televizorius SAMSUNG UE27F6002FKXXH, 27"Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299 € |
|
189.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
189.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Telewizor Full HD 27 cali UE27F6002FKXXH |
|
199.15 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
199.15 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SAMSUNG UE27F6002FKXXH |
|
199.66 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
199.66 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Samsung UE27F6002FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 247.0 € |
|
207.55 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Televizorius Samsung UE27F6002FKXXH LED 27" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
209.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
209.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung F6002F, 27'', Full HD, LED, juodas - Televizorius |
|
209.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
209.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Samsung UE27F6002FKXXH, 27" UE27F6002FKXXH |
|
217.34 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
217.34 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Telewizor Samsung UE27F6002FK 27" LED Full HD Tizen DVB-T2 | UE27F6002FKXXH | 88.. |
|
385.75 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Samsung UE27F6002FK 27" LED Full HD išmanusis televizorius su Tizen ir DVB-T2 |
|
431.59 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 19:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806097241447 |
| Modelis | ue27f6002fkxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | e |
| Ekrano įstrižainė | 27'' (~69 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 21kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 (fhd) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-t2 |
| Svoris | 3kg |
| Svoris su stovu | 3.5kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 50hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 10w |
| Jungties tipas | hdmi x 2, lan x 1, usb 2.0 x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple airplay 2 |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 100 x 100 |
| Palaikomos technologijos | dolby digital plus, q-symphony, hdr 10+ |
| HDMI jungčių skaičius | 2 |
| Aukštis be stovo | 37cm |
| Plotis be stovo | 61.3cm |
| Gylis be stovo | 4.11cm |
| Aukštis su stovu | 46.9cm |
| Plotis su stovu | 61.3cm |
| Gylis su stovu | 20.1cm |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Rodyti daugiau | |

































