Televizorius Samsung UE43U8072FU kaina
Televizorius Samsung UE43U8072FU kaina
Televizorius Samsung UE43U8072FUXXH, 43 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 337 € |
|
239.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
239.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung UE43U8072FUXXHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
239.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
239.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung U8000F UE43U8072FUXXH televizorius 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV &.. |
|
217.93 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Samsung Electronics Polska Samsung UE55U8072FU 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart .. |
|
238.49 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Televizorius Samsung UE43U8072FUXXH, 43 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 337 € |
|
239.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
239.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung UE43U8072FUXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 23.90 eur/mėn |
|
239.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Samsung UE43U8072FUXXHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339.0 € |
|
239.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
239.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Televizorius Samsung TV UE43U8072FUXXH UHD TVDaugiau |
|
239.19 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
239.19 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung UE43U8072FU 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juoda |
|
242.99 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Samsung UE43U8072FUXXH, 43" UE43U8072FUXXH |
|
243.10 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
243.10 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Samsung U8000F UE43U8072FUXXH televizorius 43" 4K Ultra HD Smart TV |
|
245.04 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
Samsung UE43U8072FU 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
250.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
250.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
„Samsung UE43U8072FU“ 109,2 cm (43") 4K „Ultra HD“ išmanusis televizorius „Wi-Fi.. |
|
261.59 €
|
Į parduotuvę freyo.lt |
Samsung UE55U8072FU 139.7 cm (55") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
268.27 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
268.27 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Samsung UE43U8072FU 109.2 cm (43") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Juodas |
|
274.05 €
|
Į parduotuvę vitalimax.lt |
Televizorius Samsung UE43U8072FUXXH, 43 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 337 € |
|
277.70 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
277.70 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Samsung UE43U8072FU 109,2 cm (43") 4K Ultra HD išmanusis televizorius Wi-Fi juod.. |
|
297.92 €
|
Į parduotuvę doberman.lt |
Televizorius Samsung TV UE43U8072FUXXH UHD TV |
|
314.71 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
314.71 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
TELEVIZORIUS UE43U8072FUXXH SAMSUNG |
|
450.49 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
450.49 €
3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 01:02
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806097067665 |
| Modelis | ue43u8072fuxxh |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 43" (~109 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 52kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s2, dvb-t2 |
| Svoris | 6.4kg |
| Svoris su stovu | 6.6kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Kontrastas | mega |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 1 |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, spotify, netflix |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | tizen os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | uhd dimming, mega contrast, q-symphony, hdr 10+, filmmaker mode |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 55.88cm |
| Plotis be stovo | 95.78cm |
| Gylis be stovo | 7.63cm |
| Aukštis su stovu | 60.9cm |
| Plotis su stovu | 95.78cm |
| Gylis su stovu | 15.7cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Rodyti daugiau | |










































