Televizorius Samsung UE43U7022FK цена
Televizorius Samsung UE43U7022FK цена
Televizorius Samsung UE43U7022FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
270.59 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
270.59 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung 43" 4K LED Crystal U7022F UE43U7022FKXXH išmanusis televizorius BlackIšsimokėtinai už 8.11 €/mėn., su planais, be pabrangimo. |
|
292.00 €
|
B магазин bite.lt |
Televizorius Samsung UE43U7022FKXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 449 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
299.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung UE43U7022FK 43" 4K SMART LED TV |
|
259.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
259.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE43U7022FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
270.59 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
270.59 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius SAMSUNG TV LED 43" UE43U7022FKXXH |
|
279.67 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
279.67 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Samsung UE43U7022FKXXH televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 47.52 eur/mėn |
|
285.12 €
|
B магазин rde.lt |
Samsung 43" 4K LED Crystal U7022F UE43U7022FKXXH išmanusis televizorius BlackIšsimokėtinai už 8.11 €/mėn., su planais, be pabrangimo. |
|
292.00 €
|
B магазин bite.lt |
Televizorius Samsung UE43U7022FKXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 449 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
299.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung UE43U7022FK 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
347.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
347.59 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 19:21
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806097253211 |
| Modelis | ue43u7022fkxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 43" (~109 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 52kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-t2 |
| Svoris | 6.4kg |
| Svoris su stovu | -kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple airplay 2, hbb tv |
| Specialiosios funkcijos | smart |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | q-symphony, hdr 10+ |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 55.88cm |
| Plotis be stovo | 95.8cm |
| Gylis be stovo | 7.6cm |
| Aukštis su stovu | -cm |
| Plotis su stovu | 95.8cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Показать больше | |









































