Televizorius Samsung UE43U7022FK kaina
Televizorius Samsung UE43U7022FK kaina
Televizorius Samsung UE43U7022FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
241.68 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
241.68 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung UE43U7022FK 43" 4K SMART LED TV |
|
239.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
239.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Samsung UE43U7022FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
241.68 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
241.68 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius SAMSUNG TV LED 43" UE43U7022FKXXH |
|
241.68 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
241.68 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TV Set|SAMSUNG|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE43U7022FKXXH |
|
241.70 €
|
Į parduotuvę plkompiuteriai.lt |
Samsung UE43U7022FK 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
241.78 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
TV Set|SAMSUNG|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE43U7022FKXXH |
|
241.90 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
TV Set|SAMSUNG|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE43U7022FKXXH |
|
245.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
245.20 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
TV Set|SAMSUNG|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE43U7022FKXXHPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
256.88 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
256.88 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
SAMSUNG TV Set||43"|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE43U7022FKXXH |
|
258.59 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Samsung UE43U7022FK 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
259.64 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
259.64 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
TV Set|SAMSUNG|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE43U7022FKXXH .. |
|
261.45 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Samsung UE43U7022FKXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.40 eur/mėn |
|
263.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
TV Set|SAMSUNG|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE43U7022FKXXHIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
269.72 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
269.72 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
TV Set|SAMSUNG|43 "|4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE43U7022FKXXH |
|
275.57 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
275.57 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Televizorius Samsung UE43U7022FKXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 449 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
299.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
TV Set|SAMSUNG|43 |4K Ultra HD|3840 x 2160 pixels|Flat|16:9|LED|UE43U7022FKXXH |
|
300.82 €
|
Į parduotuvę primtech.lt |
Televizorius Samsung UE43U7022FKXXH 109,2 cm (43") 4K Ultra HD išmanusis televiz.. |
|
390.70 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 17:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806097253211 |
| Modelis | ue43u7022fkxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 43" (~109 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 52kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-t2 |
| Svoris | 6.4kg |
| Svoris su stovu | -kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple airplay 2, hbb tv |
| Specialiosios funkcijos | smart |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | q-symphony, hdr 10+ |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 55.88cm |
| Plotis be stovo | 95.8cm |
| Gylis be stovo | 7.6cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | 95.8cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Rodyti daugiau | |









































