Televizorius Samsung UE50DU7172 kaina
Televizorius Samsung UE50DU7172 kaina
Samsung UE50DU7172UKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 412.99 € |
|
293.01 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
293.01 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung UE50DU7172U 50" 4K Ultra HD Smart TV |
|
295.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
295.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Samsung 50 DU71 – 4K LED TVDaugiau |
|
335.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
335.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Samsung UE50DU7172UXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 33.69 eur/mėn |
|
336.92 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Samsung UE50DU7172U 127 cm (50) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
346.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
346.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Televizorius Samsung UE50DU7172U LED 50'' 4K Ultra HD Tizen | UE50DU7172UXXH | 8.. |
|
388.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Samsung UE50DU7172U 127 cm (50") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
414.31 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
414.31 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-21 17:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806095478357 |
| Plotis | 112.03 |
| Aukštis | 64.7 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Svoris | 9.9 |
| Gylis | 6 |
| Ekrano įstrižainė | 50 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Procesoriaus modelis | Crystal Processor 4K |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizen OS |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | UHD/QNED/QLED |
| Modelis | UE50DU7172UXXH |
| Garso sistema | 2.0 ch |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | - |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 23.7 |
| Aukštis su stovu | 69.4 |
| Svoris be stovo | 9.5 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2CS2 |
| WiDi sąsaja | - |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 200 x 200 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 50 |
| DLNA | - |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | CI |
| Kilmės šalis | Vengrija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 44-50" |
| Rodyti daugiau | |





















































