Televizorius Samsung UE50DU7172 цена
Televizorius Samsung UE50DU7172 цена
Samsung UE50DU7172U 50" 4K Ultra HD Smart TV |
|
295.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
295.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Televizorius Samsung 50 DU71 – 4K LED TVбольше |
|
328.65 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
328.65 €
6 раб. дн.
Срок доставки: 6 раб. дн. |
Samsung UE50DU7172UXXH televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 56.16 eur/mėn |
|
336.95 €
|
B магазин rde.lt |
Samsung UE50DU7172U 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
346.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
346.28 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Telewizor Samsung UE50DU7172U LED 50'' 4K Ultra HD Tizen | S9193303 | .. |
|
374.80 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Televizorius Samsung UE50DU7172U LED 50'' 4K Ultra HD Tizen | UE50DU7172UXXH | 8.. |
|
385.35 €
|
B магазин enter24.eu |
Samsung UE50DU7172U 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
414.36 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
414.36 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-30 00:29
! Сообщить об ошибке| Марка | SAMSUNG |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 8806095478357 |
| Plotis | 112.03 |
| Aukštis | 64.7 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Svoris | 9.9 |
| Gylis | 6 |
| Ekrano įstrižainė | 50 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Procesoriaus modelis | Crystal Processor 4K |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizen OS |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | UHD/QNED/QLED |
| Modelis | UE50DU7172UXXH |
| Garso sistema | 2.0 ch |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | - |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 23.7 |
| Aukštis su stovu | 69.4 |
| Svoris be stovo | 9.5 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2CS2 |
| WiDi sąsaja | - |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 200 x 200 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 50 |
| DLNA | - |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | CI |
| Kilmės šalis | Vengrija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 44-50" |
| Показать больше | |






















































