Televizorius Samsung UE32H5002FK kaina
Televizorius Samsung UE32H5002FK kaina
Samsung UE32H5002FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 229.0 € |
|
179.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Televizorius SAMSUNG UE32H5002FKXXH, 32"Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299 € |
|
189.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
189.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius Samsung UE32H5002FKXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 269 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
194.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Samsung H5000, 32'', HD, LED LCD, juodas - Televizorius |
|
179.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
179.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Televizorius Samsung UE32H5002FKXXH LED 32" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
179.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
179.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Samsung UE32H5002FKXXH LED 32" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
179.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
179.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung UE32H5002FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 229.0 € |
|
179.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung UE32H5002FKXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.42 eur/mėn |
|
184.19 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Televizorius Samsung UE32H5002FKXXH 2025 m. modelis |
|
185.87 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
185.87 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Televizorius SAMSUNG UE32H5002FKXXH, 32"Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 299 € |
|
189.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
189.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius Samsung UE32H5002FKXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 269 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
194.99 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Samsung UE32H5002FKXXH televizorius 81,3 cm (32") HD Smart TV „Wi-Fi&ldquo.. |
|
203.67 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Samsung UE32H5002FKXXH, 32" UE32H5002FKXXH |
|
206.60 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
206.60 €
4 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4 d.d. |
„Samsung“ 32 colių įstrižainės „H5000 HD Smart“ televizorius, 2025 m.Daugiau |
|
208.75 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Samsung UE32H5002FK 81.3 cm (32) HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
218.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
218.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SAMSUNG TV LED HD 32in UE32H5002FKXXH |
|
222.34 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
222.34 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
SAMSUNG TV LED HD 32in UE32H5002FKXXH |
|
222.35 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
222.35 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
SAMSUNG TV LED HD 32inch UE32H5002FKXXH |
|
229.30 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
229.30 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
„Samsung UE32H5002FK“ 81,3 cm (32") HD išmanusis televizorius „Wi-Fi“ Juoda.. |
|
235.06 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 06:48
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806095969893 |
| Modelis | ue32h5002fk |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 32" (82 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 27kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 1366 x 768 (hdr) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | - |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-t2 |
| Svoris | -kg |
| Svoris su stovu | 3.8kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 10w |
| Jungties tipas | hdmi x 2, lan x 1, usb 2.0 x 1 , ci+ x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, spotify, netflix, apple airplay 2, amazon prime video |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | - |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | hdr 10, q-symphony |
| HDMI jungčių skaičius | 2 |
| Plotis be stovo | 73.3cm |
| Gylis be stovo | -cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | 73.3cm |
| Gylis su stovu | 11.7cm |
| Rodyti daugiau | |










































