Dakauf.eu

Dakauf.eu

            Į parduotuvę
Adresas internete https://dakauf.eu/lt
Įvertinimas: 3.6/5 (vertinimų: 6)
Bendras įvertinimas
Pristatymas
Aptarnavimas
Informacija
Atsiliepimai, skundai, komentarai
Parašyk atsiliepimą

- pasidalink patirtimi apie Dakauf.eu!

Valdemaras L.

Valdemaras L.

2023-09-07 15:01:13

Ordered phone (Samsung S23+) on 24.08. Customer care don't answer on e-mail or Facebook, also there's no phone available. Possible scam. I advise not to order anything from company Dakauf LLC

Ar naudingas atsiliepimas?
25
Abtline T.

Abtline T.

2023-06-20 14:20:04

Iš šios parduotuvės užsisakiau dulkių siurblį-robotą. Svetainėje buvo nurodyta, kad jis yra turime sandėlyje. Kitą dieną jis buvo pristatytas į Vilnių. Esu labai patenkintas savo pirkiniu ir rekomenduoju šią parduotuvę!

Ar naudingas atsiliepimas?
95
R&B S.

R&B S.

2023-06-20 14:05:31

Iš jų nusipirkau fotoaparatą ir laikrodį. Visi atsiųsti daiktai buvo pristatyti greitai ir gerai supakuoti. Esu patenkintas savo pirkiniu.

Ar naudingas atsiliepimas?
92
Alfredas

Alfredas

2023-05-31 15:26:03

Pirkau droną DJI mini 2 SE užsakymą patvirtino gegužės 15 dieną, praėjau daugiau ne dvi savaitės, dronas kaip jie rašė savo puslapyje galima teikti užsakymą, tad neturi savo sandelyje. Tą supratau, bet per dvi savaites negavau nieko. Jokio informavimo, kad užsakymas nebus pristatymas per žadėtas 5-11 darbo dienų, kad vėluos ir kiek reikės laukti. Smagiausia kad svetainė neturi jokio siuntos statuso, tai yra nerašo kas vyksta su užsakymu, ar jis perkamas iš tiekėjo,ar jis siunčiamas į centrinį sandelį ir panašiai. Galima pažiūrėti sąskaitos faktūra ir užrašą, kad užsakymas vykdomas. Parašiau per messenger ir el. paštą, el. paštą ignoravo atsakė per messenger, bet tik kai parašiau antrą žinutę, kad noriu atgauti pinigus. Tad dar matysiu ar jie tai padarys. Taigi sakyčiau verta sumokėti daugiau kituose svetainėse, nors ir brangiau, užtat yra egzistuojantis klientų aptarnavimas, pranešimai apie siuntų vėlavimą ir plius didelis klausimas dėl garantijos nes šita parduotuvė yra išsiblaškiusi po kelias šalis, tad garantinis turbūt irgi užtruktų amžinybę.

Ar naudingas atsiliepimas?
83
R&B S.

R&B S.

2023-05-01 09:49:44

Man viskas patiko. Užsakymą gavau per keturias dienas. Gera kaina ir gerai aptarnaujama.

Ar naudingas atsiliepimas?
91
Oleg V.

Oleg V.

2023-03-31 23:33:51

Keistoka parduotuvė, oficialiai registruota Gruzijoje, kontaktinis telefonas Estijos, o prekė buvo pristatyta iš Latvijos. Pristatė labai greitai 28d. 09:00 apmokėjau, 29d 18:00 siunta jau buvo DPD paštomate. Pirkau naują Smasung telefoną už 400 eur, atsiuntė originalioje dėžutėje, užplombuotą, tarptautinę modelio versiją. Viskas veikia puikiai. Kažkas panašaus į eGlobalCentral, tai budrumo prarasti nereikėtu :)

Ar naudingas atsiliepimas?
172

Pasidalink savo patirtimi apie Dakauf.eu!

Būkite aktyvūs! Įvertinkite parduotuvę, parašykite atsiliepimą ir taip padėkite kitiems pirkėjams!

Bendras įvertinimas:
?

Parašykite apie patirtį, perkant šioje parduotuvėje. Asortimentas, kainos, patogumas ir pan.

Pristatymas:
?

Parašykite ar prekę pristatė laiku. Ar susisiekė prieš pristatymą. Ar prekės pakuotė buvo tvarkinga ir pan.

Aptarnavimas:
?

Parašykite apie aptarnavimo patirtį. Ar atsakė į visus kylančius klausimus. Ar laiku informavo ir pan.

Parašykite plačiau apie pirkimo patirtį:
Užsakymo Nr:

Kaina24.lt - internetinės prekybos portalas. Čia rasite informaciją apie daugiau kaip 700 parduotuvių bei 10 000 000 prekių. Ieškokite įvairiausių prekių, vertinkite jas, lyginkite skirtingų pardavėjų kainas, raskite pigiau ir sutaupykite!