Televizorius Samsung UE32F6002FK цена
Televizorius Samsung UE32F6002FK цена
Televizorius Samsung UE32F6002FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 309.0 € |
|
217.09 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
217.09 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE32F6002FKXXH, 32 ", FHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 292 € больше |
|
217.29 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
217.29 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Samsung F6002F, 32'', FullHD, LED, juodas - Televizorius |
|
249.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
249.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE32F6002FKXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 299 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
259.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Samsung Electronics Polska Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32") Full HD Smart TV Wi..больше |
|
204.14 €
|
B магазин smartech.ee |
Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32) Full HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
210.15 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
210.15 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Samsung UE32F6002FKXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 21.60 eur/mėn |
|
215.99 €
|
B магазин rde.lt |
Televizorius Samsung UE32F6002FKXXH LED 32" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
215.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
215.99 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE32F6002FKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 309.0 € |
|
217.09 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
217.09 €*
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE32F6002FKXXH, 32 ", FHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 292 € больше |
|
217.29 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
217.29 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE32F6002FKXXH, 32 ", FHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 292 € больше |
|
217.29 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
217.29 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Televizorius Samsung 32" Full HD F6002F Smart TV | UE32F6002FKXXH 2025 m. modelis |
|
217.29 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
217.29 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Samsung UE32F6002FKXXH, 32" UE32F6002FKXXH |
|
217.93 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
217.93 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Samsung UE32F6002FK 81.3 cm (32") Full HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
222.74 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
222.74 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Televizorius - Samsung UE32F6002FK 32" Full HD Smart TV Wi-Fi 2 HDMI Bluetooth J.. |
|
237.79 €
|
B магазин proshop.lt |
Televizorius Samsung UE32F6002FKXXH LED 32" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
249.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
249.00 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Samsung F6000 UE32F6002FK, LED televizorius, 32", Full HD, Tizen, HDR, OTS Lite,.. |
|
249.00 €
|
B магазин vieni.lt |
Samsung F6002F, 32'', FullHD, LED, juodas - Televizorius |
|
249.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
249.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE32F6002FKXXH |
|
254.81 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
254.81 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Samsung LED TV UE32F6002FK | UE32F6002FKXXH |
|
255.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
255.35 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Televizorius Samsung UE32F6002FKXXHKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 299 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
259.00 €*
|
B магазин topocentras.lt |
TELEVIZORIUS UE32F6002FKXXH SAMSUNG |
|
264.49 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
264.49 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-20 06:42
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806095917412 |
| Modelis | ue32f6002fk |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 32" (82 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 27kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 (fhd) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-t2 |
| Svoris | 3.8kg |
| Svoris su stovu | 3.9kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 10w |
| Jungties tipas | hdmi x 2, lan x 1, usb 2.0 x 1 , ci+ x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, netflix, apple airplay 2 |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Kita informacija | samsung smart tv |
| Palaikomos technologijos | hdr 10 |
| HDMI jungčių skaičius | 2 |
| Aukštis be stovo | 43.8cm |
| Plotis be stovo | 73.2cm |
| Gylis be stovo | 7.3cm |
| Aukštis su stovu | 45.15cm |
| Plotis su stovu | 73.2cm |
| Gylis su stovu | -cm |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Показать больше | |











































