Televizorius Samsung UE43DU7172 kaina
Televizorius Samsung UE43DU7172 kaina
Samsung UE43DU7172UXXH 43'' SMART 4K TV |
|
298.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
298.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Samsung UE43DU7172UXXH televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 30.97 eur/mėn |
|
309.72 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Televizorius SAMSUNG UE43DU7172UXXH |
|
309.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
309.99 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Samsung UE43DU7172U 109.2 cm (43) 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black |
|
316.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
316.11 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Telewizor Samsung UE43DU7172U LED 43'' 4K Ultra HD Tizen | UE43DU7172UXXH | 8806.. |
|
340.65 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Televizorius - Samsung UE43DU7172U 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Išmanusis Televizo.. |
|
345.99 €
|
Į parduotuvę proshop.lt |
Televizorius - Samsung UE43DU7172U 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Išmanusis Televizo.. |
|
346.05 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Samsung UE43DU7172UXXH 4K/Smart TV Set | 43" | 3840x2160 | Wireless LAN | Blueto.. |
|
358.29 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 14:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 8806095478340 |
| Plotis | 96.75 |
| Aukštis | 56.14 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Svoris | 7.4 |
| Gylis | 5.97 |
| Ekrano įstrižainė | 43 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Procesoriaus modelis | Crystal Processor 4K |
| Įdiegta operacinė sistema | Tizen OS |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 1 |
| HDMI lizdų skaičius | 3 |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | UHD |
| Modelis | UE43DU7172UXXH |
| Garso sistema | 2.0 ch |
| WiFi sąsaja | + |
| WiFi Direct sąsaja | - |
| NFC | - |
| Energinio efektyvumo klasė | G |
| Foninis apšvietimas | - |
| Gylis su stovu | 19.1 |
| Aukštis su stovu | 60.97 |
| Svoris be stovo | 7.1 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T2CS2 |
| WiDi sąsaja | - |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 200 x 200 |
| Gamybos metai | 2024 |
| Ekrano dažnis | 50 |
| DLNA | - |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kitos jungtys | CI |
| Kilmės šalis | Vengrija |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 33-43" |
| Rodyti daugiau | |

















































